Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

Boty - Level: Nieogarnięty Analfabeta

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

nie wiem jaki dokładnie poziom trudności mają boty ustawione na [DM+BF2], ale nie ściemniać, że to profesjonaliści. ;) Strzelam, że Easy bądź Medium. W sumie zależy. W miare ogarnia: "NiczyM BoT", ale algida <3 to już totalna lama (nawet większa niż ja :mrgreen:). W każdym bądź razie nieważne.

 

Proponuję podwyższyć poziom botów przynajmniej do poziomu: Hard. Z tego co gram na serwerze to widzę, że ludzie w miare ogarniają. Tępaków i nieogarów nie ma, więc myślę, że poziom Hard będzie przystępnym poziomem, więc każdy sobie poradzi, a zabawa będzie znacznie fajniejsza w ponure nocki, kiedy pozostaje nam grać z komputerem. Expert mógłby też być, ale wiecie może być dla niektórych za wysoki, ale Hard myślę, że byłby ok. Bo gra na Easy to mija się z celem. A i nie da sie tych młotków tak zaprogramować, by nie gromadzili sie wszyscy w jednym miejscu w kącie i kampili? Bo nie raz się tak zdarza, że wejdę w jakąś dziurę i się natnę na sześciu takich. >.<

Jak się na to zapatrujecie? Jest to możliwe?

 

Pozdrawiam,

Skull

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze boty widza gracza na nozu nie wiem czy robienie z nich mocarzy to dobry pomysl troche siara bedzie jak zaczna wygrywac mapki  <haha>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca nie widzą. Nieraz zdarza się, że pędzę z nożem jak na złamanie karku, a Ci nic. Choć trzeba przyznać, że czasami zauważą w momentach gdy nie powinni, ale w śród graczy też to się zdarza i zaobserwowałem, iż co niektórzy to widzą normalnie gościa z nożem, więc czasami daje to do myślenia. :P Poza tym, jakie z nich robienie mocarzy? W końcu level hard to nie taki wysoki jak na Nasze nogi. Przecież na kopytko rąbią ogarnięci gracze, a nie pustaki. ;]

A nawet niech wygrywają, lepszy mocniejszy przeciwnik niż słabszy. Przynajmniej będzie o co walczyć. ;> Nie mniej jednak po prostu z tymi botami to nawet odechciewa się grać na tym poziomie. No ale sam już nie wiem jak mam o tym myśleć, bo żeś mi troche huraganu w głowie narobił, Ty huraganie. :D

Z drugiej strony nowicjusze nie zdają sobie sprawy, że to boty i nie raz obelgi lecą. Sam dzisiaj byłem świadkiem jak pewien gracz był wnerwiony na bota pod nazwą "HeaD LinE", bo niby rzekomo cheatował - głównie WH miał. :D Więc tylko czekać jak któryś mądry z drugim napisze skargę na forum nie zdając sobie sprawy, że nakablował na bota... hahahaha... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

mi nawet na u@ pisali ze bot ma wh i zeby go banowac :P dlatego uwazam zeby jednak dobrze sie nad tym zastanowic po za tym nowi gracze na botach odznak nie nabija a bez nich moga sobie nie poradzic  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak, ale boty chyba też nie mają odznak, więc szanse są wyrównane. Myślę, że to jak się zachowują gracze i piszą w sprawie banów to jest poprzez niewiedzę gracza. Sądzę, że zamiast pingu jak by widniał napis BOT to by sprawa przybrała innego znaczenia. No i sam fakt, że bot nas rozwala jest już bardzo motywujący, by się rąbnąć w czaszke i zapytać, jak ja gram? 

 

PS. nie wiem czy ten pingu to dla zamydlenia oczu czy rzeczywiście boty jakąś łączą się przez internet z serwerem? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyłem troszeczkę widełki skilli botów. Obecnie mogą mieć od 20-60%.

 

Dodałem również plugin, aby boty nie widziały całkowicie niewidzianych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×