Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera -  : Cappy`
2. Steam ID - 0:1:55287194
3. Wiek - 19 lat
4. Czas spędzony na Serwerze - http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.12:27126/top_players/?query=Cappy%60&Search=Search

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS -  : Byłem kiedyś administratorem tej sieci , wiem co i jak. Większość moich podejrzeń jest słuszna. 
6. Znajomość AMXX - (x/10) 7/10 bo trochę zapomniałem, ale amx_help zrobi swoje.
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie : Dlatego, że gram często siedzę prawie non stop na serwerze i chciałbym wprowadzić spokój i kulturę.Jest dość sporo adminów aktualnie , ale czasami rano , albo wieczorem ( w nocy?) brakuje .
8. Mikro - [TAK/NIE] Oczywiście, że tak .
9. Akceptacja Regulaminu (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał) - Regulamin admina -KLIK- Akceptuje
10. Reklamy [5x] lub sms - Osoba starająca się o admina na serwerze ma obowiązek wkleić pod podaniem 5 linków do reklam -Wzór reklamy -KLIK- || Regulamin reklamowania -KLIK- Pytanie , czy można zapłacić przelewem? szkoda kasy dla operatora wydawać.

11. Linki do poprzednich podań - Proszę wkleić linki do wszystkich podań o admina jakie wcześniej pisałeś u Nas. http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/19367-podanie-na-admina-cs-kopytkopl/?hl=cappy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Przelew dotarł.

Gdy wchodzę, on tam już jest. +

Znany i doświadczony.+

Dużo gra, ale dopiero od tygodnia? Dwóch? +/-

Zamieszanie z sms'em lub reklamami(nie wiem, co w końcu wybierasz)-

 

Neutral z dużym plusem, bardzo dużym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gdy wchodzę, on tam już jest. +

Znany i doświadczony.+

Dużo gra, ale dopiero od tygodnia? Dwóch? +/-

Zamieszanie z sms'em lub reklamami(nie wiem, co w końcu wybierasz)-

 

Neutral z dużym plusem, bardzo dużym.

 

Chodziło mi o to że nie chcę wysyłać smsa tylko chcę zrobić przelew, bo bez sensu sms , przekaże 2 zł na serwer to już wolę przelewem 10zł wysłać i więcej da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No jak napisałeś przelew to DJPIetrkowki w oczach pojawiły się znaczki dolarów, a z oddali słychać dźwięk otwieranej kasy.

 

Wracając do wątku głównego to: Może się i nadasz.

Edytowane przez viertnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Cappy, fajnie że do Nas wróciłeś po dość długiej rozłące, niestety nie jestem do końca przekonany co do Twojego podania.

Nie chodzi o to, że się nie nadajesz, ale po prostu nie jestem pewien czy nie znikniesz tak niespodziewanie jak się pojawiłeś.

 

Ferie od 19, prawda? Tak naprawdę pokazałeś się tu tydzień temu, fakt faktem widać że grasz po kilka godzin dziennie, ale co będzie po feriach? 

Ja na tę chwilę jestem na NIE. Zostań z nami dłużej niż tylko na okres 2 wolnych tygodni - myślę, że miejsce w gronie adminów zawsze się znajdzie ;)

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×