Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maciejko1

skarga kalisz po przerwie vol 2

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym złozyc skarge na ADMINA <D

1. Skarga na: 
2. Nick oskarżyciela 
3. Nick oskarżanego (z gry😞 kalisz po przerwie vol 2
4. Dokładna data :23.02.2024 ok godziny 22|10 
5. Mapa: de eldorado
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia: ss w postaci JPG 
9. Dodatkowy opis: Kalisz po przerwie kiedy mu zwruciłm uwage o txt <textury > wysmiał mnie po czym wszedłem na spect i dostałem kick z powodu blokowania slotów 

 

 


[cs-kopytko.pl] ==========================================
[cs-kopytko.pl] Zostales wykopany przez admina
[cs-kopytko.pl] Powod: "Zajmujesz slota/spect/afk"
[cs-kopytko.pl] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] Zapraszam na www.cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] ==========================================
Kicked :"Zajmujesz slota/spect/afk"
Connecting to 54.38.199.196:27015...
Trying p48/auth3/revEmu... 
Connection accepted by 54.38.199.196:27015
* Przywileje

kidy ppwoedziałem ze złoze skarge to dostałem taka odp

 


[VIP] [M] St.Chorazy Sztabowy M. Kali[SZ]  // po przerwie. vol2 :  lec haha
Kali[SZ]  // po przerwie. vol2 killed Nevertrust with famas
[VIP] [M] St.Chorazy Sztabowy M. Kali[SZ]  // po przerwie. vol2 :  znowu skarga?
[VIP] [M] St.Chorazy Sztabowy M. Kali[SZ]  // po przerwie. vol2 :  pilnuj sam siebie
WSCIEKLY07 (RADIO) Uwaga granat! [Granat Wyb

 

 

 

link do ss  

https://zapodaj.net/plik-zv187AyV6U
            https://zapodaj.net/plik-9ZLi7iwzOz
            https://zapodaj.net/plik-IcylWCGDYf
            

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

Przenoszę temat do właściwego działu.

Nie lubicie się i to jest fakt.

Cała akcja miała miejsce na dm a nie na dd2

i tyle co mam do powiedzenia w tym mega ISTOTNYM temacie 

ale jednak... Kalisz..ogarnij się trochę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem zawsze ogarnięty i spokojny, nic człowiekowi nie robiłem a wiecznie ma problem i tak naprawdę przeszkadza w grze, niech zajmie się sobą a nie przeszkadza innym bo taka jest prawda, na dodatek wszystko zostało wycięte z kontekstu ponieważ tam chodziło też o txt gdzie byłem na dachu na który łatwo wejść, szkoda, że kolega nie pokazał wszystkiego a wiecznie się czepia i ma problemy gdy kiedyś dałem mu bana gdy osoby mi go zgłaszały. Rozumiem wszystko można być złym dzień dwa ale kolega notorycznie ma problem a nie będę go banować ciągle więc poleciał kick bo siedzial dłuższą chwilę na spec więc kick dostał tak jak się należało.  Taka moja odpowiedź jest, nie jest to moja wina, że kolega ma wiecznie jakiś problem, raz nałożył na mnie skargę nie udało się to teraz na siłę szuka czegoś nowego, skarga bo 3małem się regulaminu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

@Kali[SZ] // po przerwie. Pamiętaj, że ty też możesz składać skargę na gracza(popartą dowodami przewinienia) 

 

@maciejko1 Jeśli uważasz, że admin łamie regulamin to również możesz zgłaszać takie rzeczy do mnie na pw, w przypadku niezgodności z regulaminem mam prawo/obowiązek pouczać admina o niezgodności z regulaminem admina a w przypadku notorycznego łamania regulaminu również karać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę 3 kwestie do rozstrzygnięcia, a więc po kolei.

 

1. Zwrócenie uwagi przez gracza o TXT adminowi nastąpiło o godz. 22:06:06, a screeny mające być dowodem są z 22:07:36. Przewidziałeś przyszłość @maciejko1? Oglądając demo z mapy nie zauważyłem by przed zwróceniem uwagi admin chodził po TXT. Zatem była ona bezpodstawna i w tej sytuacji reakcja admina o skardze mimo że niezbyt miła, jednak jest też uzasadniona. Admin też człowiek.

-> Niewinny.

 

2. Zrzut ekranu przedstawiony przez gracza świadczący o chodzeniu po TXT przez admina. Chodzenie po płocie otaczającym mape de_eldorado jest niedozwolone. W tej akcji zeskakiwałeś z balkonu i wylądowałeś na płocie, gdzie przeszedłeś parę kroków. Może to taki odruch przy zeskakiwaniu, ale jednak staraj się zmienić nawyk.

-> Winny.

 

3. Kick z powodem "Zajmujesz slota/spect/afk". Gracz grał od początku mapy i o godzinie 22:07:28 zrobił reconnect dołączając do spect. Kicka otrzymał o 22:08:16, czyli po 48 sekundach. Zapis z regulaminu admina:

 

Cytat

Blokowanie slota na spectators powyżej 5 min (chyba, że jest wyraźna komunikacja z graczem na psay np. gracz nagrywa oszusta) - informacja z prośbą o dołączenie do gry --> kick

 

Gdyby serwer był full mógłbym się zgodzić z takim postępowaniem, ale było inaczej więc...  -> Winny.

 

 

@Kali[SZ] // po przerwie. zrobiłeś coś tu nie tak jak powinno być, wyciągnij wnioski by więcej tak nie robić. Skarga przyjęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×