Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bogu

Bogu się żegna!!!

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym pożegnać się z wami wszystkimi, ponieważ chyba większość z was wie jaki jest tego powód. Pamiętajcie zawsze jestem do wszej dyspozycji na steam w razie problemów pomogę. Być może kiedyś wrócę na innym steam lub na ns ale na razie robię sobie przerwe od cs'a. Chcę podziękować wszystkim tym którzy mnie lubili i którzy wieżyli we mnie do końca ale też tym którzy mnie nie lubili. Szkoda, że przychodzi nam rozstawać się w takich okolicznościach. Forum będę czasem odwiedzał ale nie mam po co się udzioelać jak nie moge grać na serwerze. To chyba na tyle, jeszcze raz dziękuje i na pewno kiedyś wrócę. Pozdrawiam Kuba

 

PS:Proszę administrację o nie zamykanie tego tematu przez jakiś czas, ponieważ chciał bym się dowiedzieć co kto o mnie myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum będę czasem odwiedzał ale nie mam po co się udzioelać jak nie moge grać na serwerze.

 

Ja też nie gram w ogóle na serwerach sieci Cs-kopytko, a jakoś udzielam się na forum codziennie i wchodzę na nie jak tylko jestem na komputerze.

To, że dostałeś bana na serwerze to nie znaczy, że masz nie wypowiadać się na forum, jak Petrus napisał nikt Ci tego nie zabroni.

Wiadomo, wybór należy do Ciebie, nikt Cie do niczego nie zmusi.

 

Ja ogólnie nic do Ciebie nie miałem i szczerze powiem, że ta sprawa z WH za bardzo mnie nie obchodzi, bo tak jak już wcześniej wspomniałem nie gram w ogóle w CS'a i nie wiem jak to wszystko wyglądało przedtem...

Jeśli jednak zdecydujesz się odejść z sieci i nie odwiedzać forum to życzę Ci powodzenia. NARA ! ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum będę odwiedzał, ale napewno nie będę tak aktywny bo poprostu nie będę wiedział co sie na serwerze dzieje itp ale dzięki za ciepłe słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, co tu napisać. A więc Bogu, naprawdę przykro mi, że rozstajemy się w taki sposób, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze tu wrócisz i będziemy mieli okazje razem popykać na DD2 ;). My także chcemy Ci podziękować, za stałą aktywność na forum, na serwerze, oraz za dobre adminowanie. Mam nadzieję, że te Twoje akcje,(które widać na demku) naprawdę jak Ty mi to powiedziałeś są wykonywane bez żadnych wspomagaczy, i wynikają one z długiego czasu gry spędzonego na serwerze. Jak już parę razy apelowałem, myślę dalej że warto dać Ci szansę (Nawet jeśli to było WH) bo na nią zasługujesz, choćby za to ile czasu tutaj spędziłeś, a teraz musimy pożegnać się w taki sposób.

Chyba nie mam już nic więcej do dodania. Jak już wyżej pisałem mam nadzieję, że kupisz nowego steam'a i jeszcze się spotkammy, no i oczywiście Cię pokaram :D

 

3maj się bogu.

Twój przyjaciel

Kamil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do Ciebie, jesteś jedną z sensowniejszych osób na forum ale..

 

robisz z siebie ofiarę losu, najpierw oszukujesz ( dla niewtajemniczonych cheater = oszust) w grze, a teraz nie wiem, oczekujesz współczucia?

pewnie rzeczy należy przemilczeć lub wsiąść się w garść, jak dla mnie Twoje postępowanie jest żałosne, dorośnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nie dostałem na Steam'ie i SMSa z przeprosinami za te czitowanie. Te Twoje lamenty, płacze na całym forum (wszędzie), to popis głupoty. Najpierw że nie czitujesz, potem że przyznajesz się, aby ktoś poczuł się z tym dobrze, teraz błagasz i przepraszasz... To wszystko wygląda jakbyś miał za chwilę pójść na most i chciał skończyć z życiem, bo na własne życzenie dostałeś bana na jakąś sieć CS'a...

 

Cziterów mi nie żal i za głupotę się płaci. Zawiodłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×