Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

Ochrona dla transferowanych graczy

42 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

czy da radę wprowadzić ochronę na możliwość zabójstwa dla graczy których serwer przerzuca do innego teamu?

Przez moment pod koniec rundy robią się graczami drużyny przeciwnej co z miłą chęcią wykorzystują zawodnicy starego teamu i co wydaje mi się, niesprawiedliwe ginąć z tak błahego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest to mozliwe do wprowadzenia to jestem na TAK juz wiele razy tak umieralem lub sam kogos zabijalem:) napewno przydatna rzecz by z tego byla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się kilka razy z czymś takim ale wydaje mi się że nie ma takiego pluginu. Bądźmy dobrej myśli żeby był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takowy plugin istnieje (poszukam u siebie na kompie, jak znajde to dam znać). Sytuacja może błaha, a niepotrzebnie psuje humor. Plugin nie obciąża więc spokojnie można go umieścić na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę bo widzę, że chęć jest ale problem ze skryptem. Czy Petrus mógłbyś udostępnić mi ten skrypt i bym zerknął czy byłbym w stanie coś takiego dopisać? Kiedyś trochę grzebałem przy tych sprawach i może udało by mi to poprawić, bo strasznie mnie to irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem na serwer ochronę na końcu rundy. Powinno to działać na zasadzie takiej, że jeżeli dany gracz zabije kogoś w opisany wyżej sposób to następną rundę będzie grać eco. Proszę sprawdzić dokładnie jak i czy to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×