Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
mythbusters

RANGA ODEBRANA Podanie o Opiekuna Serwera COD

8 replies w tym temacie

Recommended Posts

1. Serwer: COD
2. Wiek: 19 lat
3. Czas spędzony na Serwerze: http://www.gametrack...3.177.21:27266/
4. Dlaczego Ty? Jakie masz pomysły zmian na serwerze? Jak wyobrażasz sobie swoja pomoc dla serwera?: Jeżeli chodzi o serwer, to przede wszystkim moja propozycja, to większa liczba map. Na obecną chwilę jest może z 10 wgranych, z czego gra się na przemian dd2 (w wersji mniejszej) cs_max i rats. To troszkę mało. Kwestie perków, klas, pluginów będę przeglądał z różnych źródeł i będę wyszukiwał najciekawsze z nich.

Jeżeli chodzi o graczy, to oczywiście obowiązek spada na mnie, więc będę zapraszał znajomych jak tylko będą mieli wolną chwilkę, jak i sam będę reklamował serwer na różne sposoby, lecz to jest obowiązek nie tylko mój, lecz też każdego szanującego się "Kopytkowicza" któremu zależy na dobru tego serwera czyż nie? :)
5. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście że TAK

Petrus,

Zatwierdzam.

punkt 7 mnie nie przekonuje mało konkretny :( 
więc pytanie do cb :)

co zamierzyłabyś  zrobić/zmienić na serwerze (pomysły)

jak przyciągniesz graczy na serwer bo ostatnio świeci nie cieszy się duża popularnością wśród graczy pustkami?

Drogi :

Jeżeli chodzi o serwer, to przede wszystkim moja propozycja, to większa liczba map. Na obecną chwilę jest może z 10 wgranych, z czego gra się na przemian dd2 (w wersji mniejszej) cs_max i rats. To troszkę mało. Kwestie perków, klas, pluginów będę przeglądał z różnych źródeł i będę wyszukiwał najciekawsze z nich.

Jeżeli chodzi o graczy, to oczywiście obowiązek spada na mnie, więc będę zapraszał znajomych jak tylko będą mieli wolną chwilkę, jak i sam będę reklamował serwer na różne sposoby, lecz to jest obowiązek nie tylko mój, lecz też każdego szanującego się "Kopytkowicza" któremu zależy na dobru tego serwera czyż nie? :) 

Myślę, że na tą chwilę moja odpowiedź wystarczy na Twoje pytanie :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.