Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mezio

Problem PING

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu próbuje znów wrócić na serwer jednak odkąd mam nowy szybszy net to zamiast ping się zmniejszyć to ciągle jest na ponad 100 i wywala mnie z gry.Czy da się coś z tym zrobić bo wcześniej na 3 razy wolniejszym necie miałem max 90 pingu a teraz masakra.Czytałem tematy niżej i żadne komendy nic nie dają

Edytowane przez Mezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem kilka różnych serwerów i na każdym ping waha się od 109 do 120 i to jest trochę dziwne że nie wyskakują jakieś gigant liczby tak jak to było na starym wolniejszy necie czasami bo wtedy gdy mi stary net mulił to od razu gdy jest ponad 100 to jakieś tysiące pingu wlatywały a tu taki stały bardziej jest ;/ 

Edytowane przez Mezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wyłącz FireWalla, Antywirusa.

2. Wyłącz takie programy jak: Skype, GG itp. które wymagają połączenia z internetem.

3. Może zmień priorytet hl.exe w menadżerze zadań (ctr+alt+del) na niski.

4. Zawsze mi przychodziło do głowy połączenie komputera i routera przez kabel Ethernet jeżeli korzystasz z WiFi. Zawsze to lepiej jak idzie bezpośrednio drutami niż po pokoju gdzieś lata sygnał. ;] Ale nie wiem czy na dłuższą metę to coś daje. 

5. Wyłącz aktualizacje systemu Windows.

6. Nie wiem czy pomoże, ale może wgranie nowszych sterowników do karty sieciowej by pomogło?

7. Instalowanie dodatkowych programów nie ma sensu w celu poprawy szybkości. Zapycha to tylko komputer, chodź nie wykluczam, że może i pomoże. ;>

 

Zawsze ktoś musi zapytać się o system. Jest to na prawdę aż tak bardzo istotna informacja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

tu masz info o systemie trochę :

a co do podpunktów:

1.antywirus zawsze wyłączam jak cs odpalać próbuje i brak efektu po prostu net jest szybki a ping w cs wysoki i nw dlaczego tak się dzieje bo przy 3 razy wolniejszym necie ping był poniżej 100.

2.Też wyłączam.

3. Tu mi musisz bardziej objaśnić jak to zrobić.

4.net z ruthera przez kabel jest cały czas.

5. akta systemu wyłączona.

6.no właśnie problem nie tkwi w szybkości neta bo filmy mi dosyć szybko pobiera ale w pingu bo wywala z serwa a gra mi się wcale nie zacina ani nie zawiesza przy tym 120 pingu.

7.Z programów to mam tylko zainstalowane avg ccleaner jdk i eclipsa(ale włączone sątylko avg i ccleaner) kom mi się nie zawiesza za bardzo choć nie powiem zwisy bywają to jednak tylko 1GB ramu.Czy problemem może być to że na dysku D mam 50GB filmów. 

 

tyt.jpg

Edytowane przez Mezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dobreprogramy.pl/cFosSpeed,Program,Windows,12826.html Pobierz zainstaluj po 2 dniach zauwarzysz różnice (dlaczego po 2 dniach? Jest to program tzw uczący który przez jakiś czas analizuje to co robisz przez internet sprawdza konfiguracje po czym sam się przystosuje aby zapewnic ci jak najlepszą wydajność internetu). mi pomaga. tylko jeszcze odpowiednia konfiguracja wyszukujesz ikone programu po prawo w rogu obok zegarka klikasz prawym przyciskiem modelowanie ruchu i tam powinienes miec modelowanie ruchu wlaczone i piewszenstwo dla czasu pingów.

Edytowane przez error 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

dzięki spróbuje za 2 dni dam znać czy coś się zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz dać wcześniej np jutro wieczorem xD te 2 dni to byl taki przykladowy czas xD

 

spoczko jednak przez ten rok co mnie nie było nic się nie zmieniło ciągle są tu fajni pomocni ludzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybkość transferu danych nie ma większego wpływu na PING. To, że masz szybszy internet i więcej mb/s to nie znaczy, że ping będzie mniejszy. Napisałeś, że masz nowy internet, a więc pewnie zmieniłeś dostawcę. Może widocznie poprzedni dostawca był lepszy? <-- Piszę głupoty czy ma to jednak sens? Bo wiecie, chcę pomóc, a nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, także jeżeli źle piszę to proszę kogoś o korektę. ;]

 

Co do trójki to odpal CS'a, zminimalizuj go po czym wejdź w menadżera za pomocą kombinacji klawiszy ctrl+alt+del, następnie w szczegóły/procesy (nie wiem jak jest u Ciebie, ja pracuje na ósemce i mam "szczegóły"), później odszukaj proces "hl.exe". Wkliknij w niego prawym przyciskiem myszy, potem najedź na priorytet i daj na niski. Zamknij i powróć do gry. W każdym bądź razie zrobiłem screena i powinno wyglądać to tak:

 

Counter-S_shpprpw.png


 

Albo z wysokim priorytetem coś pokombinuj czy coś w tym stylu. Głowy nie dam uciąć, że zadziała. ;] Kiedyś gdzieś to wyczytałem, że podobnież ma to sens. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem z priorytetem z tym programem i 0 zero zmian jeszcze jakieś pomysły macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem jak Ty, tylko ten problem nie występował na wszystkie serwery jak u Ciebie, tylko na serwerze DD2. W moim przypadku po chyba ... tygodniu samo się naprawiło i jakoś sam ping się unormował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja już jakiś czas próbuje wbić z miesiąc i nic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem już że to nie wina kompa bo próbowałem na lapku i ping ten sam z netem coś jest że chodzi szybko a ping mam wysoki 

trochę o necie :

IPlus CDMA mam ruter podłączony kablem do kompa

na pudełku od rutera mam napisane jeszcze:

Axesstel MV410LR           WLAN

3,1Mb/s                      1,8Mb/s

i sporo papierów do tego więcej jak coś jeszcze będzie trzeba to pytajcie a znajde :P

Edytowane przez Mezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

___Sorki że się wtrącam, ale tylko na kopytku DM mam podwyższony ping (70-80) hmm a na innym polskim serku nie (40-50). Dodam tylko, że ma badziewny darmowy net areo2  :mrgreen: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie dało by się na codzie zrobić tak żeby nie wywalało za ping do 200 bo lag nie mam tylko tyle ze za ping wywala a w grze to nie będzie przeszkadzać bo i tak z tego co widzę to max 6 os online w niedzielne popołudnie. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Mając lagi nie tylko sam masz grę mniej komfortową, ale wpływasz tym na grę innych. Jeżeli chcesz, aby serwer automatycznie Cię nie wywalał za ping to zakup rezerwację slota lub vip'a.

 

Temat uważam za wyczerpany. W razie dalszych problemów proszę zgłosić ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×