Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Borsuk Miodowy

Do dupy ze steamem.

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Mam problem z cs 1.6. Włączam grę, widać okno (nie widać menu ani tła) i się wyłącza, gra jako tako jest w procesach i widzę ją w pasku zadań, ale się nie włącza.

Reinstall 1.6 nie działa, reinstall Steam'a nie działa. NIC! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego próbowałeś:

 

Biblioteka -> PPM na CS -> Właściwości -> Ustaw opcje uruchamiania i wklej 

-nomsaa -nofbo 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No i ja tam mam jeszcze co Darek mówi takie coś:

 

-noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd -freq 75

 

A wiem tyle, ażeby to ostanie chodziło freq 75 to musisz opcje odświeżania monitora zmienić na 75 ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Próbowałem i dupa. Nie rozumiem jednego. Założyłem nowe konto i na nim uruchomiłem CSa i działa a wszystko idzie z tego samego steama i z tego samego źródła :/

 

I jak zawsze mialem 100 fps to teraz po reinstallu mam straszne spadki. Pomoże ktoś?

Edytowane przez Borsuk Miodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee :D założyłem nowe konto na komputerze jako użytkownik i po prostu działa. Nie mam zielonego pojęcia czego na moim głównym windowsowym koncie nie działa a na tym nowym działa chociaż wszystko idzie z tego samego źródła :(

A macie jakieś propozycje na fpsy?

Bo jak zawsze miałem 100 i tak się trzymaly to teraz po reinstallu mam np. 100 a za chwile 80...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam marudzisz spadki z 100 do 80 nie są odczuwalne ;P

Zaznacz 3 opcje od końca w grafice  i rozdzielczosc 640x480 powinno byc git ;D a no i odznacz  synchronizacje pionową ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim zdaniem to problem nie tkwi w grze czy STEAMie. Jeżeli na nowym koncie odpala Ci normalnie, to wg. mnie "brak odpowiedz" ze strony steam'a może być spowodowany jakimś programem. Nie instalowałeś ostanio nowego programu, może jakieś urządzenie podłączyłeś?

 

Osobiście miałem bardzo podobny problem. Steam mi się nie chciał wogóle włączyć, a powodem były podłączone słuchawki na USB. Do tej pory nie do końca się uporałem z tym problemem, ale zawsze zostają te "starsze" z wejściem jack :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dzięki za rade, ale jednak to nie to ;) Dziwi mnie tylko to, że w CS Source mam 170fps i trzyma się w każdej sytuacji. A 1.6 już ogarnięte, dzięki za odpowiedzi.

Petrus możesz zamknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×