Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
hajtyy

Ban zostaje ss uchnij mnie!

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: uchnij mnie!
Serwer: TP
Twój SteamID: 0:0:27090214
Twoje IP: 213.195.189.230
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 15:48   08.11.2014
Powód bana: ' Wstaw screeny na cs-kopytko.pl ' 
Nick Admina który zbanował: JOHNY RAMBO
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www5.zippyshare.com/v/10396978/file.html

 

 

 

 

Edytowane przez hajtyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zgłaszałeś jak to dertex się odpala, a na serwerze zawsze wszyscy Cię wyklinają jakie masz info, że spalony itp. Doczekałeś się "kacie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko nie ma nic do tego. Spakować można normalnie, majsterkowałeś coś i tyle. Setki osób umie spakować bez problemu... oszczędź sobie i nie spamuj tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zgłaszałeś jak to dertex się odpala, a na serwerze zawsze wszyscy Cię wyklinają jakie masz info, że spalony itp. Doczekałeś się "kacie"

  haha bo dertex gra na odpale, zobacz na jego demko i na moje -.- i kto tu jest odpalony, ja dostaje bana za skilla on ub za wh pozdro państwo w państwie i ręka rękę myje :)

 

Demko nie ma nic do tego. Spakować można normalnie, majsterkowałeś coś i tyle. Setki osób umie spakować bez problemu... oszczędź sobie i nie spamuj tym samym.

jak macie zjebany hosting to sie nie dziw, że nie można dodać jednego posta tylko 20, proszę cie nie pouczaj mnie aka 2k13

Edytowane przez hajtyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast sie wykłócać wstawiłbyś oryginalne SSy nim temat zostanie zamknięty jak twierdzisz, że jesteś clear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chu ... ten spam tymi linkami? Takim działaniem nic nie wskurasz.

 

Po drugie, spakowanie ss'ów to prosta rzecz jak konstrukcja cepa i się jakimś hostingiem nie zasłaniaj jak miliony, miliardy, biliardy osób wrzucało ss'y i jakoś było dobrze.

 

Po trzecie trochę czasu minęło od dania bana Tobie a od wstawienia tych ss'ów (08.11 "15:48" - 09.11 "14:50") miałeś tyle czasu na ewentualną obróbkę, że mogłeś to i w paincie ołówkiem przerobić by nic nie było widać ;)

 

Może i nie powinienem wypowiadać się w takiej sprawie (przepraszam za kłopot) bo adminem nie jestem, ale akurat w tej sprawie chciałem swoje zdanie wypowiedzieć.

 

Reasumując, jestem za tym że przerabiałeś (może nie w paincie :P ale przerabiałeś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę jak nie macie pojęcia to się nie wypowiadajcie.

 

Jesteś nienormalny czy udajesz? Zresztą naprawdę nie ma tu co dyskutować. Nie wstawisz SSow nie dostaniesz UB proste jak 2+2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×