Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, jako iż to jest DM, to takie coś jak kradnięcie fragów tutaj jest niemalże cały czas. tak więc miło było by gdyby dodać po prostu do tego wszystkiego asysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie. O ile na DD2 albo FFA to zdaje egzamin, to na DM prawdopodobnie się  to nie sprawdzi, gdyż w dużej części przypadków gracz przed śmiercią otrzymuje obrażenia od kilku przeciwników. Ja wiem, że nie jest to fajne jak ktoś zabiera gościowi 90% hp a drugi zgarnia fraga bo kawał mapy dalej przypadkiem rzucił granat, ale niestety trzeba się z tym pogodzić. A już w ogóle nie wyobrażam sobie tego na wiosce jak jednym HE można zadać dość poważne obrażenia dużej ilości graczy. Ile wtedy asyst można nałapać... 

 

 

Ps widzę kolega wczoraj dołączył do naszej sieci a już próbuje nam tu małą rewolucję zrobić :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ps widzę kolega wczoraj dołączył do naszej sieci a już próbuje nam tu małą rewolucję zrobić :)   

Skoro będę tu grać, to dodaję moje propozycje, czyt. co by mi się podobało, od tego jest ten dział, no i cóż, chciałbym rewolucje może i zrobić haha ^^. Nie uda się trudno, uda się to tylko na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bezsens asysty na dm ;) One ani ranku a ni do odznak się nie wliczają. Jestem na nie :)

 

 

P.S. Fajnie, że dajesz propozycje, może w końcu któraś wypali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powstało już wiele tematów z tą propozycją. Z wielu przyczyn został już ten pomysł odrzucony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×