Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Duszek94

Zmiana Koloru czatu " wybrany gracz "

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Elo szybki temat 


Mianowice chodzi mi o to żeby został zmieniony kolor czatu który widzi gracz jak admin to niego pisze aktualnie kolor ten jest żółty i zlewa się z reszta tekstów 


Dziękuję za uwagę !! 


                   


                                                                                        Pozdrawaim


                                                                                                   Duszek94


                                                                                                                d(^.^)b


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na DD2 jest tak, że [ADMIN]/[GRACZ] nick - jest na czerwono, a tekst na zielono.

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca przekonany. Była już akcja ze mianami koloru i dźwiękami. Przeczytaj @@Duszek94,na admin czat.  

Pisząc do konkretnego kolesia, żeby np nie chodził po txt, możesz poprosić na ogólnym,  a  trzeci raz walnąć ostrzeżenie na y@ - jak to nie poskutkuje dajesz "nagrodę". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@Duszek94 Wydaje mi się, że Tobie nie chodzi o to co powiedzieli użytkownicy pod Twoim postem tylko o komendę "amx_psay" "nick gracza" "wiadomość" tak? Minimum ja tak to zrozumiałem, bo mówisz, że się zlewa, noo chyba, że chodzi Ci o normalny czat y, ale chyba nie, bo przecież można zrobić tak jak prawi @Nevertrust ;) Bo inaczej to ten temat trochę głupi jest :D No bo inaczej nie da się tego zmienić, chyba, że ja o czymś nie wiem. Tylko tak admin może pisać do gracza, prywatną wiadomość

 

Jeśli chodzi o amx_psay to jak najbardziej jestem za, żeby było w kolorze jakimś innym, ale jak ja używam tej komendy, a często ostatnio to się zdarza to kopiuje i wklejam 3x w konsole i to już idzie dostrzec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×