Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze:Dr.Szpecki

2. SteamID:STEAM_0:1:66648912

3. Wiek:22

4. Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Dr.Szpecki/193.33.177.12:27126/

5. Doświadczenie: Pewnie że tak,z 6 lat temu miałem trzy swoje serwery (wraz z Kumplem) ale niestety serwery nie wytrzymały próby czasowej,i upadły..

6. Napisz kilka zdań o sobie:Hmm,jestem osobą pomocną,spokojną z dobrym poczuciem Humoru...Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi..

6. Mikrofon:Pewnie że jest ;)

7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku:W trakcie..

9. Linki do poprzednich podań:-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Brak reklam/punktów.

2. Spory SPAM na forum - 20 postów w taki sposób nabite nie jest respektowane na tej sieci.

3. Wklej GT z wszystkich 3 nicków, na których grałeś na DD2, bo biorąc pod uwagę aktualny, nie ma co oceniać.

4. Ja Cię nie znam, w grze widziałem Cię raz, tylko wczoraj. 

5. Dla Twojego dobra, lepiej zainteresuj się tym tematem: 

 

Powyższe podanie najprawdopodobniej zostanie odrzucone - zdziwiłbym się jak by było inaczej, ale nie trać nadziei, i wróć ponownie za jakiś czas. Pokaż, że Ci zależy, a przede wszystkim daj się poznać, a co do AT, możesz w każdej chwili złożyć podanie. Jeżeli przejdziesz pomyślnie okres testowy, to wtedy złóż podanie na normalnego Admina.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
7 minut temu, Xzentley napisał:

1. Brak reklam/punktów.

2. Spory SPAM na forum - 20 postów w taki sposób nabite nie jest respektowane na tej sieci.

3. Wklej GT z wszystkich 3 nicków, na których grałeś na DD2, bo biorąc pod uwagę aktualny, nie ma co oceniać.

4. Ja Cię nie znam, w grze widziałem Cię raz, tylko wczoraj. 

5. Dla Twojego dobra, lepiej zainteresuj się tym tematem: 

 

Powyższe podanie najprawdopodobniej zostanie odrzucone - zdziwiłbym się jak by było inaczej, ale nie trać nadziei, i wróć ponownie za jakiś czas. Pokaż, że Ci zależy, a przede wszystkim daj się poznać, a co do AT, możesz w każdej chwili złożyć podanie. Jeżeli przejdziesz pomyślnie okres testowy, to wtedy złóż podanie na normalnego Admina.

 

Dziwi mnie to że mnie na serwerze nie widujesz,tym bardziej że gram co dzień po 3-4h 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WkT napisał:

Dziwi mnie to że mnie na serwerze nie widujesz,tym bardziej że gram co dzień po 3-4h

Twoje 4h w stosunku do pełnej doby, to nic wielkiego. Pozostaje mi 20h, w których Ciebie nie spotkam. Poza tym delikatnie pisząc - nie prosiłem Cię o odpowiedź, a jest to ważny aspekt w podaniu, ze względu na fakt, że kandydat na admina ma zakaz wypowiadania się, dopóki nie zostanie o to poproszony, np. pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze Cię widywałem chyba ale niezbyt dałeś się zapamiętać  ;o  Noooo i dalej są schody.   Gt no cóż....  rozumiem że tak jak mówił X grałeś na innych nickach.   Brak reklam bez komentarza ;D. Wiek i doświadczenie na +.  Teraz tak. Wisienką na torcie i coś co totalnie razi w oczy jest Twoja obecność na forum.  Konto założone 09.01.. od tego czasu brak aktywności i nabite wczoraj 20 postów aby złożyć podanie..... no bądźmy ludźmi... Takiego spamu na "odwal się" to jeszcze tu nie widziałem ;d ( chyba nawet ja takiego czegoś nie odwaliłem ;O ) 

 Niestety również na nie.   Również polecam zapoznać się z tematem AT.  To optymalne wyjście jeżeli chcesz się starać o admina w przyszłości tutaj. 

 

 

(PS. Nie mogę się powstrzymać :D    Za każdym razem gdy widzę Xzentleya gdy się wypowiada to zamiast " Łowca Odpałów" czytam " Łowca Odpadów" . Wybacz X  oraz wybaczcie Redaktorzy forum 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 4

Ogolnie to powiem tak. Co to jest pkt8? I tekst "w trakcie" stary składając podanie powinieneś od razy uzupełnić wszystkie pkt jakie są w wzorze, zero reklam po prostu nic. 

 

Grałeś na różnych no kach, tak. 

 

2 nicki nie całe 9h przegrane. Popraw gt i graj na jednym nicku. 

 

Podanie odrzucone 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×