Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Duszek94

Parę udogodnień #3

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ludzie.


 


To znów ja z kolejna dawką pomysłów które według mnie mogą w jakiś sposób umilić jak i usprawnić grę.


1. Opcja Apteczka


Wyglądało by to w ten sposób że nie koniecznie z każdego zabitego ale np. 1/10 wypada Apteczka która możne zawierać hp z wysokości 5-15hp


2. Opcja Dodatkowy Rank


Chodzi mi o to że aktualnie po lewej stronie pisze ile zabiliśmy przez jedno życie.


W dodatkowym ranku pisało by ile zabiliśmy własnie przez jedno życie i zapisywało by się to, według mnie było by to dodatkowa rywalizacja i po części mogła by ściągnąć dodatkowych graczy.


3. Opcja Dodatkowych Botów


Gdy na serwie jest mało ludzi do gry wkraczają boty co jest oczywiście znakomitym pomysłem ale można by to zwiększyć.


33my2yt.png


 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. + / -, ale bardziej na nie.

2. Raczej zbędne, więcej roboty niż pożytku. I tak albo walczy się o odznaki, albo lepsi o topke tu mimo wszystko i tak aimerzy prowadzić będą (ostatnio jeden miał ~81:1)

3. Dobry pomysł. Proponuje po 5 botów na team (obecnie 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grałem kiedyś na takim serwie gdzie apteczka była od 20k zabić. Tutaj można zrobić z 50k zabić.

2.Zbędne

3.Tak jak -Darek-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apteczka może być, lecz drugi punkt odpada a co do botów to dobry pomysł, lecz gdy na serwerze nie będzie admina to gracze nie dodadzą sobie sami "Botów" wiec potrzebna będzie komenda np /boty czy coś w tym stylu i wtedy gdy na serwerze będzie powiedzmy 5 graczy i większość się zgodzi czyli 4,3 to boty by się respiły chyba że jakiś plugin to wszystko zastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko boty są dodawane automatycznie i utrzymują się tak, aby gdy nie ma Graczy >5 (obecnie, pomijając HLTV) to aby były właśnie one. Widać nie grasz na serwerze bo tego nie wiesz... Obecnie jest po 3 boty na team (czyli ostatni bot jest gdy na serwerze jest 5 Graczy) i proponuje zwiększyć z po 3 na 5 / team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To jest nie potrzebne bo jest odznaka z kosy które odnawia HP

2. Nie

3. Boty można zwiększyć i wgrać trzeba na wszystkie mapy bo nie są na wszystkich oprócz map: max wiocha duelmap factory dm_dust2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Hp odnawiamy kosą, nożem czy jak tam zwał. 

2. Raczej zbędne.

3. Można spróbować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy i tez zauwazylem z tym ze czesto jest tak ze zostaje malo graczy na serverze i te boty to dobre rozwiazanie :) Wiec z tym na tak :) Drugie juz widze zostalo wprowadzone a z tym pierwszym to tak niezbyt na tak bo to troche niepotrzebne :P

Pzdr: Cr!$

Edytowane przez Cr!S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycje odrzucone!

 

Odnośnie dodatkowego rankingu to jest planowane dodanie statystyk na forum, jednak jeszcze trochę to potrwa.
 

Dodałem boty na: cs_max, dm_dust2, cs_wiocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×