Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darek

 • Content Count

  5,459
 • Posts on chatbox

  3,960
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Darek

 1. Prosimy każdego o głosowanie codziennie na nasz kochany serwer. Jest to chwila, a efekty mogą być baardzo satysfakcjonujące. Głosuj codziennie PS: Głosować możecie również klikając w tabelce serwerów na stronie głównej
 2. Dlaczego ten ban jest tygodniowy skoro to dopiero druga kara za grafikę?
 3. Według Waszych rozmów na shoutboxie był to jakiś przejściowy błąd po stronie Steama. Jeśli znów coś wyskoczy oczywiście można (a może trzeba? ) zgłaszać np. takimi tematami. Brak bana.
 4. Masz maksymalny poziom odznaki z pistoletu. By zdobyć odznake z broni szturmowej musisz mieć teraz celność większą niż 21% - sprawdzisz to komendą /rank - tutaj może nie być istotna część setna procenta (np. 21,01%), a wartość zaokrąglona do liczby całkowitej (czyli może być potrzebna w rzeczywistości celność min. 21.5 %). Co do broni snajperskiej może być też tak, że musisz mieć 6 + 3 = 9 zabić w 1 jednej rundzie, zamiast 6 a w nich 3.
 5. Wszystkie bany admina Burza z nocy odwołane. Uprawnienia zostały już mu usunięte. Odbanowany.
 6. Pozostaje mi tylko przeprosić za tą osobe. Nie należy on do naszego grona administracji, a to że ma flagi to czysty błąd ludzki. Oczywiście UB już dostałeś.
 7. Jak zdecydujesz się prawidłowo wstawić screeny poproś o otwarcie tematu używając opcji 'zgłoś' dostępnej w rogu posta lub załóż nowy wątek. Póki co widzę brak zainteresowania, więc temat zamykam.
 8. Ta osoba posiada już bana http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=15116. Dodałem nowego, ale prawdopodobnie i tak w końcu wróci. Zachęcam do wypróbowania komendy /zglos - nie raz pomaga.
 9. Wbiłeś odpalony na NS, nabiłeś staty i wróciłeś na Steam jeszcze w tej samej godzinie. Screeny czyste, ale taki numer nie przejdzie. Ban zostaje.
 10. Ostatnia aktualizacja 22.02.2019 Na czym polega admin testowy? Admin testowy musi przejść próbę podczas której ma szanse wykazać się swoimi umiejętnościami. Okres próby będzie trwał około 3 tygodni. W odpowiednim momencie admin otrzyma informacje ode mnie by napisał podanie o zwykłego admina lub o degradacji z stanowiska. Jakie są wymagania na admina testowego? Dla serwera DD2: ► Wymagamy przegrania tylko 15h na serwerze, a po akceptacji podania min. 1,5h gry dziennie. ► Mile widziane zapraszanie znajomych z steam do gry lub w inny sposób ► Minimum 10 sensownych postów na forum ► Wymagany STEAM z grą CS 1.6 Dla serwera DM+BF2, FFA: ► Wymagamy przegrania tylko 10h na serwerze, a po akceptacji podania min. 1,5h gry dziennie. ► Mile widziane zapraszanie znajomych z steam do gry lub w inny sposób ► Minimum 5 sensownych postów na forum ►Podania NS tylko dla stałych i znanych graczy po deklaracji zakupu steam Wzór podania: 1. Nick w grze: 2. Serwer: 3. Steam ID*: 4. Wiek: 5. Doświadczenie w adminowaniu**: 6. O sobie: 7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: *Jeśli masz podaj SID, jeśli nie to wpisz NS * *Znajomość amxx, czy byłeś już gdzieś adminem itd. ***Regulamin admina ~ W tym temacie składamy podania ~ NIE SPAMUJEMY
 11. Darek

  Małpa

  Nick zmieniony.
 12. Wszystkie bany dane przez admina tej nocy zostają odwołane. Możesz wracać do gry. Odbanowany.
 13. Wyślij mi przez PW: - nick na serwerze + hasło jakie chcesz mieć lub SteamID zależnie od tego jak chcesz mieć VIPa - numer ID konta w sklepiku - czas usługi - serwer i dodam ręcznie.
 14. Podszywka zbanowana.
×