Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Darek

TURNIEJ Turniej 3 vs 3 SIERPIEŃ 2014 CS 1.6 - Rozpiska / Wyniki -

19 replies w tym temacie

Recommended Posts

qrgpk7.jpg

 

Rozpiska grupowa:

 

DRUŻYNA 2 PRO'sy [WYGRANA]
1. asshole, + STEAM_0:1:966737 (Kapitan)
2. M@laga + STEAM_0:0:30876669
3. Delta_Forst + STEAM_0:0:4296565

VS 22.08.14 - godz. 18:00 => 25.08.14 godz. 20:00
Mapa: 1. de_nuke 2. de_dust2 3. de_inferno
 
DRUŻYNA 10 JP Armia [PRZEGRANA]
1. Bastil <3 + STEAM_0:1:10962824 (Kapitan)

2. doc + STEAM_0:0:29750171
3. WesT + STEAM_0:1:59502657
__________________________________
 
DRUŻYNA 7 Jakubek&ArTuReK&Czitaaa [WYGRANA]

1. Jakubek + STEAM_0:1:40140231

2. ArTuReK +  STEAM_0:0:20145756

3. S I [X] E R # + STEAM_0:0:56224362 (Kapitan)


VS 22.08.14 - godz. 20:00
Mapa: 1. de_dust2 2. de_train 3. de_tuscan

DRUŻYNA 1 Korpus Weteranów [PRZEGRANA]

1. MadaraBiceps + STEAM_0:0:31004712 (Kapitan)

2. Da Miano + STEAM_0:0:17051704

3. Gram jak bot + STEAM_0:1:78821454

__________________________________
 
DRUŻYNA 3 Ozorkowska Dz1cz [WYGRANA]
1. MagneVita + STEAM_0:1:53769114
2. DreamDrift + STEAM_0:1:50890434
3. D 1 A B + STEAM_0:0:41614594 (Kapitan)
 
VS 23.08.14 - godz. 18:00 => 26.08.14 godz. 18:00
Mapa: 1. de_mirage  2. de_nuke 3. de_dust2
 
DRUŻYNA 12 HazardSquad [PRZEGRANA]
1. Ha3arD + STEAM_0:0:69443208 (Kapitan)
2. Diil Or Die + STEAM_0:0:40881825
3. kazima + STEAM_0:0:48724142
__________________________________
 
DRUŻYNA 4 Cebula Team [PRZEGRANA]
1. PACZU +  STEAM_0:1:59861442  (Kapitan)
2. kadluk. + STEAM 0:1:1553340
3. ManieK + STEAM_0:1:47253263
 
VS 23.08.14 - godz. 20:00 => 26.08.14 godz. 20:00
Mapa: 1. de_inferno 2. de_dust2 3. de_train
 
DRUŻYNA 5 Uliczne cieniasy [WYGRANA]
1. HeadZot + STEAM_0:0:37871499
2. ~ ScheedOvsky ! + STEAM_0:0:94042649 (Kapitan)
3. Rakiri + STEAM_0:1:50022461    
__________________________________
 
DRUŻYNA 11 Drużyna Stalowa [PRZEGRANA]
1. partyzant^ + STEAM_0:0:14745814 (Kapitan)
2. Sn@!peR + STEAM_ 0:0:32727843
3. Eska + STEAM_0:0:10107246
 
VS 24.08.14 - godz. 18:00 => 26.08.14 godz. 16:00
Mapa: 1. de_dust2 2. de_mirage 3. de_nuke
 
DRUŻYNA 8 BakuSquad [WYGRANA]
1. Virtuose + STEAM_0:1:9811486 (Kapitan)
2. 4das. + STEAM_0:1:60169955
3. Bukus + STEAM_0:0:13418232
__________________________________

 

DRUŻYNA 6 Aggressive Beess [WYGRANA]

1. Banan + STEAM_0:1:31217507 (Kapitan)

2. Reken + STEAM_0:0:20092977

3. Rasti + STEAM_0:1:41079617

 

VS 24.08.14 - godz. 20:00

Mapa: 1. de_inferno 2. de_train 3. de_dust2

 

DRUŻYNA 9 SZTYWNE STRUSIE [PRZEGRANA]

1. JOHN RAMBO + STEAM_0:0:77677966
2. GoRniaczkoWy + STEAM_0:1:90149452 (Kapitan)
3. Smakosh + STEAM_0:1:19142743

__________________________________

 

Ćwierćfinały:

 

DRUŻYNA 2 PRO'sy [PRZEGRANA]

1. asshole, + STEAM_0:1:966737 (Kapitan)
2. M@laga + STEAM_0:0:30876669
3. Delta_Forst + STEAM_0:0:4296565

 

VS 27.08.14 - godz. 20:00
Mapa: 1. de_dust2 2. de_inferno 3. de_mirage

 

DRUŻYNA 7 Jakubek&ArTuReK&Czitaaa [WYGRANA]

1. Jakubek + STEAM_0:1:40140231

2. HaNkA + STEAM_0:1:19633900

3. S I [X] E R # + STEAM_0:0:56224362 (Kapitan)

__________________________________

 

DRUŻYNA 3 Ozorkowska Dz1cz [WYGRANA]
1. MagneVita + STEAM_0:1:53769114
2. DreamDrift + STEAM_0:1:50890434
3. D 1 A B + STEAM_0:0:41614594 (Kapitan)

 

VS 28.08.14 - godz. 18:00
Mapa: 1. de_nuke 2. de_dust2 3. de_tuscan

 

DRUŻYNA 5 Uliczne cieniasy [PRZEGRANA]
1. HeadZot + STEAM_0:0:37871499
2. ~ ScheedOvsky ! + STEAM_0:0:94042649 (Kapitan)
3. Rakiri + STEAM_0:1:50022461 

__________________________________

 

DRUŻYNA 8 BakuSquad [PRZEGRANA]
1. Virtuose + STEAM_0:1:9811486 (Kapitan)
2. RiDiki + STEAM_0:1:94757238
3. Bukus + STEAM_0:0:13418232

 

VS 28.08.14 - godz. 20:00

Mapa: 1. de_dust2 2. de_train 3. de_inferno

 

DRUŻYNA 6 Aggressive Beess [WYGRANA]

1. Banan + STEAM_0:1:31217507 (Kapitan)

2. Reken + STEAM_0:0:20092977

3. Rasti + STEAM_0:1:41079617

__________________________________

 

Półfinały:

 

 

DRUŻYNA 7 Jakubek&ArTuReK&Czitaaa [WYGRANA]

1. Jakubek + STEAM_0:1:40140231

2. HaNkA + STEAM_0:1:19633900

3. S I [X] E R # + STEAM_0:0:56224362 (Kapitan)

 

VS 29.08.14 - godz. 20:00

Mapę wybierają kapitanowie drużyn spośród: de_dust2; de_inferno; de_train; de_mirage; de_tuscan; de_nuke

 

DRUŻYNA 3 Ozorkowska Dz1cz [PRZEGRANA]
1. MagneVita + STEAM_0:1:53769114
2. DreamDrift + STEAM_0:1:50890434
3. D 1 A B + STEAM_0:0:41614594 (Kapitan)

__________________________________

 

DRUŻYNA 7 Jakubek&ArTuReK&Czitaaa [WYGRANA]

1. Jakubek + STEAM_0:1:40140231

2. HaNkA + STEAM_0:1:19633900

3. S I [X] E R # + STEAM_0:0:56224362 (Kapitan)

 

VS 30.08.14 - godz. 18:00

Mapę wybierają kapitanowie drużyn spośród: de_dust2; de_inferno; de_train; de_mirage; de_tuscan; de_nuke

 

DRUŻYNA 6 Aggressive Beess [PRZEGRANA]

1. Banan + STEAM_0:1:31217507 (Kapitan)

2. Reken + STEAM_0:0:20092977

3. Rasti + STEAM_0:1:41079617

__________________________________

 

DRUŻYNA 3 Ozorkowska Dz1cz [PRZEGRANA]
1. MagneVita + STEAM_0:1:53769114
2. DreamDrift + STEAM_0:1:50890434
3. D 1 A B + STEAM_0:0:41614594 (Kapitan)

 

VS 30.08.14 - godz. 20:00

Mapę wybierają kapitanowie drużyn spośród: de_dust2; de_inferno; de_train; de_mirage; de_tuscan; de_nuke

 

DRUŻYNA 6 Aggressive Beess [WYGRANA]

1. Banan + STEAM_0:1:31217507 (Kapitan)

2. Reken + STEAM_0:0:20092977

3. Rasti + STEAM_0:1:41079617

__________________________________

 

Finał:

 

 

DRUŻYNA 7 Jakubek&ArTuReK&Czitaaa [PRZEGRANA]

1. Jakubek + STEAM_0:1:40140231

2. HaNkA + STEAM_0:1:19633900

3. S I [X] E R # + STEAM_0:0:56224362 (Kapitan)

 

VS 31.08.14 - godz. 18:00

Mapę wybierają kapitanowie drużyn spośród: de_dust2; de_inferno; de_train; de_mirage; de_tuscan; de_nuke

 

DRUŻYNA 6 Aggressive Beess [WYGRANA]

1. Banan + STEAM_0:1:31217507 (Kapitan)

2. Reken + STEAM_0:0:20092977

3. Rasti + STEAM_0:1:41079617

__________________________________

 

 

* Każdy mecz należy rozegrać od godziny 0.00 do godziny 0.00 dnia, w którym ustalone jest spotkanie. Kapitanowie mogą sobie dowolnie ustalić termin jaki pasuje obu drożynom. W przypadku braku kontaktu lub rozbieżności w kwestiach terminu należy przyjąć godzinę ustaloną przez administrację.

* W przypadku ustalenia innej godziny rozgrywki proszę o poinformowanie o tym w offtopicu, aby inni którzy mają w tym dniu rozegrać mecz wiedzieli kiedy serwer jest zajęty.

* Kapitanowie drużyn dostaną hasła do serwera w dniu meczu poprzez steam lub PW na forum.

* Drużyny mają czas od 0:00 do 0:00 daty, na którą jest przewidziana rozgrywka na wstawienie wyników.

* Przypominam o akceptacji zaproszeń na steam przez Kapitanów, o zapoznaniu się dokładnie z regulaminem turnieju oraz z tematem dotyczącym zapisów i śledzeniu offtopicu.

* Wszelkie pytania, wątpliwości dotyczące uczciwości gry danej drużyny zamieszczamy w offtopicu w ciągu 12h po rozegraniu danego meczu.

 

ZAKAZ SPAMOWANIA! TEMAT WYŁĄCZNIE DO ZAMIESZCZANIA WYNIKÓW MECZÓW!

 

 

Temat może ulec zmianom. Zainteresowanych proszę o systematyczne odwiedzanie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

1. Nick admina:Hawk
2. Okres (dd/mm - dd/mm):17/08-25/08
3. Powód:Wyjazd
4. Inne informacje:Forum będę odwiedzał codziennie, a grac tylko czasami

 

Tutaj problem...

Do tego 23.08 o 20:00 także ja nie mam czasu... brata 18-stka.

 

// Czy Twoim zdaniem to odpowiedni temat na to? Zapraszam do offtopicu turnieju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO'sy vs JP Armia 2:0 w mapach

JP Armia brak jednego gracz

http://www66.zippyshare.com/v/46084458/file.html

tylko 9 rund bo uznali że nie ma po co juz grać, a poniżej demko z DD2.

http://www32.zippyshare.com/v/94912121/file.html

 

// Wynik unieważniony za porozumieniem obu stron. Mecz zostanie ponownie rozegrany 25.08.14 o godz. 20:00

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Jakubek&ArTuReK&Czitaaa  2:1  Korpus Weteranów


DD2


8:4 | 4:8 (po dogrywce - 1:4)


Train


9:3 | 4:8


Tuscan


9:3 | 4:5


 


GG


Edited by `CR7

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest papudru

PRO'sy 2:0 JP Armia

Mapa nuke 13:7

Mapa dust2 13:9

Gdyby była potrzeba jakiegoś dowodu, mam demko.

Nie trzeba demka, mecz rozegrany uczciwie zarówno przez nas jak i was, miło było niestety musieliśmy uznać waszą wyższość  <beisbol> dziękujemy za danie nam drugiej szansy i życzymy wam zwycięstwa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DRUŻYNA 3 Ozorkowska Dz1cz
1. MagneVita + STEAM_0:1:53769114
2. DreamDrift + STEAM_0:1:50890434
3. D 1 A B + STEAM_0:0:41614594 (Kapitan)
 
VS 23.08.14 - godz. 18.00 => 26.08.14 godz. 18:00
Mapa: 1. de_mirage  2. de_nuke 3. de_dust2
 
DRUŻYNA 12 HazardSquad
1. Ha3arD + STEAM_0:0:69443208 (Kapitan)
2. Diil Or Die + STEAM_0:0:40881825
3. kazima + STEAM_0:0:48724142

 

 

DRUŻYNA 3 Ozorkowska Dz1cz    2 - 1 DRUŻYNA 12 HazardSquad

mirage

nuke

Share this post


Link to post
Share on other sites

DRUŻYNA 4 Cebula Team
1. PACZU +  STEAM_0:1:59861442  (Kapitan)
2. kadluk. + STEAM 0:1:1553340
3. ManieK + STEAM_0:1:47253263
 
VS 23.08.14 - godz. 20.00 => 26.08.14 godz. 20:00
Mapa: 1. de_inferno 2. de_dust2 3. de_train
 
DRUŻYNA 5 Uliczne cieniasy
1. HeadZot + STEAM_0:0:37871499
2. ~ ScheedOvsky ! + STEAM_0:0:94042649
3. Rakiri + STEAM_0:1:50022461  

 

Cebula Team 0:2 Uliczne cieniasy

de_inferno: 10:13

de_dust2: 6:13

Share this post


Link to post
Share on other sites

DRUŻYNA 3 Ozorkowska Dz1cz 
1. MagneVita + STEAM_0:1:53769114
2. DreamDrift + STEAM_0:1:50890434
3. D 1 A B + STEAM_0:0:41614594 (Kapitan)

 

VS 28.08.14 - godz. 18:00
Mapa: 1. de_nuke 2. de_dust2 3. de_tuscan

 

DRUŻYNA 5 Uliczne cieniasy
1. HeadZot + STEAM_0:0:37871499
2. ~ ScheedOvsky ! + STEAM_0:0:94042649 (Kapitan)
3. Rakiri + STEAM_0:1:50022461 

 

 

DRUŻYNA 3 Ozorkowska Dz1cz   2-0    DRUŻYNA 5 Uliczne cieniasy

 

Po nierównej walce ale grali do końca we 2 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakubek&ArTuReK&Czitaaa (Jakubek&HaNka&siXer) 2 : 0  Ozorkowska Dz1cz                                                   

Nuke

6:6 | 6:6 (po dogrywce 4:2)

DD2

8:4 | 5:1

GG

Screenów nikt nie robił, nie wiem czemu o/ ale na serwie dogadaliśmy, że w razie czegoś kapitan DE JEDEN A BE potwierdzi wynik :-D

 

 

30.08.2014 (scaliło post, więc temu pisze date)



Jakubek&ArTuReK&Czitaaa (Jakubek&HaNka&siXer)  2 : 0  Aggressive Beess                                                        

No i niestety stało się.. mamy pierwszy walkower :/

Panowie, jak sie umawiamy na turniej, to sie umawiamy na turniej, a nie lecimy w chuja. Jakbym wiedział, że tak będzie sytuacja wyglądać to bym wcześniej do domu nie przyjeżdżał...

Edited by `CR7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatem dotarliśmy do końca turnieju. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział oraz mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście nawet pomimo drobnych nieporozumień. Odnośnie nagród zapraszam do śledzenia tematu - niedługo podamy tutaj informacje jak odebrać nagrody oraz oficjalny wynik. Wszelkie wątpliwości możecie jeszcze zgłosić tutaj.

 

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy drużynie, która wygrała turniej!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Wyniki turnieju cs-kopytko.pl SIERPIEŃ 2014
 
gold.png 1 miejsce:  DRUŻYNA 6 Aggressive Beess
1. Banan + STEAM_0:1:31217507 (Kapitan) (gracz zrezygnował z nagrody w sklepiku + pakiety AC przyznane + Serwer przyznany)
2. Reken + STEAM_0:0:20092977 (gracz zrezygnował z nagrody w sklepiku + pakiety AC przyznane)
3. Rasti + STEAM_0:1:41079617 (gracz zrezygnował z nagrody w sklepiku + pakiety AC przyznane)
 
silver.png 2 miejsce:  DRUŻYNA 7 Jakubek&ArTuReK&Czitaaa
1. Jakubek + STEAM_0:1:40140231 (gracz nie zgłosił się po odbiór nagród)
2. HaNkA + STEAM_0:1:19633900 (gracz nie zgłosił się po odbiór nagród)
3. S I [X] E R # + STEAM_0:0:56224362 (Kapitan) (10 zł w sklepiku dodane + pakiety AC przyznane)
 
bronze.png 3 miejsce:  DRUŻYNA 3 Ozorkowska Dz1cz 
1. MagneVita + STEAM_0:1:53769114 (gracz nie zgłosił się po odbiór nagród)
2. DreamDrift + STEAM_0:1:50890434 (gracz nie zgłosił się po odbiór nagród)
3. D 1 A B + STEAM_0:0:41614594 (Kapitan) (gracz nie zgłosił się po odbiór nagród)
 
Proszę o wysłanie (do 9.09.14) do mnie w prywatnej wiadomości na forum poniższego formularzu osób wyżej wymienionych. Jeżeli ktoś z uczestników nie posiada konta na forum to w drodze wyjątku może podesłać formularz do - Darek - tylko i wyłącznie poprzez podany wyżej steam_id.
 
Kapitan zwycięskiej drużyny otrzyma dodatkowo kod aktywacyjny do serwera na użytek całej drużyny.
Na podany nick z anticheat.pl zostaną dodane pakiety zgłoszeń, gdy wszyscy wyślą formularze lub po w/w dacie.

Nagrody w turnieju CSK Sierpień 2014
Nick ze sklepiku+ID:
Nick z portalu anticheat.pl:

Było wiele nieprzewidzianych sytuacji, jednak turniej dobiegł końca. Dziękuje wszystkim za udział, staranie się oraz Darkowi za zaangażowanie.
 
pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×