Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

Nowa Muzyka

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy w końcu ktoś wgra nowe nutki na serwer? obecnie są 4 te same piosenki, które ciągle się potwarzają i są nudne..

 

Nowa muzyka potrzebna od zaraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w czym problem ? Pościągaj nutki poskracaj wstaw na forum, przesłucha się jak się spodobają to się je wstawi. A te nasze 4 piosenki się zostawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo podoba mi się ten nasz RoundSound ;) Rzekłbym nawet, że bym go zostawił do świąt, gdzie tradycyjnie się świąteczne pioseneczki wgrywa (i ta piosenka ryjąca łeb wzdłuż i wszerz Ani Szarmach "Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta" ... -_-)

 

Skoro West się zadeklarował i porobi RoundSound to okej. Też chciałem sobie coś porobić, ale to może jak coś się nie spodoba z jego propozycji, to ja potem w tym temacie wstawie, albo jakim innym przerobione już też nutki ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotuje coś na najpóźniej wtorek. Myślę że ja 10-15 utworków i West zrób z 10-15 też i z tej 20-30-stki powinno coś się skleić sensownego :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko coś "sensownego" i wpadającego w ucho :) Żeby nie było tylko hu* ku*wa spier*** itp :) Takie tam małe wtrącenie do tematu :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem. Nie wiem z jakich piosenek zrobić rs'y. Nie jestem ostatnio na bieżąco z nowymi nutkami i nie wiem też co preferujecie -_-

Może podacie mi tutaj parę propozycji? (tylko nie sam rap/hip-hop/disco polo) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa muzyczka jest okresowo wgrywana na serwer. Sporo roboty jednak zajmuje zmontowanie wszystkiego od zera, więc czasem ten 'okres' się wydłuża. Jeżeli będzie wszystko gotowe i jest z czego wybierać to nie widzę przeszkód żeby muzyka nie była zmieniana np. raz w tygodniu.

 

Zapraszam do tego działu, ja zawsze przeglądam propozycje i wybieram z nich kawałki wgrywane na serwer, także żadna propozycja nie zostaje pominięta. Jeżeli dodany RS ma być z przeznaczeniem na Nasz serwer to zalecam dodawanie kawałków o długości 10-15 sekund z nowości radiowych + jakieś kawałki z rapem/hip-hopem.

Pamiętajcie, że muzyka musi trafiać do ogółu słuchaczy, więc nie może to być np. jakiś ciężki metal, nawet jeżeli go słuchacie i wam się podoba.

 

Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×