Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

7 replies w tym temacie

Recommended Posts

1. Nick w grze: RudaNaRapie 

2. SteamIDSTEAM_0:1:441164804

3. Wiek: 23

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/RudaNaRapie/193.33.177.12:27126/  - wiem że są luki np. 3 - dniowe lecz moja praca jest zmianowa i oczywiście w takich sytuacjach będę informowała o mojej nieobecności. 

5. Doświadczenie: Nazwijmy to że doświadczenie jest w trakcie zbierania, lecz serwer na któym już posiadam "admina" jeszcze nie funkcjonuje. 

6. Napisz kilka zdań o sobie: No więc, jestem Ruda Kinga (nie Grażynka). Moje podanie na dd2 nie wzieło się absolutnie z zachcianki kolejnej rangi pod awatarem ponieważ uważam ze jestem tu jeszcze świerzakiem oraz że zbieranie rang na siłe jest słabe, wręcz lekko żenujące. Chciałabym te podanie uargumentować tym że "mój" serwer na którym mam ten przywilej bycia adminem jest jeszcze lekko nie działący i nie skonfigurowany natomiast uważam że przez czas jego dojrzewania mogłabym wspomóc dd2 oraz dużo się napewno nauczyć i tam bym trafiła już z pewnym doświadczeniem. Mam pewne przesłanki by twierdzić że gracze mi ufają oraz mnie lubią i widzą moje zanagażowanie chociażby po wiadomościach na steam czy na chatcie czy mam adma, czy mogłam bym kogoś sprawdzić lub zwykłych zgłoszeniach przez steam. W takich wypadkach zawsze staram się znaleźć jakiegoś aktywnego admina i przekazać mu taką prośbę. Znam graczy z dd2, dogaduje się z nimi i na ten moment ( oczywiście póki FFA nie jest w pełni aktywne ) uważam że pomimo dużej ilości wiedzy którą mogę przyswoić mogłabym w pewnym stopniu wspomóc ten serwer. Nie ukrywam że tutaj czuje się jak ryba w wodzie i mam pewnien comfort zone.

6. Mikrofon: Tak, regularnie używam. Bywa że się zdenerwuje lecz nie obrażam innych graczy i reaguje również na tego typu zachowania. 

7. Akceptujesz regulamin admina?: Oczywiście akceptuję. 

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: RudaNaRapie ID - 762

9. Linki do poprzednich podań:  http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/51057-ruda-podanie/


Jeżeli podanie zostanie zaakceptowane i spotka się z aprobatą reszty użytkowników forum oraz reszty graczy postaram się wypełniać obowiązki admina najlepiej jak tylko będę potrafiła jak również gdy moje podanie zostanie odrzucone zrozumiem to :) Doskonale wiem jak to wygląda gdy nowy użytkownik chce zbyt wiele tak samo zdaję sobie sprawę że znalazłoby się kilka lepszych kandytatur lecz przeiceż nic nie tracę. Mogę tylko zyskać nowe rady bądź doświadczenie. Dodam tylko że owsze, wiem że aktyalnie trwa dyskusja na temat rangi "admin CS 1'6" lecz czuję że temat może zostać zapomniany tak szybko jak został rozpoczęty. 
Myślę że wystarczająco rozwinełam swój post teraz czekam na Wasze konstruktywne wypowiedzi.


Pamiętajcie RudaNaRapie to jak Ruda(przyjmniewszystko)NaKlatę :D 
<haha> 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 3
Darek,

2pkt z portfela pobrane

Nie powiem nie, doświadczenie zawsze się przyda a na FFA póki co nie za dużo go nazbierasz. Co raz więcej osób gra na DD2 i to o różnych porach więc moim zdaniem każda ręka na pokładzie się przyda. A co sądzi na ten temat opiekun serwera? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1
Psychol !!!,

Podanie Rudej będzie rozpatrzone przez Darka lub Petrusa z powodu mojej nieobiektywnosci. Chciałeś poznać moje zdanie. Pozdrawiam :)

Pomoc ślicznej rudowłosej na pewno się przyda, a przy okazji chłopaki nabiorą trochę ogłady :)

 

A co sądzi na ten temat opiekun serwera?

już się Ruda pewnie  postara o pozytywny głos... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 3

Nie raz do mnie zgłaszałaś jakiego czitera i większość było trafne, masz moje poparcie. ;)

 

Jeśli czegoś nie będziesz wiedziała służę pomocą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×