Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mefix

RANGA ODEBRANA Podanie - meFiX

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: meFiX
2. Steam ID:  STEAM_0:0:14265088
3. Wiek: 24
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/meFiX/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Doświadczenie mam ogromne, byłem adminem bardzo dużo razy, sam miałem kilka swoich sieci, więc znam się na rzeczy.
6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10 - Potrafię pisać proste pluginy.
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Myślę, że dużym plusem jest moje doświadczenie, znajomość amxx i oczywiście wiek. Potrafię dobrze odróżnić skilla od czita, ponieważ byłem kilka razy w Unban Teamie, więc z tym także nie mam problemów. ;)
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK, ale rzadko używam, bo nie mam wbudowanego w słuchawkach, a, gdy mam go na biurku to mi przeszkadza w grze. ;)
9. Akceptacja Regulaminu: Tak, akceptuję wszystkie regulaminy.
10. Reklamy/SMS: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/37115-reklamy-do-podania-mefix/
11. Linki do poprzednich podań:

Wiem, że moje konto na forum i ilość godzin na serwerze nie powala, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. ;)

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mu zaufam i dam TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE

ze względu na to, że za krótko to po pierwsze. A drugie

""meFiX" 1017 STEAM_2:0:149764358 "

 

Dlaczego właśnie w tym momencie grasz na NS? 

http://www28.zippyshare.com/v/86910616/file.html

 

Ponoć lagi steam, ale i tak mi się to nie podoba

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj na serwerze właśnie o tych lagach bodajże z achmedem, jak wszystko będzie grało to będę grał na steamie. ;)

Tak czy siak, po dostaniu admina i tak będzie konieczna gra na steamie więc spokojnie, już rozmawiałem na jednym forum i opisałem mój problem i niebawem mi pomogą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co wiem wypada grać na steamie a nie na ns-ie. A ja poczekam na kolegę z którym rozmawiałeś na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co wiem wypada grać na steamie a nie na ns-ie. A ja poczekam na kolegę z którym rozmawiałeś na ten temat

No wiadomo, że wypada grać na steamie, to że zagrałem parę razy na nonsteamie nie znaczy, że gram tylko na nim, większość dnia jestem na steamie. :)

Myślę, że achmed to potwierdzi (naszą rozmowę na serwerze). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę logi i grałeś na steam może z moim błędem 23 razy na 103 połączenia  

Dobra, nie ma sprawy, od dzisiaj będę grał na steamie pomimo lagów, zadowala Cię to? :)

btw. te 103 połączenia to chyba dzisiaj nabiłem z 50. haha - Chodzi oto, że jak gram na steamie to gram długo, nie wychodzę co 5 minut. ;)

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robisz nikomu łaski, że będziesz grał na pierdolonym Steamie.... Albo gra się tak jak się podaje w podaniu na admina, albo wcale.

Pierdolenie o lagach na steam nikogo nie uszczęśliwia. Jak nie potrafisz spełnić warunku bycia graczem z platformy steam to w jakim celu to podanie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie robisz nikomu łaski, że będziesz grał na pierdolonym Steamie.... Albo gra się tak jak się podaje w podaniu na admina, albo wcale.

Pierdolenie o lagach na steam nikogo nie uszczęśliwia. Jak nie potrafisz spełnić warunku bycia graczem z platformy steam to w jakim celu to podanie?!

Przecież logiczne, jest że jeśli zostanę przyjęty będę musiał grać na steamie.

Teraz grałem sobie czasami na nonsteamie, bo nie mam lagów, a na steamie takie lagi, że nie mogę wyjść na plus. :)

Czepiasz się tego, że gram czasami na nonsteamie, naprawdę świetny powód. ;)

Ludzie, zachowujmy się dorośle, a nie jak dzieci...

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiam się. Nie jesteś jedynym graczem który próbował tak grać....

Jak grać? Co w tym złego, że czasami zagram na nonsteamie? ;)

Sugerujesz mi, że gram na wh na nonsteamie? Zobacz tematy w których wrzucam screeny... ;)

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać Raz steam raz NS. Czego tu nie rozumieć.

Ach tak screeny. Zapomniałbym. To te o które też między innymi prosiłeś dzisiaj jak grałeś na NS? Przecież wszyscy dobrze wiemy, że w takich przypadkach screeny i tak nic nie dają, bo takie cwaniaczki specjalnie się ich jeszcze domagają.

Nie ufam osobom grającym "dwulicowo" i tym razem też tak nie będzie.

 

A teraz tak. Swoje zdanie wyraziłem. Mam nadzieję, że więcej osób zwróci na ten temat uwagę.

Nie ma sensu, abyś pisał więcej w swoim podaniu. Poczekajmy na rozpatrzenie. Mam nadzieję negatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Mefix,Lagi na steam można łatwo ogarnąć ale widać że komuś się nie chce użyć wujka googla 

Jak mi się nie chce jak chce, problem już rozwiązałem - co prawda kiepskie rozwiązanie, ale przyniosło rezultaty. Otóż ściągnąłem config który pogorszył mi grafikę i wszystko wygląda jak kupa, ale klatek już nie mam, dodatkowo zmniejszyłem rozdzielczość i jakość dźwięku, także ustawiłem kartę graficzną, tak, aby stawiała wszystko na wydajność, a nie jakość. ;)

Lagów już nie mam, oznacza to, że od dzisiaj wszystkie moje wejścia na serwer będą na platformie steam. ;)

Nie ufam osobom grającym "dwulicowo"

Mam nadzieję, że przy najbliższych spotkaniach na serwerze zaufasz mi. ;)

Pozdrawiam.

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×