Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

detonator

 • Content Count

  101
 • Posts on chatbox

  66
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Nowy

About detonator

 • Grupa Użytkownik

Profile Information

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

500 profile views
 1. Nie wiem czy to tylko w mojej strefie. (Islandia), ale od pewnego czasu na serwerach dm w oficial machmaking po wejsciu na server nawet 90% graczy jest afk lub biega w kułko. Ping też jest większy lub skacze. Czy spotkaliście się z takim stanem rzeczy w CS GO ? Mam na myśli ostatnie dni, czyli początek kwietnia 20` roku.
 2. piwo porter spaggetii piwo porter koskenkorva 100 ml itd 12h
 3. Sterownych trolii nie brakuje, zadają pytania np: ww, a później szkalują szkole żeby obniżyć poziom. Poza tym fora (np: szosa) są atakowane gdyż info jest wiarygodne lub zawiera niewygodną prawdę
 4. Kolo ,,Paprota,, po szkole wynajął mieszkanie w wawie, przez parę lat tam mieszka z kumplem i międzyczasie ogarniał język programowania. Potem znalazł prace w Uk. Także tego, samouk.
 5. Za free na steam -a jest: https://store.steampowered.com/app/611500/Quake_Champions/ pozdrawiam
 6. detonator

  Furka Cyca

  Dobra fura tylko ten wsteczny zamiast jedynki na skrzyżowaniu mnie wkur... no i zamki zamrażają. Na Islandii za półtora tysiaka = 50 000 koron.
 7. Jak na załączonym obrazku: - numer 1, jak usunąć ? - numer 2 , żeby się nie pojawiał.
 8. Jak każdemu wiadomo CS:GO full version jest darmowa (chyba od 2 dni ) , w związku z tym kompletuje komendy (CS:GO) ażeby wyglądał jak 1.6 , a mianowicie tak jak na załączonym obrazku. Chodzi mi o widok radaru , net graph, hp, armour, ilość amunicji i tylko tych pozycji na ekranie.
 9. Zassałem se CS;GO za free, gram z botami. Problem jest : 1) Brak tłumika w M4 (nie wiem moze to jest inna emka) 2) Brak tłumika w USP (chyba brak USP) 3) Celownik z kropką w środku 😩 , widziałem ze chłopaki maja taki sam jak w CS 1.6 ... i pytanie jest, czy są aktualizacje do darmowej wersji CS:GO ? , bo jak w wiadomo w sieci się nie pogra.
 10. Jak bylem mały to zawsze prosiłem mamę, żeby dala mi poprowadzić po polnych drogach, wtedy mieliśmy opla ascone, wiec na lata 90 nie byle co Później jak jeszcze prawka nie miałem śmigałem z ekipa maluchem, bardzo wyczuleni na inne samochody i milicje , a nie jak teraz zapierdala dwie paki i pierdoli wszystko w około A pomysł prowadzenia bez uprawnień z opiekunem, który ma prawko rzecz jasna, zaciągnięty z zachodu , z Anglii podajże. >'>
×