Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
szymon33224

only steam

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zrobić ankiety więc proszę o pisaniu pozytywnych , negatywnych odpowiedzi.

 

Chciałbym was przekonać tym że TP Only Steam jest jednak pozytywem ponieważ mniej cziterów jest na serwerze , i tak 3.5/4 gra na steam więc problemów nie powinno być najwyżej dołożę miesięcznie 60-70zł na reklamy setti itp. dla Petrusa.

 

Chciałbym żeby był zrobiony Only Steam TP ułatwiło by to Adminom jak i graczom nerwów.

 

 

 

 

Nie będe juz pisał na siłę zeby wymyślać tylko dodam że od kiedy gram 3 dni to widzę że tylko dzień w dzień wbiaja 80% ns cziterów. Proszę o przemyślenię oraz o zrozumienie że only steam jednak jest lepszy.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja poruszana wiele razy - zawsze odrzucana ;)

@szymon33224 (tak na przyszłość) zanim założysz temat to sprawdź czy nie był wcześniej poruszany. Ostatnio coraz częściej zakładasz tematy, które były wcześniej poruszane albo są poprostu bezsensu -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na serwerze grają też ogarnięci gracze NS (często bardziej niż gracze steam). Grają oni tam od bardzo dawna i będą z tego powodu poszkodowani :/

Z drugiej strony serwer only steam jest lepszy, mniej cziterów, mniej "napinaczy".

 

ZA ale są też PRZECIW. Nigdy nie da się dogodzić wszystkim :|

 

Ja jestem na NEUTRAL -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na nie, ilu gra cziterów dziennie? 80% :P ?

Maksymalnie 2-3 dziennie, z czego gra pewnie jakieś 150 osób dziennie, jak nie więcej.

Jest to trochę dyskryminacja nsów, a jest dużo serwerów only s, więc tam można też pograć na luzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

NS i NS nikt mi nie powie że 10 zł na cs 1.6 nie ma !!

 

Być może, ale wiem sam po sobie, że Problem był z zakupem . Gdyby była opcja kupna przez sms wszyscy by mieli steam . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to jestem na nie :) Dlaczego? A dlatego, że na serwerze jest wielu znanych i kozackich graczy którzy mają NS i gdyby zrobić serwer Only Steam napewno byśmy ich skrzywdzili a i serwer by na ich nieobecności stracił. ( mam tu na myśli takich graczy jak WOCEN, VITO, JURAND, przedMARAŃCZA, bladz TERESA etc )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrian GóRniak,  Jurand ma steama; D Ale co racja to prawda skrzywdziło by to wielu graczy których zna grono adminów ;P 

Zmieniam zdanie ;) po głebszych przemyśleniach  jeżeli ktoś chce czitować to i na steamie to zrobi a admini są od banowania odpalonych zawodników ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cs na steamie, ale gram na nsie ponieważ więcej fpsów. Ja jestem na NIE, gram praktycznie dziennie na tym serwerze i rzadko co cziter wejdzie. Tak jak paczu powiedział 3 maksymalnie, czasem wgl, nie wiem po co kombinować z ONLY STEAM jak to do dupy :D NA NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie przekonaliśmy sam autor tematu na steamie grał na wh / esp, więc ten argument u niego odpada. Co za tym idzie oficjalnie z sieci już wyleciał, więc kwity na reklame z jego strony też raczej odpadają.

 

Od siebie dodam jeszcze, że zmiana na only steam w czasie gdy losy CSa się ważą to słaby moment. W końcu każdy Gracz sie liczy, a jak sami gracze tp powiedzieli większość graczy na serwie to steamy, więc widocznie im to różnicy nie robi skoro grają na takim serwerze :) Uważam, że propozycja powinna zostać odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

najwyżej dołożę miesięcznie 60-70zł na reklamy setti itp. dla Petrusa

Lanie wody i tyle.

 

Propozycja odrzucona - zainteresowanych odsyłam do archiwalnych tematów związanych z identycznymi propozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×