Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darek

 • Content Count

  5,623
 • Posts on chatbox

  4,040
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Darek

 1. Admin nie zignorował zachowania gracza i odpowiednio według własnej oceny go ukarał. Skargę odrzucam.
 2. Prosimy każdego o głosowanie codziennie na nasz kochany serwer. Jest to chwila, a efekty mogą być baardzo satysfakcjonujące. Głosuj codziennie PS: Głosować możecie również klikając w tabelce serwerów na stronie głównej
 3. Nie widze nigdzie zgody na grę. Zgodze się jedynie z kwestią, że rozpatrzenie odwołania mogło nastąpić szybciej. Gdybyś okazał się niewinny dostałbyś rekompensate, ale jesteś cziterem i nie otrzymasz nic. Dlatego też, skargę odrzucam.
 4. Jest to związane z aktualizacją Half-Life z okazji 25-lecia gry. Wejdź do Biblioteki Steam, kliknij PPM na Counter-Strike, przejdź do karty Beta i wybierz z listy wersję beta. Po zatwierdzeniu pobierze się mała aktualizacja i gra będzie działać.
 5. Uniewinniam, widać jak robi uniki przy nadlatującym granacie.
 6. Ostatnia aktualizacja 22.02.2019 Na czym polega admin testowy? Admin testowy musi przejść próbę podczas której ma szanse wykazać się swoimi umiejętnościami. Okres próby będzie trwał około 3 tygodni. W odpowiednim momencie admin otrzyma informacje ode mnie by napisał podanie o zwykłego admina lub o degradacji z stanowiska. Jakie są wymagania na admina testowego? Dla serwera DD2: ► Wymagamy przegrania tylko 15h na serwerze, a po akceptacji podania min. 1,5h gry dziennie. ► Mile widziane zapraszanie znajomych z steam do gry lub w inny sposób ► Minimum 10 sensownych postów na forum ► Wymagany STEAM z grą CS 1.6 Dla serwera DM+BF2, FFA: ► Wymagamy przegrania tylko 10h na serwerze, a po akceptacji podania min. 1,5h gry dziennie. ► Mile widziane zapraszanie znajomych z steam do gry lub w inny sposób ► Minimum 5 sensownych postów na forum ►Podania NS tylko dla stałych i znanych graczy po deklaracji zakupu steam Wzór podania: 1. Nick w grze: 2. Serwer: 3. Steam ID*: 4. Wiek: 5. Doświadczenie w adminowaniu**: 6. O sobie: 7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: *Jeśli masz podaj SID, jeśli nie to wpisz NS * *Znajomość amxx, czy byłeś już gdzieś adminem itd. ***Regulamin admina ~ W tym temacie składamy podania ~ NIE SPAMUJEMY
 7. Zostałeś zbanowany dzięki zgłoszeniu od @Aguska23 w dziale AntiCheat na podstawie dema HLTV. Demo: http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-2307111934-cs_wiocha-1689096840-1689097740.zip Przykładowe akcje: 0:32 wcelowany 11:02 reakcja na model 11:17 i znów.. 11:27 skany ok, ale tu coś zbyt precyzyjne przejście między modelami... 12:07 zakładając, że pierwszy typ to był skan, no to drugi już raczej nie przypadek
 8. Czas na wypowiedź admina banującego minął, gracz zostaje odbanowany.
 9. Darek

  dd2

  Nie ma co prawda tylu adminów co kiedyś, ale nadal są admini przyjmujący zgłoszenia. Mają oni jednak też swoje życie, może akurat trafiłeś zły moment. Tak niestety czasem bywa. Pozdrawiam.
 10. Stare, ale jare - czyli humor na 6+
 11. Darek

  prut.

  Gracz otrzymuje bana na miesiąc. Kolejne takie przewinienia będą surowiej karane, aż do skutku. Proszę oczywiście zgłaszać, jeśli nie zmieni swojego zachowania. Skarga słuszna.
 12. Kabaret Młodych Panów & Goście - Przedział konduktorski
 13. Darek

  PRZYJĘTY .

  Ranga przyznana.
 14. Darek

  Jan Dawidowicz

  To musisz je zmienić bo nic dobrego nie przynoszą. Jak już Wam mówiłem, powiedzcie sobie co macie do powiedzenia na PW zamiast co jakiś czas wracać do takich skarg. Odzywka admina była nieodpowiednia, skarga słuszna.
×