Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Adrian GóRniak

skarga na HUYER

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz 
2. Nick oskarżyciela (z gry):GoRniaczkoWy
3. Nick oskarżanego (z gry): HUYER
4. Dokładna data (dzień+godzina):za każdym razem gdy pojawi się na serwerze
5. Mapa:
6. IP oskarżonego178.36.202.12
7. Steam ID oskarżonegoSTEAM_2:0:904403215
8. Dowód przewinienia:

 

@edit Petrus 12.09.14

Proszę o wstawianie screenów logów, a nie kopiowanie tak dużej ilości treści.

@

 

 Proszę oto link do jego logów z CZATU http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/logi_chat/tp/szukaj.php

 

9. Dodatkowy opis: Nie jest to pierwszy raz gdy gracz wchodzi na serwer i ubliża wszystkim, za wszystko... Generalnie nie rusza mnie to co mówi w kierunku mojej osoby bo nie słucham niedowartościowanych osób które w internecie zgrywają kozaków. Ale nie o to tutaj chodzi. Jego zachowanie jest notoryczne i namolne. Dla niego główny cel podczas gry to raczej ubliżanie niż czerpanie radości z gry. Jak widać w logach czatu z TP jego zachowanie jest karygodne. Nie banuje go za nieprzestrzeganie zasad, grę FFA etc bo musiałbym nie robić nic innego tylko siedzieć na spectate i wlepiać mu BANA za BANEM. Na serwer nie wnosi nic, nie jest jakimś mega PRO graczem żeby płakać po nim na serwerze dlatego myślę, że za jak pisałem to wcześniej NOTORYCZNE I SPECJALNE ubliżanie i wyzywanie graczy poprostu podziękować mu za dalszą grę ta Naszych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No zachowanie rzeczywiście niesmaczne ale skoro jesteś adminem to sam powinieneś zrobić z tym porządek. Kicki nie pomagają to zajebać bana i zobaczymy czy po 30min będzie taki cwany. W przypadku recedywy można dopierdolić nawet do 48h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Bany za obraze / wyzwiska: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Na początek proponuje dać na 3 dni bana, potem tydzień przy każdym większym wykroczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że on nie gra regularnie. Więc nawet jak wlepię mu na 48h to nie mam pewności, że go to zaboli bo przez te 2 dni może wcale nie wchodzić:/ a jak dam mu bana innego niż przewidziane w regulaminie to zaraz poleci skarga a mam lepsze rzeczy do robienia niż tłumaczyć się za to czemu postąpiłem tak nie nie inaczej szczególnie że chodzi o Niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Najlepiej jak by Petrus rozpatrzył co z takimi osobami robic ;)) Bo bany nie działają na takie osoby;/ Wygasa ban i znów to samo..

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem bana na 3 dni, w razie czego proszę zgłaszać takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×