Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zolzaa

Skarga na admina

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin Admina
2. Nick oskarżyciela (z gry): Zolza
3. Nick oskarżanego (z gry): olek pro skiller xd
4. Dokładna data (dzień+godzina):02.01.2021 22.05-23-12
5. Mapa:De_dust2
6. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:1:448026628
7. Dowód przewinienia: Brak 
8. Dodatkowy opis: Admin nie reagował na wiadomości na sayu lub na u@, gracz grał na odpale, typu esp, no recoli, auto lama. Admin nie reagował kompletnie na zgłoszenia 
od graczy którzy grali na serwerze, i potem uciekali bo nikt nie chce grać z odpalem, ludzie potem maja zla reputacje z serweram/forum. Admin na moje zgloszenia odpowiadał
że wie co ma robić, lecz i tak nic nie robił. Prosze o wypowiedz @Olek pro skiller xd @Petrus

 

Edytowane przez Zolzaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

bongiorno. Prozę podać dowód mojego przewinienia, lub zapoznać się z regulaminem pisania czegokolwiek w tym dziale. Według mnie takie cos nie powinno być tolerowane i nagradzane warnami, gdzie są informacje które powinny się znaleźć?. Domyślałem się o co chodzi wiec czekam na jaki kolwiek dowód. A więc tak, powiedz mi proszę jaka lub jakie wiadomości mi wysyłałaś? Widziałem to co pisałaś lecz ciężko jest zrozumieć o co i o co chodzi po wiedomosci,, widzisz? Jak on strzela albo banujesz odpał, a albo skarga'' taka wiadomość otrzymałem, po chwili gdy zapytałem co to za Gracz i o co chodzi konkretnie dostałem odpowiedź która w żadnym stopniu nie była odpowiedzią  na moje pytanie a była to poprostu informacja o tym że zostanie na mnie napisana skarga, to że akurat wszedłem na specta nie znaczy że obserwowałem każdego gracza lub robiłem coś w grze, bo była to moja przerwa która poświęciłem na jedzenie, a u mnie jest taka zasada ze jeśli się zaczyna jeść to się kończy w spokoju i nie zajmuje czymś innym . Będąc na spectcie obejrzałem grę każdego gracza który w tym momencie żył i zabrałem się za szamę i na tyle ile mogłem obserwowałem grę. Wracając do tego co napisal mi Gracz była jeszcze jedna wiedomosci ze Gracz ma jakieś komendy nie dozwolone nie powiem zdziwiła mnie ta informacja bo nie mam tak dużych umiejętności żeby rozpoznawać komendy każdego z graczy. 

Jeśli coś jest nie jasne, mogę dodać ss które wykonałem. 

STOP! 

Przepraszam ale skąd ty możesz wiedzieć czy ktoś mi zgłaszał na u@ czy pisał zgłoszenie na komendę /zgłos?. Jeśli było by takie zgłoszenie to bym je oczywiście sprawdził bo byłem ciągle w grze a żadnego zgłoszeni nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Olek pro skiller xd napisał:

 bongiorno. Prozę podać dowód mojego przewinienia, lub zapoznać się z regulaminem pisania czegokolwiek w tym dziale. Według mnie takie cos nie powinno być tolerowane i nagradzane warnami, gdzie są informacje które powinny się znaleźć?. Domyślałem się o co chodzi wiec czekam na jaki kolwiek dowód. 

juz jest edytowane :P @Olek pro skiller xd słuchaj jeżeli  chcesz spokoju zjeśc do wyjdz z gry i przyjdz jak zjesz. Siedzac gracze pisali na saya "on ma aima, on jest na odpale itp" nie reagowałes pisałam ci wczesniej na u@ "ze ten gra na odpale-0reakcji coś tam napisałam jeszcze raz - 0 reakcji" Dowodu w kształcie wycinka z konsoli  nie mam z powodu "wyjścia z cs" Możliwe że na demku będziesz miał :)Rozumiiem że nie każdy admin zna skrypy, wszystkie cheaty z neta czy nie z neta czy są wykrywalne. 

Edytowane przez Zolzaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
1 minutę temu, BOŻYDAR555 napisał:

Pokaz to demko bo domyslam się, że o mnie chodzi XD

Też tak myślę, jednak sam widziales że nie było skargi na ciebie a poprostu inni gracze wyzywali cie na say'u w różny sposób, nie traktuje wyzwania jako zgłoszenie!.po chwili się to uspokoiło więc nie było sensu karać tych graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BOŻYDAR555 napisał:

Pokaz to demko bo domyslam się, że o mnie chodzi XD

Ziomek nawet na demku nie trzeba sprawedzać że nie masz rozrzutu broni dlatego tak ci ładnie wchodzi, No recoli- brak rorzutu broni (Skrypt) Auto lama- też brak rozrzutu broni @BOŻYDAR555 a wcześniej ? jak ludzie uciekali z serwa? to czemu nie poszedł na specta ? połowa serwra uciekła, gdy wyszłam z serwera po minucie wbił na specta patrzeć 


 

Edytowane przez Zolzaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XD wstaw to demko tu, rozpisz spalone czasówki i wtedy napisze ci ich swoją wersje. Chcesz linki do moich poprzednich "spalonych demek" gdzie za kazdym razem mialem ub? Powzorujesz się chociaz 💒 =DD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
Petrus,

Następnym razem dostaniesz warna za spam.

12 godzin temu, Zolzaa napisał:

Ziomek nawet na demku nie trzeba sprawedzać że nie masz rozrzutu broni dlatego tak ci ładnie wchodzi, No recoli- brak rorzutu broni (Skrypt) Auto lama- też brak rozrzutu broni @BOŻYDAR555 a wcześniej ? jak ludzie uciekali z serwa? to czemu nie poszedł na specta ? połowa serwra uciekła, gdy wyszłam z serwera po minucie wbił na specta patrzeć 


 

Niezła jesteś jak wiesz czemu ludzie wychodzą, nie ma innych powodwo niż ten o którym ty mówisz xD. Nie spam zbędnymi odpowiedziami tylko zastosuj się do zasad panujących na forum, i regulaminu pisania w tym dziale.skoro widziałaś że jest odpalony to mogłaś napisać /zgłos lub na Forum w dziale do tego przeznaczonym.jesli chcesz kłamać to kłam z głową, żeby przejść na specta że tak powiem po cichu trzeba najpierw być zabitym lub wyjść i wjesc z serwera, nie jest to takie szybkie jeśli chce się na szybko złapać czitera.na spectcie byłem przez cały czas odkąd wszedlas na serwer więc nie wiem o czym mówisz, nie wydawaj mi poleceń tylko napisz zgłoszenie lub swoje podejrzenia, nie toleruje takiego czegoś. 

 

NIE WIEM DLACZEGO NAPISANO ZE JESTEM ********** ODPALEM,NIE CHCE ŻYĆ W NIEWIEDZY!!!!!!

1 SCREENSHOT2 SCREENSHOT33 SCREENSHOT

I to właśnie usłyszałem po tym jak się zapytałem o kogo i o co chodzi, jesz sobie spokojnie szamke zaglądasz jednym okiem do gry drugim spoglądasz na jedzenie  żeby się widelcem nie dziabnac a tu ci już piszą że skargę będą na ciebie pisać xDD. Dziwne 

 

12 godzin temu, Zolzaa napisał:

juz jest edytowane :P @Olek pro skiller xd słuchaj jeżeli  chcesz spokoju zjeśc do wyjdz z gry i przyjdz jak zjesz. Siedzac gracze pisali na saya "on ma aima, on jest na odpale itp" nie reagowałes pisałam ci wczesniej na u@ "ze ten gra na odpale-0reakcji coś tam napisałam jeszcze raz - 0 reakcji" Dowodu w kształcie wycinka z konsoli  nie mam z powodu "wyjścia z cs" Możliwe że na demku będziesz miał :)Rozumiiem że nie każdy admin zna skrypy, wszystkie cheaty z neta czy nie z neta czy są wykrywalne. 

No widzisz ja akurat nie musiałem wychodzi bo jednym okiem  przysłowiowo na Maroko byłem czyli w tym przypadku w grze. Denerwuje mnie takie edytowanie czegoś po tym jak już ktoś odpisze. Tak jak napisałaś gdybym napisał ci na say'u ON MA AIMA ON MA WH ON CZITUJE Cziter wiedziała byś o kogo chodzi? Spotkałem się już nie raz z takim wymądrzaniem  się i nadal nie mogę się co do tego przekonać. Jak już napisałem siedząc na spectcie nie muszę wcale w danym momencie obserwować kogoś mogę akurat robić coś innego, no dobra napisałaś mi na say coś tam, ale dlaczego piszesz na say? Potencjalny cziter w tym wypadku widzi że będzie obserwowany lub jest i wyłączy czity jeśli je wgl ma lub wyjdzie z gry, ja nie daje banów bez upewnienia się więc nie mogłem dać bana na czyjeś widzimisię.Kiedy już moje oko wszedło w zasięg twojej wiadomości zielony kolor odrazu przykół mój wzrok, nie wiedziałem o co chodzi i o kogo więc się zapytałem o kogo chodzi i o co, a co ty na to odpowiedziałeś widać na SS które wstawiłem, skoro chcesz pisać skargę to nie wychodź z gry bez dowodu lub nie pisz skargi proste? Dla mnie proste. Jak dla mnie narazie to tyle, poczekam na dalszy rozwój sytuacji i dopiski co to złego zrobiłem. Emocje jak na grzybach podczas czytania tego muszę przyznać :)

Ps. Gracza może i pisali na say'u jednak say to nie jest miejsce do tego więc poprostu mogłem tego nie zauważyć, jednak widziałem obrażliwe slowa które wcale nie były zgłoszeniem a narzekaniem na grę niektórych osób, co jak co ale ja nadal nie wiem o kogo chodziło z tym banem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc brak jakich kolwiek dowodów, nie ma co rozpatrywać skargi. Nie ma co rozpisywać się, bo nie ma za bardzo do czego. 

Skarga bezpodstawna.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×