Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

Reset ranku?

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A też się wypowiem. Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale za dużo osób by tak robiło. Sam bym pewnie tak robił. Jestem na "nie wiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie zbędne. Nie dość, że rank resetuje się sam po 5k graczy to w dodatku nalicza się różnie np. nie wlicza fragów jak wyjdziesz przed końcem mapy czasami coź źle zliczy.

W teorii jak nie chcesz by złe wyniki Ci się zapisywały do ranku to po prostu użyj /resetscore. Niektórzy na tym lecą i problemów nie zgłaszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko gra i jeżeli gra większość dla jakiś cyferek w statystykach, to jak dla mnie troszkę to śmieszne. Co prawda to jest serwer FFA, więc głównie też na takich serwerach się gra dla statystyk ... ale jednak to tylko gra. Gra się, by odpocząć, zrelaksować, poprawić humor, a nie ... spinać poślady, żyły wszystkie i tętnice na wierzchu, koncentracja 110%, odcinanie totalne od świata, by wyżyłować statystyki do granic perfekcji i mieć tą satysfakcje, że w danym okresie było się na 4 miejscu w top10, a w następnym resecie statystyk (za miesiąc, bądź dwa) już nikt o tym osiągnięciu nie będzie pamiętał ...

 

W skrócie mówiąc ... jestem na NIE ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×