Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gram jak bot

Mapy typu wiocha, dm_....

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za usunięciu tych map z powodu po prostu grywalności na nich, jak na 20 graczy to jest Totalna porażka. Rozumiem że na tych mapach szybko robi się odznaki ale czy one są ważniejsze czy radość z gry? Na serwerze przeważnie gra max graczy, to oznacza że powinno być więcej dużych map na taką ilość graczy. Tak wiem nie rozposałem się zbytnio.

Czekam na wasze zdanie na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiem że to jest strasznie denerwujące, jak ciągle wybierane są te same mapki typu cs_wiocha, cs_max, dm_factory, dm_duelmap itp. Nie ma z tego żadnej przyjemności, ale widzisz, gracze lubią bardzo grać te mapki i im się nie nudzą.

Wielu graczy wbija dla nich. Nic na to nie poradzimy. Oczywiście dla mnie gra się najlepiej duże mapki, lepsza zabawa.

Ale to na pewno nie przejdzie.

@RAFIK aka nigeria

uzasadnij swoją odpowiedz. 

 

EDIT:

@Romangta

Ja nie popieram tego pomysłu. Serwer straci na graczach przez takie coś.

Edytowane przez ForeverMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK. 

Dużo osób lubi małe mapki bo na nich nabija się najszybciej odznaki i dlatego są one cały czas grane, nie ma żadnej przyjemności z takich gier bo to co się dzieje na mapie to po prostu "RZEŹ".

A więc popieram pomysł ForeverMore za usunięciem małych map na pewien okres czasu i dodanie kilku większych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, te mapki odkąd pamiętam były często grywane. Bardzo często właśnie wiocha przyciąga Graczy. Nie zgodzę się z stwierdzeniem:

 

Na serwerze przeważnie gra max graczy

Fakt, gra max Graczy jak wiocha jest czy max, a jeszcze tuż przed resetem to właśnie one ratowały serwer bo pustki były ogromne. Owszem, też niezawsze mam ochotę je grać, ale po prostu trzeba pomyśleć o tej większości...

 

Jak usuwać mapy to na pierwsze miejsce do odstrzału muszę nominować cf_train - na niej zawsze robi się pustka - niestety nie udało się z nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że raczej nic się zmieni. A nawet na wiosce, przy full serwerze,  można wbić odznakę z pisto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mi to tam lotto ale już wiocha raz była usunięta wraz z krową co dało małą grywalność i raczej to nie przejdzie.

Mogli by tez usunąć krowe chociaż sam nią gram ale wkurza i wtedy gra na małych mapa na pewno by się zmieniła bo by każdy nie latał by z krową bo niektóre osoby umią tylko grać z krową i na małych mapach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super...odznaki, fragi, ...i znowu fragi i odznaki...i tak w kolko. I co najlepsze ...no tak bo zapomnialam ...KROWA! Bo bez tego na tych mapach przeciez tez sie nie obędzie. ;/;/  Te mapy sa grane kilka razy dziennie...moge zagrac raz, dwa razy nawet 3 ale za 5 juz jest przesada...i co robie w takim momencie ? Wychodze z gry. Czyż nie jestem graczem ? Czy serwer także na tym nie traci ? Narzekan jest coraz wiecej, i coraz wiecej osob wychodzi na czas grania tych map.  Częstotliwosc grania tych map duzo wzrosla. Wiec co robie ? Wchodze na inne serwy pograc choc wczesniej nie musialam tego robic bo serwer byl super... a teraz...nie bede sie wypowiadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Witam,
moje odczucia co do map dm_:
+ Łatwo nabić odznaki z granatów.
- Za duża rzeź.
- Mapy non-skillowe: wychodzisz z krową, strzelasz full auto i fragi same lecą.

Jestem za usunięciem tych map, ale:
- Większość graczy je lubi, chociażby ze względu na to że nie trzeba być jakimś wybitnym strzelcem, żeby kogoś tam zabić.
- Jest na nich duża grywalność, pomimo iż mapy są małe.
- Są grane non-stop tylko dlatego, iż gracze sami je wybierają (chcą na nich grać).
- Sam serwer nazywa się DM, więc trzeba się liczyć z takimi mapami.

W słowach podsumowania: Jestem za ich usunięciem, ale będzie to możliwe tylko wtedy, jeśli większość graczy z serwera opowiedziałaby się za tym. Każdy wie, że na forum wchodzi nieliczny odsetek graczy a Petrus nie zgodzi się na taką zmianę wywołaną pod naciskiem mniejszości.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mapki nie zostaną usunięte. Odnośnie tego typu mapek dodałem obecnie na próbę pewne restrykcje. Więcej znajdziecie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×