Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vac is Cuming!?

 • Content Count

  117
 • Posts on chatbox

  52
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

113 Profesjonalista

6 Followers

About Vac is Cuming!?

 • Grupa Użytkownik

Profile Information

 • Nick w grze:
  Vac Is Cuming !?
 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

522 profile views
 1. Podobno jest bug w tym pluginie którego ciężko ogarnąć. Nie wiem jak ze steamem, ale na non steamie przez menu i nawet konsole mi też nie działało. Ja nie używam, daje upomnienie, jak nie podziała ban na 5 minut, ale to już ostateczność jak ktoś nie ogarnie mic, zwłaszcza "pisklęta".
 2. Nie ma możliwości żeby 2 ssy zrobiły się takie same, jak jest 2-3 sekundy różnicy między robieniem tych screenów. Na samych fotkach też idzie dostrzec, że są identyczne. Licznik FPS żadnych zmian nie ma, jakby był inny ss zawsze coś by się zmieniło. Do tego log na dole ekranu od robienia ssów też by się przestawił. Załóżmy że screeny są różne... to nie ma absolutnej możliwości żeby w rar dane CRC i Rozmiar po skompresowaniu były takie same, zawsze jest kilka kb różnicy, czy nawet w bajtach. Więc coś tu mocno nie gra. Decyzja należy do załogi.
 3. Nie chciałbym się zbytnio wtrącać bo to nie moja broszka Serwer DD2, ale ss Hl24, Hl25, są takie same (Dane CRC i rozmiar po skompresowaniu) to potwierdzają. http://www76.zippyshare.com/v/mqQy9goD/file.html
 4. Jego znamy dość dobrze, ma wiele aktywnych banów. Typ będzie nonstop banowany.
 5. Jaki to ma sens? Z każdą bronią jest podobnie, wystarczy że famas jest przez odznakę mocniejszy od innych, na moje całkowicie zbędna opcja. Jak nie zdążysz przeładować to wyjmuje się pistolet...
 6. Co to za format tych ss, nawet w Photoshopie otwiera z błędami.
 7. Vac is Cuming!?

  SKARGA

  Na szczęście jestem przyzwyczajony do tego typu zażaleń: "Złamałem regulamin, admin dał mi bana... no ale ZA CO?" Cóż... ja nie mam sobie nic do zarzucenia, nie po to dostałem admina żeby ktoś nie stosował się do zasad. Jestem po to aby ich przestrzegać. Czasami można na niektóre rzeczy przymknąć oko trochę wyluzować bo wszyscy jesteśmy ludźmi, ale jak ktoś co chwila coś przeskrobie no to trudno, banować będę, aż ktoś się nie nauczy zasad tym bardziej że nie są jakieś wygórowane za tego typu przewinienia, a właśnie stali gracze powinni już regulamin znać od A do Z. Proszę o ostateczny werdykt, dzięki za wszelkie wypowiedzi, ze swojej strony nie widzę dalszego sensu ciągnięcia tego tematu więc na moje nadaje się już do zamknięcia.
 8. Vac is Cuming!?

  SKARGA

  Po pierwsze: Mówię i nie raz proszę od dawna żebyś ogarnął ping, dziś miałeś nawet 4000 tysiące ze cię zlagowało że nie mogłeś się ruszyć. Po chwili wszedłeś i już ping był 300 mówiłem żebyś ogarnął ping, ty nic, zupełnie jakbym mówił do ściany, całkowita ignorancja. Następna mapa ping już trochę mniejszy a ja nadal proszę żebyś ogarnął, a Ty znowu nic sam do siebie mówiłem. Zresztą to nie pierwszy raz jak cię upominam żebyś ogarnął ping, mówię Ci to od dawna, a ty nadal olewka więc nie zostawiłeś mi wyboru, dostałeś karę. Mówisz że jak masz ping to nie grasz a jakoś grasz...Może następnym razem będziesz łaskaw odpisać chociaż głupie "ok postaram się coś z tym zrobić". Każdy admin z BF2 widzi jakie masz pingi. A ping to nie pierdoła bo ciężko trafić klatkujących bo przy takim pingu to dosłownie mrugasz że ciężko cię trafić. Ty tego nie widzisz ale inni tak. To był pierwszy raz lub drugi jak o 'jakąś pierdołę" cię wywaliłem. Nie przypominam sobie innych banów czy kicków za które ZAWSZE cię wywalałem Po drugie: Vipa kupujesz dla własnej przyjemności i to nie znaczy że masz jakieś specjalne przywileje. Tu nie chodzi o "władzę" Ja po prostu robię swoje przestrzegam zasad, a ja ty olewasz to co się mówi no to się nie dziw że dostałeś w końcu bana (wczesniej był kick i upomnienie). To że masz immunited że cię nie kicknie za ping nie upoważnia cię do tego że możesz klatkować i takim pingiem utrudniać grę.
×