Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vodziaa

TP Jak TP

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak wszyscy wiedzą w każdych ligach  ESL / ESWC / jest FRIENDLYFIRE

 

Co wy na to, aby wgrać FF na nasz TP ?

 

Wiem , że zawsze się znajdzie za przeproszeniem debil co specjalnie będzie zabijał , ale jak ktos zabije przypadkiem to zawsze moze napisać "sry" czy nawet powiedzieć przez mikro " sorki niechcący"

 

 

 Można również wgrać coś takiego co pozwala zabić swoich tylko 3 razy , potem " powyżej 4 zabójstw swoich " dostaje się bana na 120 min [2h].

 

To jest oczywiście tylko moja propozycja . Jak się nie spodoba Nie obraże się :D

 

 

 

 

Pozdrawiam , Vodziaa ;)

 

Edytowane przez Vodziaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ok.  Można wprowadzić, że za zabicie swojego odlicza nam jeden lub dwa fragi. A za celowe zabijanie swoich - nagroda od admina.

 Swoją drogą ciekawe jakie  bym dostał baty na forum, gdybym FF zaproponował na DM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Fajna sprawa, tego brakowało zawsze na typ TP, jednak kara 2h jest za krótka. "Przypadkowo" w ciągu mapy nie zabija się AŻ 4 swoich teammeatów, czasem się zdarzy 1, 2 ale to jest przypadek. Granica 4 kille jest dobra, karę wydłużyć, a następnym razem ktoś będzie bardziej uważał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli o mnie chodzi to pomysł na plus. A co do kar za zabijanie swojego kompana można albo zastosować kare czasowego bana albo poprostu wgrać plugin gdzie zabity sam wymierza kare Np.zabicie w następnej rundzie, slay do 60hp, albo ,, utkniecie,, na respie. Oczywiście to tylko przyklad

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na Tak

Za zabicie 4 osób w teamie na jednej mapce ban na jakiś czas, ale też żeby nie było za krótko, bo to wtedy nic nie da... Jestem za karą 1 dnia lub nawet 1 tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest dobra i jestem na Tak ALE sądzę że limit powinien być 2 lub max 3 kille, bo te 4 to za dużo jak na jedną mape... grałem kiedyś też na takim serwie to koleś zabijał 2 czasem 3, reconnect i znów... ban powinien być 1h, ale gdy admin zauważy celowe zabijanie ban powinien być od 1 dnia do tygodnia, moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kille to ustawiłbym nie na 2 (bo to za mało) i nie na 4 (bo za dużo). Według mnie optymalna granica jest 3 bo 2 osoby zabić w jednej rundzie to faktycznie albo z HE zlecą, albo ktoś roztrzepany jest w danym dniu, ale już 3 osoby, to tak ... pachnie już nieciekawie.

 

Co do kar za takowe zabicie 3 osób to dałbym już ban na minimum kilka godzinek do 1 dnia. Nie ma sensu banować na np tydzień bo dany delikwent gdy dostanie bana na 1 dzionek to może w następnym dniu zabije znowu tak, a potem się tym znudzi i albo zaprzestanie tego robić, albo sobie przejdzie na innego TP i tam będzie przyprawiał graczy o podwyżkę ciśnienia.

 

Co do pomysłu by poszkodowany wybierał karę to też dosyć nieciekawy pomysł, bo to nic nie da, a tylko zaszkodzi, bo ktoś naprawdę przypadkowo zabije kogoś, a natrafi na kolesia mściwego od kołyski i go np zabije kiedy np koleś miał AWP na którą zbierał przez 4 rundy i w przypadku tej sytuacji to tylko jeszcze dodatkową kłótnie wprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do pomysłu by poszkodowany wybierał karę to też dosyć nieciekawy pomysł, bo to nic nie da, a tylko zaszkodzi, bo ktoś naprawdę przypadkowo zabije kogoś, a natrafi na kolesia mściwego od kołyski i go np zabije kiedy np koleś miał AWP na którą zbierał przez 4 rundy i w przypadku tej sytuacji to tylko jeszcze dodatkową kłótnie wprowadzi.

W sumie masz rację :) nie pomyślałem... Faktycznie lepiej przemyśleć i wprowadzić karę w postaci bana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaaaa;D A co do karr to może admini z TP by wymyslili co wy na to?

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gram od kilku dni dopiero, więc nie wiem czy mogę się wypowiedzieć. Zrobię to! ;) Moim zdaniem powinien być ff, z tego co pamiętam to na większości serverów TP co grałem, był właśnie włączony ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 a z resztą dostałem bana za nic :D nie zdążyłem się nacieszyć FF na TP

 

  ogarnijcie adminów please. bo jeżeli to jest modyfikowane :D ... śmieszne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie nie ma sensu wgrywać ff jeśli nie jest only steam, dużo jest takich graczy, którym się nudzi

także nie ma sensu póki co, lepiej dodać mapy! :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie nie ma sensu wgrywać ff jeśli nie jest only steam, dużo jest takich graczy, którym się nudzi

także nie ma sensu póki co, lepiej dodać mapy! :D :D

1. Więc gracze non steam są jak małpy z zoo i od razu zakładasz że to właśnie oni będą strzelać w swoich?

2. Kur*a koleś a komu się czasem nie nudzi?

3. A co? za jakoś czas będzie to miało sens jak już cs zupełnie straci graczy?

4. dodać mapy? Serwer jest "ESL map" sama nazwa mówi -.- nie ma tylko jakiejś de_forge czy jakoś tak ale już były tematy żeby ją dodać i się nic nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Raczej jak gralem na tp steam / non steam z wlaczonym ff to się grać nie dało.

Mapy dodać to był przecież żart :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ff jest dobrym pomysłem, po za tym jak jest cziter na serwie a nie ma admina zawsze można mu utrudnić uprzykrzanie życia innym, celowe tk na przykład 10 trafień=ban na 1h, celowe zabicie 3 swoich=ban na 1h. taka moja propozycja. a co do ns to nie tylko oni odpierdalają, nie ważne czy steam czy nonsteam, po jednej i drugiej stronie zdarzają się barany. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany kilkanaście razy ,ngdy nie doszedł do skutku. Osobisćie jestem na "TAK" pod warunkiem ze bedzie np menu kar za zabicie swojego ,w innym przypadku wileki  wielki chaos gdy np braknie admina. (oczywiscie w menu kar musi sie pojawic "kick" i "ban5min" wtedy kazdy bedzie się liczył z popełnieniem błedu i bedzie sie go przestrzeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×