Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
winner

Zima na DD2 ?

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  papa 
 
Ponieważ zbliża się okres zimowy  wpadłem na pomysł, aby wprowadzić na serwer troszkę klimatu zbliżających się świąt . Chodzi mianowicie o dodanie na mapie, akcentów świątecznych tzn. choinki, prezenty, śnieg itp. większość mniej więcej wie o co chodzi. 
Z uwagi na to, że mogą być różne opinie <beisbol>
  na temat tego.

Chodzi o to, że jedni wolą grać na mapie orginalnej , zmiany mogą im nie służyć , a inni chcą urozmaiceń i klimatu na serwerze.
Zapewniam, że mapka ta nie powinna powodować żadnych lagów ani podwyższonych pingów.
 
Ze swojej strony proszę, aby napisał kilka słów komentarza odnośnie swojego wyboru.  :mrgreen:
 

 

ps WinneR :D
 

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

HEJ :)  PROPOZYCJĘ MOJE :
1.Możemy postawić choinki na respie TT i respie CT *.* albo nawet choinkę na B obok BS'A :)
2.Prezenty kurczę no np. obok BS'A mogą stać jakieś fajowe Upominki :P
3.Możemy tagże zrobić tak ,że Granaty =Bombki :D też fajowe 
4.Ostatni i nie wiem czy nie najważniejszy co inni gracze wolą : de_dust2 Snow vs de_dust2 . Tyle o de mnie :)
POZDRAWIAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

 

HEJ :)  PROPOZYCJĘ MOJE :

1.Możemy postawić choinki na respie TT i respie CT *.* albo nawet choinkę na B obok BS'A :)

2.Prezenty kurczę no np. obok BS'A mogą stać jakieś fajowe Upominki :P

3.Możemy tagże zrobić tak ,że Granaty =Bombki :D też fajowe 

4.Ostatni i nie wiem czy nie najważniejszy co inni gracze wolą : de_dust2 Snow vs de_dust2 . Tyle o de mnie :)

POZDRAWIAM !

 

 

Lekko Ulepszyłeś moją wersję :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję choinkę zamiast paki, stawiasz pakę na bs a tu choinka ; )

3.Możemy tagże zrobić tak ,że Granaty =Bombki też fajowe 


Można, ale wydaje mi się, że to bardziej pod 4funa : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję choinkę zamiast paki, stawiasz pakę na bs a tu choinka ; )

No też Fajna propozycja no zobaczymy co na to pozostali Gracze :) 

Edytowane przez `Happy ©

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie lepiej by było dodać specjalną mapę świąteczną i puszczać je na zmianę? Raz zwykłego dd2, a raz świątecznego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de_dust2_xmas jest też zarąbista mapa świąteczna i na niej macie porozmieszczane prezenty, nawet sanie mikołaja :P

 

Co do śnieżki zamiast granata, to też jest fajne ;)

 

Paka zamiast choinki też fajna :P

 

ALE CO NAJWAŻNIEJSZE ... POTRZEBA WGRAĆ ROUNDSOUND ŚWIĄTECZNY!!!

Jeśli takowego RoundSound'u nie masz @Petrus z np poprzednich lat czy coś, to mogę coś tam zrobić na jutro ... to nie problem :P

 

Co prawda troszkę pluginów zahacza faktycznie o barierę już serwów 4FUN ... ale kochani ... czego się nie robi dla świąt co nie? :P

 

Za dużo pluginów świątecznych też nie może być, dlatego myślę te tyle starczy wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No dokładnie! Tylko głosowałbym za tym, aby nie było ZMIANY mapy, tylko żeby była na zmianę zwykła i świąteczna :)

Dla każdego coś dobrego :) Zachowamy zasady "only DD2" !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dać jak @Zaki mówi, ciekawy pomysł ;) Ale można dodać i na zwykłego DD2 i na tego świątecznego, by padał śnieg ;) Śnieg na serwach jest zawsze spoko ;) Nie zamula zbytnio serwa (nie powinien w każdym razie), a tyle radości robi że ja pierdziele :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GRINGO,

"starczy" to może być wiek.
Poprawnie mówi się "wystarczy".

Noo mogłoby być. RS świąteczne można wgrać. Na moje granat=kula śniegu:) Paka jak choinka trochę bez sensu bo nie oplaca się wtedy paki chowac ;(. No ale jak chcecie. Ja jestem ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serwer dd2 to raczej będzie wszystko tak jak w tamtym roku tj: dodatkowa mapa de_dust2_snow oraz świąteczny RS.

Do mapki dołączony jest już śnieg. Jeśli chodzi o osobno śnieg na zwykłej mapce dd2 to odpada, zbytnio ścina serwer.

Bombki, choinki itd. raczej nadają się na 4fun.

 

Akcent świąteczny pojawi się na serwerach, ale chyba jeszcze nie pora? Rozumiem, że wiele z Was się niecierpliwi oraz tęskni do świątecznego klimatu, jednak na kolędy chyba jeszcze za wcześnie. Myślę, że około najbliższej niedzieli nowa mapka powinna pojawić się na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie by wszystko spasowało jak będzie zwykły, piękny, słoneczny de_dust2 na zmianę ze świątecznym dustem wraz z tymi modami. Wszystko z powodu tego, iż nie dość, że za oknem zimno i ponuro to i na serwerze byłaby zima, więc raz ta, raz ta. Nie róbmy w zimie zimy tylko w zimie lato na serwerze, ponieważ lato to jest lato ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dodać świąteczne czapki 

To by było genialne pomyślcie takie małe Zgredki latają bo mapce i strzelają w siebie :) hee :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na pewno dust2_ snow bo to klasyk ale nie spamowac mam propozycję aby każdy dodał swoją świąteczną piosenkę i wtedy mogłaby być ona wgrana na serwer.

 

 

Moja propozycja. Ta muzyka MUSI być na serwerze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czapki itd. to jest to fajne na chwile tj. np. jeden wieczór. Przerabiałem to nie raz i na dłuższą metę będą tylko na to skargi.

 

Zostanie wprowadzona dodatkowa mapka oraz świąteczny RS (powinny być co najmniej 2 w okresie o wigilii do sylwestra).

 

Swoje propozycje piosenek (10-15 sekund, podany tytuł) możecie dodawać w tym dziale. Mile widziane zarówno nowości radiowe, kolędy oraz piosenki świąteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał za bardzo nie przesadzać z tymi pluginami świątecznymi. Mapa spoko ale bez śniegu, dziwnych modeli. Co za dużo to niezdrowo tego ściągania. Muzę mam wyłączoną więc mi tam ona rybka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Bez czapek bo , będzie spam na forum  że przez czapkę koleś nie ma głowy itd . poza tym te czapki śnieżki bardziej na 4fun . najlepiej to tylko rs świąteczny i ta mapka . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×