Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mular123

odbanowany Admin: Borsuk Miodowy i aktywny ban.

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;D

 

Dzisiaj miałem niezręczną sytuację na serwie only DD2, dostałem aktywnego bana na tydzień ? ? ? 

Jakieś 30min temu kumpel się skarżył, że dostał perma właśnie też na tym serwerze i od tego samego admina tylko, że on ma ns a ja mam steama :P

Nie wiem o co chodzi z tym aktywnym, może dlatego, że mamy takie samo ip ??? Nie sprawdzałem, ale mieszkamy koło siebie i mamy neta od tego samego dostawcy.

Chciałbym dostać ub, ponieważ nie bociłem, nawet nie dostałem ss'ów a lubie serwer i dużo ludzi mnie tam zna i szanuje, np. asshole, ninja, duch i wiele wiele innych

prawilnych graczy serwa.

 

Niżej daje konsolke...

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Borsuk Miodowy
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Powod: 'Aktywny Ban'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:15415594'
[AMXBans] Twoje IP: '81.219.59.58'
[AMXBans] ===============================================
Napisz /mute aby wyciszyc gracza
Najaran`Y killed Jaszczur 1337 with awp
______Sewc!o_99 (RADIO): Fire in the hole! [HE]
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Usage:
Setmaster unavailable, start a server first.


Przepraszam, że nie zastosowałem się do wzoru, ale nie wiedziałem gdzie napisać post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj powinien znajdować się temat: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/53-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie-screeny/

Wzór: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/53-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie-screeny/

 

Właśnie, właśnie, to samo IP.  Gdy wszedłeś padły od Ciebie słowa: "ponoć Ambasador odpalony", faktycznie był odpalony.

Zaciekawiło mnie to, bo nie było Cię wtedy na serwie. Sprawdziłem IP i identyczne jak tamtego pana. Zbanowałem i moim zdaniem słusznie.

 

@down

to Ty Karol3k :o ?

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, jak już mówiłem to mój kumpel, do tego mieszkamy obok siebie. 

Przyszedł do mnie i mówił, że dostał właśnie tam bana. Jak pisałem "ponoć Ambasador odpalony" on siedział obok mnie.



Spytaj ludzi na serwerze czy sQuipper / Karol3K jest czysty itp. większość ludzi mnie zna, lubi i szanuje jak już wyżej pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj nie chodzi o to, nie wiem czy grał normalnie czy cheatował. Chodzi o sam fakt, że dostałem jakiegoś gównianego bana za nic. Nie wiem jak to wam wytłumaczyć ale mam nadzieję, że dostanę w końcu tego ub. Mam zaufanie pośród ludzi i wiedzą, że nigdy się nie odpalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz Steam dostał bana tylko za to, że ktoś ma IP identyczne do Niego. Ja mam zmienne IP i nie raz natrafiłem na zbanowane IP. Nie chciałbym takich sytuacji mieć, w końcu Steam to legalna wersja gry, za coś się płaci chyba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobry żart malinowa ;) Ciekawe czy tb by było miło być w takiej sytuacji. Myślałem, że admini na serwie są ogarnięci ale myliłem się. Jedno wielkie pi3rdolone chamstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie !!! UB i to bez żadnego ale.  Chce chłopak grać na serwie dalej to niech gra a nie .Widać  zalezy mu jesli pisze na forum. 

 

UB

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie załatwi inne IP jeżeli tak bardzo pragnie. 

 

"Myślałem, że admini na serwie są ogarnięci ale myliłem się. Jedno wielkie pi3rdolone chamstwo."

 

Zaczyna się pierdolenie na adminów. Żałość dupę ściska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziena, że chociaż ktoś się za mną wstawia  :-D

Tylko jak ban był tak jest a ja chciałbym pograć  :cry:



malinowa nie wiem czego się czepiasz... zastanów się, po co to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że nie jeden cwany lis już takie tematy zakładał. Niby to samo IP. Kolega grał. Brat wszedł. Sąsiad. UFO. Pies sąsiada. Itp. Itd.

Właśnie dlatego nie jestem za tym, aby dawać UB w tej ani w żadnej podobnej sytuacji.

Chociaż żałuję tego twojego steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, a jak mam to niby udowodnić !!! SPYTAJ LUDZI NA SERWERZE, WIĘKSZOŚĆ MNIE ZNA I WIE Z KIM GRA. WIEDZĄ, ŻE NIGDY NIE BYŁEM ODPALONY, NIGDY NIGDY NIGDY !!!!

Bardzo przyjemnie mi się tam GRAŁO i nie chcę tego zmienić z powodu bana dla mojego kolegi o.O 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię mular nie kojarzę a dość sporo na tym serwerze przegrałem. Z czasu na GT pod wskazanymi nickami widzę razem ok. 20h. No ale mniejsza, to znowu kolejny argument za wprowadzeniem opcji "tylko Steam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na serwerze grałem pod nickami "BananiXPompa", "Karol3K" "Frag eXecuters sQuipper" "sQuipper[t]"

Dość długo już na nim gram :) Bardzo dużo osób mnie zna i kojarzy z serwa. 

 

Czekam i czekam i czekam i czekam...



Od 2 tyg. gram tu na nicku sQuipper[t] 



mój login nie ma tu nic wspólnego, używam go do większości rzeczy :>

nick: sQuipper[t] jak już mówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie powinieneś dostać perma, z powodem aktywny ban, gdyż wbiłeś drugi raz na steam. Jakoś musimy weryfikować graczy, którzy wchodzą na serwer, więc nie dziw się, że dostałeś bana skoro masz takie samo IP jak cheater. To tylko bug amxbans, gdyż nawet nie powinien Cię wpuścić na serwer na tym IP.

 

Radzę dogadać się z kolegom, aby wstawił screeny, gdyż możesz mieć z tym problemy ponownie. Jeżeli haxował to możesz mieć pretensje tylko do niego.

 

Pójdę ci na rękę, ale zadbaj o swoje IP.

 

UB



Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Temat został przeniesiony z "DD2 Skargi" do "Prośby o odbanowanie | Screeny".
Pamiętaj, że za tematy w złych działach możesz otrzymać warna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×