Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mefisto123

propozycja dla przyjemniejszej gry

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam z tej strony Mefi$to . moze gram mało jeszcze na tym forum ale mam propozycje dla uplynnienia gry .

Moja propozycja jest wprowadzenie moda czy nie wiem jak sie to mowi aby ludzi z druzyny byli "przechodni".
tzn. zeby zrobic tak zeby przechodzic przez kolege z swojego teamu zeby nie bylo bloczenia  bo duzo jest nowych osob na serwie ostatnio i ciagle blokuja  przejscia  .   Prosze piszczie w komentach co o tym sądzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest dobry pomysł na mapach takich jak factory,wiocha czy max. Na pewno ułatwiło by to grę wielu graczom, a także zaoszczędziło wulgarnym komentarzom... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie przekonuje. DM ma przygotowywać do prawdziwych rozgrywek, a tam też trzebaby nieblokować prawda :) Dla mnie komediowo by się z tym grało, mi to nieodpowiada.

 

Jestem przeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat już był poruszany kilkukrotnie i za każdym razem propozycja była odrzucona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że ułatwi to grę na mapkach typu wiocha etc. Już teraz jest tam nie mały szum, a Wy chcecie wprowadzić dodatkowo, żeby każdy na przód leciał bez opamiętania. To gra online, w którą na raz gra kilkanaście osób, więc to że wszyscy chcą przejść na takiej małej mapie w jednym kierunku jest oczywiste.

 

Równie dobrze można by dodawać fragi za free:) Temat zostawiam otwarty, wypowiadajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×