Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darek

 • Content Count

  5,145
 • Posts on chatbox

  3,931
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Darek

 1. Prosimy każdego o głosowanie codziennie na nasz kochany serwer. Jest to chwila, a efekty mogą być baardzo satysfakcjonujące. PS: Głosować możecie również klikając w tabelce serwerów na stronie głównej
 2. @Sławek, plik zip/rar należy wysłać na zewnętrzny hosting plików np.: http://wrzucacz.pl/ http://www.megawrzuta.pl/ http://wyslij-plik.pl/ http://zippyshare.com/
 3. Musisz zainstalować program WinRAR lub 7zip. Zależnie od systemu możesz zamiast tych programów wybrać systemową opcje Wyślij do => Folder skompresowany (zip)
 4. Zwróć uwage, że banowany kertiz miał na końcu nicku kropke http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=12394. Troll sie komuś udał... Myśle, że wszystko już jasne.
 5. Zapoznaj sie z tematem, w którym opisaliśmy jak wstawić screeny
 6. Admina @~reese zapraszam do wypowiedzi. Do tego czasu ze względu na okoliczności daje UB.
 7. Ostatnia aktualizacja 22.02.2019 Na czym polega admin testowy? Admin testowy musi przejść próbę podczas której ma szanse wykazać się swoimi umiejętnościami. Okres próby będzie trwał około 3 tygodni. W odpowiednim momencie admin otrzyma informacje ode mnie by napisał podanie o zwykłego admina lub o degradacji z stanowiska. Jakie są wymagania na admina testowego? Dla serwera DD2: ► Wymagamy przegrania tylko 15h na serwerze, a po akceptacji podania min. 1,5h gry dziennie. ► Mile widziane zapraszanie znajomych z steam do gry lub w inny sposób ► Minimum 10 sensownych postów na forum ► Wymagany STEAM z grą CS 1.6 Dla serwera DM+BF2, FFA: ► Wymagamy przegrania tylko 10h na serwerze, a po akceptacji podania min. 1,5h gry dziennie. ► Mile widziane zapraszanie znajomych z steam do gry lub w inny sposób ► Minimum 5 sensownych postów na forum ►Podania NS tylko dla stałych i znanych graczy po deklaracji zakupu steam Wzór podania: 1. Nick w grze: 2. Serwer: 3. Steam ID*: 4. Wiek: 5. Doświadczenie w adminowaniu**: 6. O sobie: 7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: *Jeśli masz podaj SID, jeśli nie to wpisz NS * *Znajomość amxx, czy byłeś już gdzieś adminem itd. ***Regulamin admina ~ W tym temacie składamy podania ~ NIE SPAMUJEMY
 8. Tak jak opisaliśmy konkurs w temacie głównym http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/51140-nagradzamy-top1/, tak ogłaszamy zwycięzce konkursu za miesiąc LIPIEC: bUNKIER M@N!E|< Prosze zgłoś sie do mnie po nagrode, najpóźniej do 9 sierpnia używając prywatnej wiadomości na forum. Tym samym informujemy, że zrobiliśmy restart rankingu i za miesiąc nagrodzimy kolejną osobe - kto wie, może to będziesz TY! -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 9. Gdy zdecydujesz sie wstawić screeny tak jak opisaliśmy to w wzorze zgłoś ten post lub załóż nowy temat. Brak SS = ban zostaje.
 10. 3 pliki TGA, które pokazałeś musisz wstawić według wzoru który zalinkował Ci @Galominek.
 11. Ze względu na duże poparcie przyjmę Cie na admina testowego - jesteś nowy i musimy sprawdzić co potrafisz nim damy Ci uprawnienia na wszystkie serwery. Po okresie próby (maksymalnie 3 tygodnie) wrócimy do podania. @edit 2019-08-17 Czas próby minął. Prosze graczy i adminów o podzielenie sie swoim zdaniem nt. awansu @kertizz na range Admin [CS 1.6].
 12. Darek

  Siema

  Witam na forum !
 13. Darek

  Zachowanie admina

  @Adrian Ch, admin powinien starać sie uważać co pisze na czacie by nie wywoływać takich kłótni. Wiem, że może sie wydawać błahostką takie określenie, ale jak widać z małej chmury duży deszcz. Pytał w jaki sposób Cie obraził, jak wyżej wspomniałem nie wszyscy określenie "płaczuś" traktują jako wyzwisko. Wracając do kwestii kampienia - admin gra 2 minuty, atakuje z różnych stron w międzyczasie. @Petrus dopuścił kary za kampienie, ale podkreślam że w naprawde ekstremalnych sytuacjach na małych mapach. Tu takiej nie widze.
 14. Widziałem gracza na serwerze, problem uznaje za rozwiązany.
 15. Na pewno gdzieś są, zostały zrobione... Poszukaj jeszcze raz, zwróć uwage że mają format TGA, a nie jak dawniej BMP. Jak znajdziesz screeny zgłoś ten post lub załóż nowy temat. Brak SS = ban zostaje.
 16. Zostały Ci zrobione 3 screeny. Zapoznaj sie z poradnikiem, gdzie opisaliśmy jak je wstawić.
 17. Rozłącz i ponownie połącz sie z internetem lub zresetuj router zależnie od metody jaką łączysz sie z internetem.
 18. Serwer działa prawidłowo. Upewnij sie, że nic Ci sie nie pobiera w tle. Możesz też sprawdzić obciążenie Sieci sprawdzając jakość połączenia internetowego (np. tu http://www.speedtest.pl). Jeśli wygląda wszystko ok, rozłącz i ponownie połącz sie z internetem lub zresetuj router zależnie od metody jaką łączysz sie z internetem.
×