Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TeePee

RANGA ODEBRANA Podanko By TeePee

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: ` Tee^Pee

2. Steam ID :  STEAM_0:1:7115822

3. Wiek: 19

4. Czas spędzony na serwerze (link GT) :http://www.gametracker.com/player/%60%20Tee%5EPee/193.33.177.21:27091/

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: spore mielm admina na kilku serwerach 

6. Znajomość AMXX (x/10) Hmmm z 4-5 

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: nazywam się Patryk mam 19 lat mieszkam na śląsku (Siemianowice) interesuje się głownie cs i metinem grywam w wolnym czasie w piłkę nożną. \
Głownie to chciałbym pomóc obecnym adminom w pilnowaniu porządku na serwerze . grywam kiedy mogę kiedy nie mogę nie grywam wiadome; ) częściej siedzę wieczorkami tak jak czas na to pozwala ;) dogadam się z kim się da z kim się nie da staram się złapać jakiś kontakt
8. Mikro [TAK/NIE]: tak ale nie używam (dm wiec info itp nie potrzebne)
9. Akceptacja Regulaminu: oczywiście 
10. Reklamy/SMS:reklamy

 

 

 

Reklamy: 

 1: http://www.kuleczky.pl/index.php/topic/32278-cs-kopytkopl-dd2codtpdmbf2ggts3csgo/

 
 
Wesołych Świąt ; )
 
 
Pozdrawiam ;)
Edytowane przez TeePee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT dobre tylko brakuje żeby było na równym poziomie reklamy działają widać masz poparcie admina serwera no i jesteś z Siemianowic hehe taki mały żarcik ale jestem na TAK 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego AMXX nie ogarniam, bo piszesz, że miałeś tyle razy adminem, a tylko 4-5/10 :o chyba, że od ostatniego admina minęło sporo czasu, pozapominałeś większość komend i na tą chwilę na tylko tyle czujesz się mocny :) Ale spokojnie, z czasem Ci się poprzypomina :)

 

GT jest ok, Wiek też, jestem na TAK ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na Tak.

+ chlopak ogarnięty

+ zgłasza

+ wiek

+ gt

Pozdrawiam  i wesołych :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalność nie jest jakaś mega duża. Mam nadzieję, że  Twoja aktywność nie wynika tylko i wyłącznie z przerwy świątecznej. Chcę widzieć codzienną aktywność na serwerach.

 

Podanie zaakceptowane!

 

@edit 26.02.15

Admin zrezygnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×