Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ZeusEta

Ban zostaje ssy *|Zeus_Eta|*

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: *|Zeus_Eta|*
Serwer:cs-kopytko.pl [DM+BF2][48 odznak][Darmowa odznaka] @pukawka.pl (dm_dust2)
Twój SteamID:VALVE_0:4:1403662675
Twoje IP31.128.8.14
Kiedy zbanowany; 19.11.2015 - 16:34:14
Powód bana:Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina : Darek (Darek)
Link do screenów: http://www76.zippyshare.com/v/hIv1fL1v/file.html

 


Zaraz po banie nie miałem neta dopiero teraz więc wrzucam. Mam nadzieję że zostanie pozytywnie rozpatrzony. Zależy mi na odbanowaniu z tego względu że to na prawdę jest dobry serwer i chętnie na nim gram. Idealnie taki o jaki chce! Pozdrawiam serdecznie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wg mnie nie całkiem ok. Ss-y powinny nosić nazwę : dm_dust20000, dm_dust20001,  dm_dust20002   - czyli nazwa mapy, na której dostałeś bana + nr ss-a.

Wstaw oryginalne, bo zaczyna mi to śmierdzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ok, nie będę więcej spamował. Poczekaj na inne wypowiedzi, ewentualnie decyzję  grupy UBS.

Mi w dalszym ciągu coś nie pasuje ( wydaje mi się, że grzebałeś w tych plikach ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dodałem tak jak pisałeś mi ... wcześniej dodawałem inaczej może dlatego. Długo będę czekał ? Zależy mi na szybkim powrocie na serwer .. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wersje screenów są modyfikowane. Wejdź w folder z oryginalnymi screenami i je spakuj jak jest to pokazane na instrukcji TUTAJ. Nie otwieraj ich w niczym.

 

Aczkolwiek nie licze, że wstawisz oryginalne screeny bo nawet na tych co już dałeś widać pewne anomalie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Panowie administratorzy ss`y są czyste, nie są przerabiane można to zobaczyć po godzinie zrobienia ss. A jeśli był edytowany to była by inna godzina .. Miałem u was bana na tym serwerze i miałem ten sam problem dopiero po kłótni mnie odbanowaliscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem tak jak pisał mi Admin Nevertrust. Więc nie wiem jak mam to zrobić. Zdjęcia wrzucone z cstrike tak jak jest w linku który podesłaliście 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisze kolega wyżej :) wrzucił ssy tak jak trzeba zresztą ja mu mówiłem jak i tak zrobił wiec administracjo jaki macie problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej już opisałem jak ma wstawić screeny. Nie wstawi screenów to prośba o UB nie będzie rozpatrzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlackHill czemu nie możesz zrozumieć ze on wstawił ssy prawidłowo ? Nic w nich nie zmieniał .. to jest uczciwy gracz, gram z nim na paru innych serwerach i nie ma problemu :) dajcie mu UB, chcecie tracić uczciwych graczy ? Proszę was..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oskarżam, ani nie bronie nikogo. Gracz najpierw dał ss-y w jpeg - wytłumaczyłem co i jak. Potem dał w bmp, ale nazwy plików niezgodne z oryginałem.  Wytłumaczyłem. Następnie zmienił nazwy plików na takie jakie mu podpowiedziałem, ale pomieszał kolejność ss-ów.

Może być czysty jak łza, ale jak nie zamieści ORYGINALNYCH, NIE MODYFIKOWANYCH ss-ów to raczej lipa z UB.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie skoro chciałeś ssy z końcówka bmp to się Ni3 dziw ze były przerabiane, okej ? Bo ssow z końcówka bmp się nie zrobiły tylko zrobiły się z jpeg.. Wiec powiedziałem mu żeby zmienił format w paint dając zapisz jako I na format z końcówka bmp tak ? NIC NIE było ruszane oprócz zmienianie formatu na jaki chciałeś :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×