Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tadek Lajkonik

Ban zostaje zrobione ssy

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wczoraj admin zrobił mi 1 ssy na ktorym widac moje id ip powod bana itd , drugi to zwykly ss , a trzeciego nie ma ? nie dostalem ub i nie wiem co dalej gram na tej sieci juz dosyc dlugo gralem wczesniej pod nickiem Tadek BGC Lajkonik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym ss rzadko wyświetlane są informacje o graczu, jest tylko na dole po lewej napis Wstaw screeny na cs-kopytko.pl. Jak masz dwa SS zatem (tak wynika z Twojego postu) to trzeci też musi gdzieś być. Poszukaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na ns , wchodze w cs'a folder cstrike i tam ma dwa ssy z mapy ifnerno ktore zrobil admin a odbanowac nikt mnie nie chce , bo niby czitowalem , spamuje na forum poniewaz nie chce zmieniac sieci na inna siec cs bo tutaj jest mi dobrze , czyli co bedzie dalej ? 



sam tego nie rozumiem mozesz spojrzec w moj wczesniejszy temat tez dostalem bana na name Tadek BGC Lajkonik tam normalnie wstawilem 3 ssy a teraz sa tylko dwa .. wtedy dostalem ub 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na tej sieci około 10 miesięcy i miałbym czitować ? totalny bezsens gram codziennie i wszystko było ok , nie wiem jak mozesz to zrob cos bo chcialbym tam jeszcze grac a ja nie wiem co mam zrobic w sumie nic nie moge zrobic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle spamu ??!! Proste jak drut, maja byc trzy screeny i koniec tematu Panowie, a nie bezsensowne nabijanie postów. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackhill jestes tak nie znośny i wgl ze po prostu krew mnie zalewa jak cos piszesz , nie uwazaj sie za wielkiego admina ty kurwo szmato pierdolona mam wyjjebane w ta siec nie mialem zadnego odpalu i teraz to peirdole , spierdalam stad nie bede robil zachodu o jakies gowno bo jakis gownix mnie zabnowal za to ze dostal bule , dziekuje dowidzenia 

 

SERDECZNIE SPIERDALAJ TYKU SZMATO JEBANA BLACKHILL SMIECIU PIERDOLONY TYLE W TEMACIE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nevertrust jak zwykle najlepszyXD

Niby kilka razy tez mi sie tak samo stalo, ze mialem 4ssy zamiast5 i wtedy dupa.

Ale ogarnalbys slownictwo ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban i tak zostaje a za swoja postawę zapewne dostaniesz bana na forum.

 


Że grasz na wh i wyzywasz jak dziecko 12 letnie zapewne nim jesteś po tym co widać ze piszesz.

 

Ban zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×