Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AmputatoR

Zgłoszenia /zgłoś

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że na serwerach nie ma komendy /zgłoś, tak jak na innych, na których grywałem.

Mam ona za zadnie pokazać na serwerze listę wszystkich graczy, oraz po wybraniu danego kolejną listę na której wypisane są w punktach przewinienia np: Ma Wh, Ma Aima, Ma Sh, Wyzywa/Przeklina/Obraża, Nadużywa mikrofonu itp. Po wybraniu danego przewinienia, ma ona za zadnie wysłać tutaj na forum zawiadomienie do odpowiedniej zakładki, której jeszcze nie ma pt: Zgłoszenia. Admin który to zobaczy, powinien zareagować i wbić na serwer. Jest to przydatne gdy się nie ma żadnego kontaktu do admina, który np: jest na forum, a ktoś lata z aimem na serwerze.

Co myślicie o dodaniu takiego czegoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a jak ktoś bedzie mówiąc po polsku 'leciał w chuja' i spamował tymi reportami kogo popadnie albo płaczące dzieci będą chciały zaznaczyć swoją obecność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kontaktu powiadasz ? ;-)

Masz mój drogi "gg alarmowe" na którym siedzę zawsze gdy jestem na lapku.

Również powody podane przez (hehe) tego pana na górze ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem już o tym kiedyś, ale wymaga to napisania od 0. Wersje 'z neta' są śmieszne ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

GG alarmowe w 100% wystaczy, jeszcze będąc adminem tp co chwile były zgłoszenia na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie istnieje jeszcze czat adminow i tam tez mozesz zglaszac odpaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś bedzie mówiąc po polsku 'leciał w chuja' i spamował tymi reportami kogo popadnie albo płaczące dzieci będą chciały zaznaczyć swoją obecność?

 

Każdy gracz miałby limit zgłoszeń. Jednego gracza który ma coś na sumieniu może zgłosić tylko jedna osoba, jeśli ktoś inny chciałbym tak samo zgłosić to wyskoczy mu monit, że ten gracz został już zgłoszony. A jak mówisz, że ktoś by leciał jednak w kulki, to i za to są również bany :)

 

Nie ma kontaktu powiadasz ? ;-)

Masz mój drogi "gg alarmowe" na którym siedzę zawsze gdy jestem na lapku.

Również powody podane przez (hehe) tego pana na górze ;D

 

Mam tutaj na myśli graczy, którzy nie posiadają żadnego kontaktu. A dla niektórych odpalenie GG powoduje lagi, czy też większy ping.

 

GG alarmowe w 100% wystaczy, jeszcze będąc adminem tp co chwile były zgłoszenia na gg

 

Może wystarczy, może nie, to jest na dłuższą dyskusje. W każdym razie moja propozycja zwiększy szanse na grę fair-play na serwerze, a także zwiększy szanse w walce z cziterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam tutaj na myśli graczy, którzy nie posiadają żadnego kontaktu. A dla niektórych odpalenie GG powoduje lagi, czy też większy

Nie muszą odpalać własnego gg ,wystarczy wejść na forum i po prawej stronie masz gg alarmowe wystarczy tylko napisać ,tak wiec ten pomysl odpada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl sam w sobie jest ok, jednak gg alarmowe raczej zalatwia sprawe. Owszem zeby wyslac wiadomosc trzeba zminimalizowac gre i napisac ale w dobie dzisiejszych komputerow chyba nikomu to nie powoduje zamulki itd. Oczywiscie jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest bardzo dobry, jednak dla mnie lepszy jest gg alarmowe raczej szybciej to załatwi sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie fajna sprawa. Jestem za. Sam nie posiadam GG i specjalnie jakoś instalować tylko do tego mi się nie widzi a opcja bez wychodzenia z gry wygląda na świetną opcję. Co do tego, że mogą spamować kogo leci, to samo mogą przecież robić na GG a czy to robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o instalowanie przez Ciebie GG, to nie potrzeba, alarmowe GG masz na głównej stronie kopytka po prawej stronie, tam wysyłasz wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże NIE. Sam kiedyś miałem serwer i ludzie tylko sobie tym spamują. Jaja sobie z nas robili, a admini musieli wbijać na serwer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł nie jest taki zły, ale wymaga to napisania autorskiego pluginu i dopracowania systemu kar.

Jednak uważam, że ten plugin wywoła duże zamieszanie ze względu na niski poziom rozpoznawalności cheatera przez gracza.

Gracze czasami bez namysłu zgłaszają czitera na u@, a co dopiero na tym pluginie...

Jestem na nie. :P

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin do przemyślenia, może w przyszłości zostanie wprowadzony.

 

Na teraz dodałem do obecnego systemu "GG Alarmowe" możliwość zgłaszania bezpośrednio na serwerze.

 

Komenda /zglos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×