Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Da Mien

Ban zostaje Problem

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grałem na non steamie i wczoraj dostałem bana , kazano mi wkleić tu zdjęcia, ale nie ma ich w tym folderze którym podajecie.

Grałem pod nickiem Dante, jakis czas temu też miałem bana pod nickiem KillYou, ale zostałem odblokowany.

Wtedy były zdjęcia, a teraz nie ma żadnego.. ;/ 

Jak mam to rozwiązać, a co do serwera jestem stałym graczem.

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie zmieniałeś w grze to pomijając używanie cheatów to raczej nie ma możliwości, aby ot tak screeny sie nagle nie zapisały.

 

Spróbuj poszukać tą metodą:

 

Start -> Wyszukaj. Jako poszukiwana fraza wpisz de_dust2; lokalizacja Mój Komputer; zaznacz szukanie w ukrytych folderach systemowych i podfolderach (w Windows XP są to łącznie 3 'ptaszki').

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynikł problem, po naciśnieciu na zdjęcia od 2000-2002 (3 ss-y) pokazywało, że to są skróty, pliki bmp nie były do odtworzenia, a po naciśnieciu wyskakiwało zapytanie czy usunąć skróty. Co mam teraz zrobic? Czy juz ban pozostanie?

Edytowane przez Da Mien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dalej. Były za pierwszym razem to teraz na tym samym CS ot tak nagle by nie 'zniknęły'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś admina, który Cię zbanował o rozpisanie demka z podejrzanych akcji, lub UBSupport o oglądnięcie demka z dnia, w którym Cie zbanowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozpisanie demka dobra sprawa w tym momencie. U mnie kolega z klasy mi mówił że ss mu się nie zapisują nie wierzyłem ale no zobaczyłem i seryjnie ss nie było xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanował mnie Admin Blackhill, więcej teraz czekania z tym wszystkim jak to warto. Normalnie jak z przerejestrowaniem samochodu.

Dobra, zamykajcie temat. Pozdrawiam.

Poszukam sobie innych serwów takich normalnych jak ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dalej. Były za pierwszym razem to teraz na tym samym CS ot tak nagle by nie 'zniknęły'.

 

Myślę, że "ot tak nagle" mogły by "zniknąć". Jak gracz lata po milionie serwerów, bo co 10 min. zmienia na następny to wraz ze zmianami zapisują się ustawienia danych serwerów w plikach CS. Być może jeden z serwerów odwiedzonych przez autora tematu ściągnął jakieś pliki i SS się przestały zapisywać. Ja przez przypadek jak wejdę na Kopytkowego CODa to później muszę config.cfg cały usuwać, bo mi serwer moje ustawienia zmienia, i później sam muszę od nowa wszystko ustawiać, więc wszystko jest możliwe.

Co do samego autora tematu. Troche cierpliwości nie zaszkodzi. :> Rozumiem gdyby to trwało tydzień, a tu nagle raptem doba minęła i już masz pretensje, że nic nie drgnęło w temacie, ale w końcu Twój wybór. Skoro Ci nie zależy, to rzeczywiście, nawet nie ma co sobie głowy zawracać i lepiej zamknąć temat i zapomnieć o problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po ogólnym obejrzeniu dema nie dziwie sie, że nie ma screenów. Akcja z reakcją na granat w 16:24 lekko mówiąc rozbawiła mnie.

 

@Da Mien jak będziesz chciał wstawić screeny lub poprosić o ocene dema zamiast nich to napisz nowy temat z konta głównego. Na tym otrzymujesz bana za multikonto. Jeśli zapomniałeś hasła możesz poprosić @Petrusa o pomoc w przywróceniu dostępu.

 

Ban zostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×