Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DawidXPL

 • Content Count

  24
 • Posts on chatbox

  49
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Nowy

About DawidXPL

 • Grupa Admin [TEST]
 • Birthday 01/04/1999

Contact Methods

 • Steam ID:
  STEAM_0:0:61896090

Profile Information

 • Nick w grze:
  DawidXPL
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Dawid
 • Skąd:
  Kalisz
 • Zainteresowania:
  Ciężarówki

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. Ban dany według taryfikatora najpierw 5 minut po 3 negatywnych wynikach testu i kolejny na tydzień po kolejnych 3 negatywach wszystko jest w logach. Nawet Ci dałem szybką instrukcję o co chodzi i jak wypełniać testy. Jeśli Ci się nie wyświetla obraz trudno twoja sprawa. A kwestie twojego zwyzywania mnie i Olka pozostawie bez komentarza. Każdy serwer ma swoje prawa i regulaminy u nas są między innymi testy na grafikę,jeśli Ci nie pasują testy trudno nikt Cię do gry nie zmusza.
 2. Jak dla mnie screeny czyste. Jestem za UB. Dziękuje za wstawienie ssów.
 3. Po pierwsze screeny ma prawo zrobić każdy admin jeśli podejrzewa kogoś o nieuczciwość w grze. Po drugie brak wzoru Po trzecie Podanie nie w tym temacie Po czwarte masz pełno instrukcji na forum jak wstawić ssy. Po piąte ni wyzywaj mnie ,ponieważ ja Cię nie obrażam także troche szacunku Po Szóste Gdybym każdego pytał o "czity" to zdecydowanie mógłbym każdemu wierzyc
 4. Z tego co widzę nie przeszedłeś testu 3 razy na 32 bity.
 5. Dla mnie sprawa oczywista wiedziałeś co grozi wchodząc na serwer podczas aktywnego bana. Takie są zasady masz teraz tydzień ,żeby odpocząć i przemyśleć swoje zachowanie . Popraw się i przestrzegaj regulaminu to na przyszłość unikniesz takich nieprzyjemności .
 6. Spokojnie zaraz powinieneś dostać UB. Przejściowe problemy
 7. Twój nick z gry: DawidXPL Serwer:DD2 Twój SteamID:STEAM_0:061896090 Twoje IP: - Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):31.01.2021 23:00 Powód bana:Wstaw screeny na cs-kopytko.pl Nick Admina który zbanował: Burza Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): https://www105.zippyshare.com/v/K7woPaJJ/file.html
 8. https://www12.zippyshare.com/v/ZaszB4lK/file.html Proszę o to demko.
 9. Tak jak już Olek wcześniej pisał on Ci zrobił test dał mi info ,że test wyszedł 3 razy negatywnie dlatego dostałeś bana na 5 minut z prośbą o zmianę grafiki. Test ten został zrobiony ,ponieważ po dodaniu screenów grałeś dość słabo przez kilka dni a później znowu zacząłeś grać podejrzanie a z tego co się orientuje każdy admin ma prawo zrobić Ci test w przypadku niepewności co do uczciwości twojej gry. Zanim zaczniesz zwracać uwagę na czyjąś kulturę najpierw popatrz na siebie bo z tego co pamiętam zanim jeszcze zostałem adminem każdy kto gracz który zwrócił uwagę na twoją grę został bardzo dokładnie przez Ciebie zwyzywany, na każdą uwagę odpowiadałeś wyzwiskami i wulgaryzmem. Na komentarz wczorajszego bana z prośbą o zmianę grafiki też zareagowałeś piękną kulturą i poezją za co powinieneś dostać bana za obrazę. Jeśli Cię to tak bardzo interesuje to tak Olek namówił mnie na admina ,ponieważ nie ma ich zbyt dużo a sytuacja na serwerze jeszcze 2-3 miesiące temu była nie do gry. Uważam ,że Olek i Żarówa dużo ją poprawili dlatego zdecydowałem się dołączyć do grona i im pomóc. A niby jak miałby mnie poprzeć z drugiego konta skoro w podaniu na Admin TEST'a nie ma możliwości komentowania podania. Reasumując zanim zaczniesz kogoś oskarżać o brak kultury i wyzwiska to popatrz na siebie bo sam ideałem nie świecisz. Nikogo nie obraziłem bedąc adminem zawsze staram się być sprawiedliwy w każdej sytuacji więc wypraszam sobie.
 10. Jestem na TAK ale tylko za kosami
 11. 1. Nick w grze: DawidXPL 2. Serwer: DD2 3. Steam ID*: STEAM_0:0:61896090 4. Wiek: 22 5. Doświadczenie w adminowaniu**: Miałem kiedyś kilka swoich serwerów ale z braku czasu i forum nie miały one dłuższej przyszłości także znajomość amx 8/10 6. O sobie: Jestem kierowcą zawodowym jeżdżę po krajach Uni Europejskiej w wolnym czasie gram na waszym serwerze DD2 już około pół roku i chciałbym pomóc w opiece nad serwerem także proszę o szansę. 7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK
 12. Dla mnie również zbyt długo zwlekałeś ale ostateczną decyzję podejmie ktoś z czlonków ub support
 13. Po pierwsze nie jestem administratorem tylko użytkownikiem. Po drugie jak można nie miec płynnosci w grze która ma ponad 20 lat i wymagania sprzetowe która spełnia kuchenka mikrofalowa. Czekam na SSy wtedy bede z Tobą rozmawiał.
 14. Screeny napewno zostały zrobione być może nie potrafisz ich odnaleść ,na yt jest pełno poradników świetnie opisujących jak znaleść screeny , polecam skorzystać.
×