Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vac is Cuming!?

 • Content Count

  117
 • Posts on chatbox

  52
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Vac is Cuming!?

 1. Podobno jest bug w tym pluginie którego ciężko ogarnąć. Nie wiem jak ze steamem, ale na non steamie przez menu i nawet konsole mi też nie działało. Ja nie używam, daje upomnienie, jak nie podziała ban na 5 minut, ale to już ostateczność jak ktoś nie ogarnie mic, zwłaszcza "pisklęta".
 2. Nie ma możliwości żeby 2 ssy zrobiły się takie same, jak jest 2-3 sekundy różnicy między robieniem tych screenów. Na samych fotkach też idzie dostrzec, że są identyczne. Licznik FPS żadnych zmian nie ma, jakby był inny ss zawsze coś by się zmieniło. Do tego log na dole ekranu od robienia ssów też by się przestawił. Załóżmy że screeny są różne... to nie ma absolutnej możliwości żeby w rar dane CRC i Rozmiar po skompresowaniu były takie same, zawsze jest kilka kb różnicy, czy nawet w bajtach. Więc coś tu mocno nie gra. Decyzja należy do załogi.
 3. Nie chciałbym się zbytnio wtrącać bo to nie moja broszka Serwer DD2, ale ss Hl24, Hl25, są takie same (Dane CRC i rozmiar po skompresowaniu) to potwierdzają. http://www76.zippyshare.com/v/mqQy9goD/file.html
 4. Jego znamy dość dobrze, ma wiele aktywnych banów. Typ będzie nonstop banowany.
 5. Jaki to ma sens? Z każdą bronią jest podobnie, wystarczy że famas jest przez odznakę mocniejszy od innych, na moje całkowicie zbędna opcja. Jak nie zdążysz przeładować to wyjmuje się pistolet...
 6. Co to za format tych ss, nawet w Photoshopie otwiera z błędami.
 7. Vac is Cuming!?

  SKARGA

  Na szczęście jestem przyzwyczajony do tego typu zażaleń: "Złamałem regulamin, admin dał mi bana... no ale ZA CO?" Cóż... ja nie mam sobie nic do zarzucenia, nie po to dostałem admina żeby ktoś nie stosował się do zasad. Jestem po to aby ich przestrzegać. Czasami można na niektóre rzeczy przymknąć oko trochę wyluzować bo wszyscy jesteśmy ludźmi, ale jak ktoś co chwila coś przeskrobie no to trudno, banować będę, aż ktoś się nie nauczy zasad tym bardziej że nie są jakieś wygórowane za tego typu przewinienia, a właśnie stali gracze powinni już regulamin znać od A do Z. Proszę o ostateczny werdykt, dzięki za wszelkie wypowiedzi, ze swojej strony nie widzę dalszego sensu ciągnięcia tego tematu więc na moje nadaje się już do zamknięcia.
 8. Vac is Cuming!?

  SKARGA

  Po pierwsze: Mówię i nie raz proszę od dawna żebyś ogarnął ping, dziś miałeś nawet 4000 tysiące ze cię zlagowało że nie mogłeś się ruszyć. Po chwili wszedłeś i już ping był 300 mówiłem żebyś ogarnął ping, ty nic, zupełnie jakbym mówił do ściany, całkowita ignorancja. Następna mapa ping już trochę mniejszy a ja nadal proszę żebyś ogarnął, a Ty znowu nic sam do siebie mówiłem. Zresztą to nie pierwszy raz jak cię upominam żebyś ogarnął ping, mówię Ci to od dawna, a ty nadal olewka więc nie zostawiłeś mi wyboru, dostałeś karę. Mówisz że jak masz ping to nie grasz a jakoś grasz...Może następnym razem będziesz łaskaw odpisać chociaż głupie "ok postaram się coś z tym zrobić". Każdy admin z BF2 widzi jakie masz pingi. A ping to nie pierdoła bo ciężko trafić klatkujących bo przy takim pingu to dosłownie mrugasz że ciężko cię trafić. Ty tego nie widzisz ale inni tak. To był pierwszy raz lub drugi jak o 'jakąś pierdołę" cię wywaliłem. Nie przypominam sobie innych banów czy kicków za które ZAWSZE cię wywalałem Po drugie: Vipa kupujesz dla własnej przyjemności i to nie znaczy że masz jakieś specjalne przywileje. Tu nie chodzi o "władzę" Ja po prostu robię swoje przestrzegam zasad, a ja ty olewasz to co się mówi no to się nie dziw że dostałeś w końcu bana (wczesniej był kick i upomnienie). To że masz immunited że cię nie kicknie za ping nie upoważnia cię do tego że możesz klatkować i takim pingiem utrudniać grę.
 9. Nie mógł planować, regulamin mówi jasno: Gra na 16-bitach lub software, celowniki awp, bh(skrypt) lub niedozwolone ustawienia cfg - 5 min - 1 tydzień W tym celu są te testy, nie można winić admina za to że robi swoje nie wypada mieć o to pretensji więc zbytnio nie rozumiem tej skargi, większość ludzi na serwie i niestety tego nie pojmuje, jeśli kogoś podejrzewa się o zbyt duże widzenie, to jest podejrzenie że ma grafikę software i robi się te testy, resztę napisałem wyżej, ban zresztą już wygasł. Radziłbym Ci jednak zmianę Csa również jak pisałem wyżej i wszelkie spory zostaną zażegnane, jeśli jednak nie to może inny admin zrobić to samo i historia będzie się powtarzać. A to myślę że obu stronom nie jest potrzebne.
 10. Nie ma tu winy admina, bo są sytuacje kiedy nie widać obrazków, skolei skąd admini mają wiedzieć czy gracz nie kłamie żeby nie rozwiązać testu i nie naginać jak noobek na software by dalej widzieć niewidzialnych. Jeśli zależy ci na tym serwie możesz również ściągnąć CS Ns z tej strony (240 mb i 5 min niecałe instalacja) gdzie obrazki będzie Ci wyświetlać, wtedy bez problemu rozwiążesz test. Postąpiłbym nawet podobnie, nie ma tu winy admina.... a to już nie nasza wina że ktoś ma zrąbaną wersje CSa...
 11. Do zobaczenia, życzę zdrowia
 12. Witajcie. Pozostało 20 godzin aby otrzymać za free grę Psychonauts: LINK Wymagana rejestracja i aktywny em@il, na którym po "zakupie" otrzymamy CD-Key, Lub z naszego koszyka na owej stronie po Kliknięciu "Reedem" Jeśli ktoś takie gry, to można korzystać.
 13. Nic takiego wg. mnie aż tak podejrzanego nie ma. Jedyna akcja była w 4:40 jak przykampił i wyczekiwał. Ale: http://www19.zippyshare.com/v/kAitw4Tq/file.html - typa było widać lekko zza ściany. Będę go miał na oku.
 14. Taa, jeśli idzie zmniejszyć obrażenia z famasa to jestem za bo nawet najmocniejsze bronie mają problem z ubiciem kogoś kto lata z famasem... Co do botów to na próbę można by było włączyć im tryb nocny że np. w godzinach 22:00-6:00 rano by dołączały do gry a w dzień nie. Sądzę że to by było dobre rozwiązanie lub ograniczyć widoczność niewidzialnych.
×