Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

Spawn Protection

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie, a zarazem propozycję dlatego w tym dziale, a nie innym. Otóż... Z tego co zaobserwowałem to serwerownia ma wgrany plugin Spawn Protection. Na jakiej zasadzie on działa i ile trwa przy respawnie? Przyglądając się botom to widzę, że dopóki się nie ruszą to nie da się ich zabić, zwykle trwa to 3-4 sek. A jak sprawa wygląda z normalnymi graczami? Też taka zasada obowiązuje? Bo przyznam szczerze, że ciężko mi jest to zaobserwować, bo wiadomo - odradzamy się i już od razu przycisk na klawiaturze jest włączony, także ledwo się odrodzimy, a już biegniemy. Do tego doświadczenia potrzebowałbym pomocnika, ale to niezbyt możliwe, gdyż... nie będę się rozpisywał, wiadomo o co chodzi, bo boty, bo inni gracze chcą grać i nie będą czekać na widzi mi sie innego gracza. ;>

Darek coś mówił, że popyta o to, ale w sumie nie wiem jak się sprawa zakończyła. Ogólnie do czego zmierzam... Denerwujący jest fakt, że gracz ledwo się odrodzi a tu znów zabity, zwłaszcza taki problem jest na pool_day'u czy chodźby ulubionej mapce Blackhilla - cs_wiocha. ;] Gdzie po prostu nie da się nawet wyjść z respawna. Nie strzelisz nawet, a tu już znów zabity. >.< I nie mówcie, że o to chodzi, bo to nie o to chodzi. To wnerwia. I prawde mówiąc tyczy się to każdej mapki.

Proponuję ustawić na np. 4 sek Spawn Protection i aby był niezależny od ruchu czy oddania strzału. Po prostu przez 4 sek będzie działać i po tym czasie się wyłączy. 

Uważam, że każdy użytkownik serwerowni jest na wagę złota, także nawet choćby będę sam i nikt z graczy mnie nie poprze, to jednak administratorzy i opiekunowie serwera rozważą tę propozycję, nawet jeżeli gra będzie się toczyła wokół jednego gracza. ;)

 

Pozdrawiam,

X

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Uwazam ze cos w tym jest dobrze by bylo aby takie cos dzialalo niezaleznie od ruchu. slabszy gracz mialby czas na jakas reakcje chocby ucieczke z respa a lepszy juz musialby po kombinowac :D jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No właśnie, i nie da się ukryć, że wschodzące gwiazdy na serwerze jednak to odstrasza i mogą zaprzestać grać, a szkoda takich tracić. W końcu serwer powinien się rozwijać, a nie cofać. Nie raz z tego powodu bluźnią na przeciwną drużynę. ;] Myślę, że znacząco by to podniosło prestiż serwera. Skoro jest wgrany Plugin to warto go wykorzystać. Pod tym względem to cs_max też jest porażką. :P Głównie akcja toczy się na respawnach. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak ze mozemy celowac (podczas respienia) i mamy niesmiertelnosc przez te kilka sekund? Czy to jest tak, ze jak sie poruszymy to niesmiertelnosc znika? (w,a,s,d)

 

W CS:GO jest tak ze mozemy sie rozejrzec i jak jest ,,czysto" to ruszamy do walki :) a jak nie to po prostu strzelanu do tej osoby, ktora kampi przy nas (on nas nie zabije przez 1 s po pierwszym naszym strzale)

 

Za bledy sory pisane z telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to mega dobry pomysł ;) wydłużenie respawnu nawet o te 2 sek. to zawsze dałoby odrobinkę czasu na wycelowanie w łepetynę jakiegoś rushera :D Z tego co zauważyłem boty mają jakoś nieco dłużej respawn, co da się łatwo zauważyć na jakichś małych mapkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwerownia ma wgrany plugin Spawn Protection. Na jakiej zasadzie on działa i ile trwa przy respawnie?

To nie plugin, tylko wbudowana funkcja DM. Trwa 2 sekundy.

 

 

A jak sprawa wygląda z normalnymi graczami? Też taka zasada obowiązuje?

Po 2 sekundach znika, niezależnie czy leżysz, biegasz, czy stoisz :)

 

 

Denerwujący jest fakt, że gracz ledwo się odrodzi a tu znów zabity, zwłaszcza taki problem jest na pool_day'u

Jeżeli zwiększysz do rzekomych 4 sekund to każdy rozgarnięty gracz przez ten czas rozwali wszystkich w swoim otoczeniu mając tzw. Godmode.

 

@edit

Nie ma co przedłużać. Zmieniłem na 3 sekundy, zobaczymy jak to się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×