Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maciejko1

skarga kalisz po przerwie

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

_witam chcialbym zlozyc skarge na tego dzbana slabego kalisz paniewaz  gram na grafice zintegrowanej 32 b ale on zaczyna robic mi pomiary ni na poczatku rundy tylk0na bf2 -dm 

kiedy to tylo jest zazwyczaj jedna rund co jest nie zgodne z regulaminem za co wyruca mnie z serwera bo jest tak słabą postacia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tu masz wzór jak poprawnie złożyć skargę.

2. Zgodnie z regualminem po 3 oblanych testach z rzędu należy Ci się kick. Po ponownie oblanym teście   ban na 5min. Dalsze nagrody sięgają nawet  bana na 1 tydzień.

3. Póki co żadnego bana nie otrzymałeś.

4. 08.01.2023 na ten nick był nałożony ban 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Kolego, już wczoraj miałeś robiony test którego nie przeszedłeś, pisałem do Ciebie abyś zmienił grafikę olałeś sprawę, dałem Ci szansę wczoraj, dziś gdy wszedłeś na serwer praktycznie od razu Ci zrobiłem test i tu mogła być moja wina bo było już po dłuższym rozpoczęciu gry, wtedy zacząłeś mnie obrażać więc zrobiłem Ci od nowa test na nowej mapie i wyszedł pozytywnie więc ty przez mikro zacząłeś mnie znowu obrażać od najgorszego i mi grozić, każdy popełnia błędy i ja taki popełniłem na cs_wiocha z testem, rozumiem Twoja skargę ale proszę nie obrażaj bo poznałeś moja dobra stronę i nie dałem Ci bana a mógłbym za to co mówiłeś, może wam to nie odpowiada ale akurat codziennie tam gram więc jest admin który robi coś na serwerze a nie trzeba na nikogo czekać przy zgłoszeniu,  może to Ci nie odpowiada. Wiem, masz do mnie problem, że zrobiłem Ci SS ale dostałem takie zgłoszenie, wydawałeś mi się podejrzany choćby na WH więc poszły SS, fajnie, że jesteś czysty pisałem Ci to dziś więc z mojej strony masz luz. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_witam chcialbym zlozyc skarge na tego dzbana slabego kalisz paniewaz  gram na grafice zintegrowanej 32 b ale on zaczyna robic mi pomiary ni na poczatku rundy tylk0na bf2 -dm 

kiedy to tylo jest zazwyczaj jedna rund co jest nie zgodne z regulaminem za co wyruca mnie z serwera bo jest tak słabą postacia 

 

Niezła skarga, proponuję używać naszego języka xdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Skarga na: Kali[SZ] // po przerwie. vol2
2. Nick oskarżyciela (z gry) : Majkel
3. Nick oskarżanego (z gry)  : Kali[SZ] // po przerwie. vol2
4. Dokładna data (dzień+godzina😞 19:44 14.02.2024
5. Mapa: de_dust2_long
6. IP oskarżonego: 83.23.223.109
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:458765893
8. Dowód przewinienia: zrzut ekranu: https://krakenfiles.com/view/PxnKIBJzm2/file.html
9. Dodatkowy opis: Dołączam się do powyższej skargi. Admin wszystkich się ostatnio czepia. 
Nie wiem czy może dlatego że jest testowym i chce się wykazać, czy może z innych pobudek. Przesyłam w załączniku zrzut ekranu z moich ustawień, 
jeśli mam coś źle to proszę o wytyczne. Jeśli chodzi o test który mi zrobił to nie widziałem nic poza grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Cowboy5 napisał:

1. Skarga na: Kali[SZ] // po przerwie. vol2
2. Nick oskarżyciela (z gry) : Majkel
3. Nick oskarżanego (z gry)  : Kali[SZ] // po przerwie. vol2
4. Dokładna data (dzień+godzina😞 19:44 14.02.2024
5. Mapa: de_dust2_long
6. IP oskarżonego: 83.23.223.109
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:458765893
8. Dowód przewinienia: zrzut ekranu: https://krakenfiles.com/view/PxnKIBJzm2/file.html
9. Dodatkowy opis: Dołączam się do powyższej skargi. Admin wszystkich się ostatnio czepia. 
Nie wiem czy może dlatego że jest testowym i chce się wykazać, czy może z innych pobudek. Przesyłam w załączniku zrzut ekranu z moich ustawień, 
jeśli mam coś źle to proszę o wytyczne. Jeśli chodzi o test który mi zrobił to nie widziałem nic poza grą.e  

Nie czepiam się, no może trochę, zrobiłem Ci 3 testy na 32 bit wyszły negatywnie, dostałeś Kicka, wróciłeś, zrobiłem Ci kolejny test i uciekłeś, dlaczego? Chciałeś złożyć na mnie skargę gry pilnuje porządku? Coś mi nie pasowało gdy widziałeś niewidki a byłeś czysty wrzucając SS więc test poszedł po mojej myśli i grasz na 16 bit więc dlaczego ta skarga gdy to Ty łamiesz regulamin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Pana Admina Testowego na oku. Jeszcze nie przeskrobał sobie u mnie na tyle by skarżyć, ale niech wie że jest obserwowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
30 minut temu, Cowboy5 napisał:

1. Skarga na: Kali[SZ] // po przerwie. vol2
2. Nick oskarżyciela (z gry) : Majkel
3. Nick oskarżanego (z gry)  : Kali[SZ] // po przerwie. vol2
4. Dokładna data (dzień+godzina😞 19:44 14.02.2024
5. Mapa: de_dust2_long
6. IP oskarżonego: 83.23.223.109
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:458765893
8. Dowód przewinienia: zrzut ekranu: https://krakenfiles.com/view/PxnKIBJzm2/file.html
9. Dodatkowy opis: Dołączam się do powyższej skargi. Admin wszystkich się ostatnio czepia. 
Nie wiem czy może dlatego że jest testowym i chce się wykazać, czy może z innych pobudek. Przesyłam w załączniku zrzut ekranu z moich ustawień, 
jeśli mam coś źle to proszę o wytyczne. Jeśli chodzi o test który mi zrobił to nie widziałem nic poza grą.

MAJKEL rozmawiałem z Tobą zrobiłem Ci znowu 3 testy wyszły negatywne, poinformowałem Cię, że zrobię Ci kolejne 3 na nowej mapie a ty wszedłeś na mapę i od razu uciekłeś, więc imformuje Cię, że ode mnie masz bana od razu jak na mnie trafisz, robisz ludzi za debili i udajesz że nie masz kolorów na teście No możesz ich nie mieć bo ich tam nie ma, grasz na 16 bit ciągle więc kara musi być za oszustwo więc nie dziwię się, że dostawałeś bana za czity, Ty po prostu grasz na złej grafice i doskonale o tym wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z serwera w celu złożenia skargi. Wszedłem żeby sprawdzić czy to był ban czy kick bo nie zauważyłem. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Tak samo jak mi ostatnio zarzucano że mam aima. 

 

Nie wiem na czym polega ten test i na co mam patrzeć. Jak ustawie grafikę na 16bit to mi się gra w małym oknie otwiera, jak tak grać??? Ustawienia wysłałem w pierwszym poście na zrzucie ekranu.  W styczniu olek pro skiller xd robił mi SSY i nic nie wyszło, jestem czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Cowboy5 napisał:

@Cowboy5 pokazałeś tylko, że zostałeś słusznie ukarany. Jest zakaz gry na grafice 16bit oraz Software § IV punkt 2 => https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10435-regulamin-serwerów-publicznych-cs-16-aktualizacja-8042021r/. A tutaj instrukcja jak rozwiązać test na 32bity, oczywiście jak już zmienisz grafikę na prawidłową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zakaz na grafice software i 16bit, wiem o tym i czytałem regulamin.  Jednakże ja mam ustawienia OpenGL 32bit i rozdzielczość 1280x720. Gram na tym serwerze już dłuższy czas i nie było wcześniej problemów. Bana dostałem niesłusznie na podstawie domysłów. Proszę o zdjęcie Bana.

Dobra, po obejrzeniu instrukcji na test 32bit zaczynam rozumieć nieporozumienie. Powinno mi wyskoczyć okno z ośmioma kwadratami  z etepem 1/3. Ja takiego okna nie miałem, wyświetlały mi się tylko opcje wyboru od 1-8 po lewej stronie ekranu. Po wybraniu opcji 9 (pokaż obrazki jeszcze raz) , nic mi się nie pojawiało...

Edytowane przez Cowboy5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OpenGL a raczej było, bo teraz na software przestawiłem i w ogóle nie chce się gra włączyć. Nie mam teraz nawet jak zmienić. Na zrzucie musiało się przestawić bo miałem problem ze zrobieniem printscreena pod windowsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem że widać na nożu bo odznaka nie daje 100% niewidzialności, ale to nie zmienia faktu że oblałeś test i wrzuciłeś dowód świadczący o tym że jednak masz złą grafikę ustawioną więc są twarde dowody na to że na bana zasłużyłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Agato proszę spojrzeć na screen który Pani dodała. RENDER jest podświetlony, wystarczy wcisnąć strzałkę w dół aby wartość się zmieniła. Tak również było w moim przypadku. Nieumyślnie podczas nieudolnej próby zrobienia zrzutu ekranu wartość musiała się u mnie zmienić na SOFTWARE. Po raz kolejny pisze że gram na OnepGL. Mój sprzęt nie obsługuje  ustawienia SOFTWARE. Po zmianie na software mam czarny pełny obraz i nie mogę nic zrobić, zamknąć gry, zmienić ustawień ani przejść nawet do menedzera zadań aby to wyłączyć. pozostaje tylko restart systemu. Przez tą całą sytuację musiałem na nowo pobrać i zainstalować grę. Powracając do testu, był on nie pełny. Nie wyświetlił mi się etap pierwszy na którym były obrazki, wiec jak mogłem wybrać prawidłowy??? Nawet po wybraniu opcji nr 9 nie wyświetliły mi się owe obrazki. Mam teraz przeinstalowaną grę więc może jak się Admin pojawi podczas gry to ponowi próbę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślij mi na pv link do tego twojego csa, spróbujemy z adminami zweryfikować czy test dziala poprawnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Covboy, może to wina pingu 140/200 na kilku mapach bo mimo upomnień grałeś i klatkowałeś.

 

Tego też pewnie nie zauważyłeś...

 

Zakładanie nowego tematu też nie boli, a nie pisanie pod czyimś postem...

 

Plus beczenie , że admin robi swoją robotę i dał screeny, czy ban za grafę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pani Agato za zainteresowanie tematem i rozwianie wątpliwości. Najprościej jest z góry coś założyć i obwiniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkel, nikt nie ma pretensji i nie obwiniamy nikogo po prostu taki wyszedł test więc według regulaminu dostałeś "kare" . Super, że ekipa się wzięła za Twój problem i go rozwiązała, tak jak pisze Aga musisz pobrać innego cs'a 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragment regulaminu, który zdaniem autora tematu jest podstawą do skargi brzmi następująco:

Cytat

Test należy wykonać w momencie, gdy gracz ma możliwość jego rozwiązania tj. na początku rundy. Niedopuszczalne jest wykonywanie testów podczas trwania akcji oraz innych nagłych sytuacjach.

 

Pierwsze pytanie jakie sie pojawia w mojej głowie to: jaka jest różnica w rozgrywce na serwerze DM+BF2 pomiędzy pierwszą minutą mapy, a dziesiątą?  Poza pozostałym czasem gry - żadna. Problem zatem jest formalny (błąd w regulaminie, wynikający z faktu że zapis ten został stworzony przy skardze z serwera DD2) i zamiast zwrotu "tj. na początku rundy" powinno sie rozumieć "np. w przypadku serwera DD2 / AWP na początku rundy". Admin ma do dyspozycji odpowiedni dodatek, dzięki któremu zobaczy czy w pobliżu jest wróg czy nie - jak nie ma to może zrobić test, nawet gdy do końca mapy została minuta. Trzeba pamiętać, że gracz ma 3 próby rozwiązać test zanim zostanie ukarany. Jeśli otrzyma pierwszy pod koniec mapy to admin będzie musiał dokończyć sprawdzanie na następnej.

 

Pretensji do @maciejko1 o skargę mieć nie mogę bo zapis w regulaminie jest niedokładny, jednak do każdej sprawy trzeba podejść z głową. Regulaminy wszystkich sieci są pisane w oparciu o nowe pomysły osób łamiących pewne zasady. Tak i tu jest. Winy admina w tej kwestii nie widzę. Gdybyś @maciejko1 dostosował się do wzoru, mógłbym sprawdzić czy admin się upewnił o możliwości rozwiązania testu (wróg w pobliżu).

 

@Cowboy5, w Twoim przypadku admin również jest niewinny. Póki nie nęka Cie (definicji nękania nie będe podawać, to wynika z logiki) testami non stop przy pozytywnym wyniku, to ma prawo robić Ci test aż do pomyślnego rozwiązania. Wszyscy chcą, by pozostali gracze również grali uczciwie. Admin musi to jakoś weryfikować i w przypadku grafiki jest to ten test. Gdyby admin Ci pozwolił grać na hasło "nie widze okna, mam 32bit i daj mi grać" to cziterom też musi zatem wierzyć, że grają czysto? Gdy zdobędziesz odznake dającą niewidzialność w 97% to chciałbyś móc korzystać z jej mocy, a tu X gracz z grafiką software ma zadanie ułatwione bo widzi Cię jakbyś miał np. w 80%.... Rozwiąż problem techniczny u siebie, wykonaj test i graj spokojnie dalej ;)

 

Skargę odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×