Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

RANGA ODEBRANA Zaki podanie 2

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Zaki, ZakI, Bekeleke, El kopytko itp. często zmieniałem, więc chyba podałem w kolejności używania  :P
2. Steam ID: STEAM_0:0:77095799
3. Wiek: 21
4. Czas spędzony na Serwerze (GT): b_560x95.png

 

Plus inne nicki na których również grałem, więc 10 się uzbiera spokojnie  :)

Tak czy siak z pewnością bez problemu jeszcze dziś będzie jeszcze więcej


5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem własną serwerownię, gram w cs od blisko 7 lat, teraz wróciłem po przerwie i znó staram się gdzieś na stałe "wprowadzić". Posiadałem mnóstwo adminów, 2 razy J@ no i jak wspomniałem- własną sieć. Jak rozpoznać cheatera? Myślę, że do tego trzeba dużo grać w tę grę. Posiedzieć troszkę na spect i sprawdzić jak się ma sytuacja. Ponadto jak wstawią ss-y, należałoby sprawdzić czy nie są przerabiane. Oczywiście nie będę siedział na spect jak zobaczę u kogoś aima, czy sh, bo to paranoja!

Tak czy siak - doświadczenie robi swoje  :)
6. Znajomość AMXX (x/10) Nie mam pojęcia w jakiej skali.. myślę, że jeśli do adminowania na serwerze to 10/10. Żadna filozofia  :)
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ponieważ CS jest moją codziennością, siedzę po nocach kiedy mało osób na nim gra, choć ostatnio po formacie mam jakieś dziwne problemy z pingiem, nadal będę siedział. Znam dobrze większość stałych graczy, udzielam się przez mikro, rozmawiam itp. Nie lubię bluzg, tępię głupotę i chamstwo. Lubię grać w cs-a i robię to bardzo często, lecz bardzo dobrze wiem jak ważna jest atmosfera na serwerze, dlatego staram się zawsze ją stworzyć. Mam doświadczenie ze swojej serwerowni, więc służę pomysłami, które już nie raz tutaj podsuwałem (choć oczywiście zostały odrzucone w 100%  :P ).  hmm... to chyba na tyle  :) Jestem po prostu doświadczonym, dorosłym graczem, chcącym grać wśród fajnej, zgranej ekipy i kulturalnych ludzi.
8. Mikro [TAK/NIE]: tak
9. Akceptacja Regulaminu: tak
10. Reklamy/SMS: może być sms, przy takiej ilości serwerów każda zł. się liczy
11. Linki do poprzednich podań: brak

 

 

 

 

 

PS.

 

Wszystko co było w poprzednim podanku skopiowałem jako, że moja osobowość, zdanie i inne aspekty mojego jestestwa są niezmienne. Przynajmniej nie w ciągu tygodnia.

Bardzo bym prosił jedynie o nie komentowanie tego jak się udzielam na forum. Strasznie mnie to denerwuje kiedy ktoś mi mówi, że moje podanie jest "na siłę" i moje posty są "na siłę". To jest forum związane z grą CS i wypowiadam się w takich tematach jakie mnie interesują i gdzie mogę (co by offtopu nie robić). To nie jest miejsce na pisanie felietonów, wzniosłych wystąpień itp.

To tylko jedna taka moja mała uwaga...a raczej prośba

 

Dzięki wielkie za ponowne przeczytanie moich wypocin :)

 

Pozdrawiam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

jestem na telefonie, więc nie będe pisał wypracowania dlaczego akurat według mnie powinieneś być admem (sorki) więc w skrócie powiem, że nadajesz się jak mało kto i jestem na Tak ;) Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Żeby nie pisać wzniosłych felietonów i bla bla bla - masz moje TAK. :)

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj na jaki nick chcesz admina i graj na jednym! Co do podania:

-Nie wiesz jaka skala wystarczy poszukać :) OK

-aktywność na serwerach: Biorąc pod uwagę wszystkie nicki to OK

-Argumenty przekonywujące

 

.....JESTEM NA TAK! Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+Ogarnięty

+wiek

+podanie ładnie napisane ;3

 

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia w jakiej skali..

W podaniu jest link do tematu.

 

Podanie zaakceptowane! Staraj się grać więcej, bo nie szalejesz z czasem gry.

 

@edit 25.06.15

Admin zrezygnował i założył własną sieć serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×