Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`10

Podanie Charlie P / Fuck Yea ! / `10

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Charlie P / Fuck Yea ! / `10 - zazwyczaj jeden z tych , ale ostatnio używam "`10"

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): STEAM_0:1:18331771

Staż gry (Minimum 2 lata):7 lat ( z przerwami , które łącznie wynoszą ok.3lata)

Wiek (Minimum 16 lat): 15,5

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): jest więcej :) - 100+

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:admin na COD w sieci CS-silesia.pl , admin ffa bielawscygrasze.pl , założyciel sieci cs-tsk.xaa.pl , współzałożyciel sieci , której nie pamiętam nazwy .

Znajomość AMXX (x/10): 9/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Jestem z wami od czerwca bieżącego roku . Uważam , że jestem aktywny na forum i na serwerze (ostatnio mniej , związane to było z wypadkiem kolegi oraz ze spędzaniem czasu z dziewczyną) . Mimo , że ostatnio nie miałem admina , na serwerze i na forum zachowywałem się , jak na admina przystało . Wielu cziterów dostało bana po moich podpowiedziach na u@ . Mam dobry kontakt z graczami oraz administratorami , co nie oznacza , że ich też czasem trzeba sprawdzić . Zaczyna się rok szkolny i zaczyna się nauka , na którą stawiam od dziecka . W roku szkolnym co najmniej 2h dziennie siedzę przy komputerze . Uważam , się za inteligentnego , młodego człowieka i myślę , że można się tego dopatrzeć w moich wypowiedziach .

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto) : Właśnie , dlatego ponownie piszę podanie . Nie mam za bardzo pieniędzy i myślę , że zrozumiecie moją sytuację . Czasem jest lepiej , a czasem gorzej .

Kontakt:

- gg.11701026 ,

- steam - nick "Witu10" ,

- tel. 794496921 ,

- ewentualnie skype .

 

Piszę to podanie tylko ze względu na to , iż nie mam funduszy na składkę , a uważam , że jestem osobą godną administratora . Mimo , że pozytywne rozpatrzenie tego podania graniczy z cudem to jednak na nie liczę :) .

 

Pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK, trzeba uzupelnic luke za poprzedniego administratora "Bogu". Co sie tyczy pieniedzy to mozna by bylo Cie wcisnac w niewykorzystany czas naszego kolegi. Nie wiem ile Bogowi tam jeszcze dni admina zostalo ale mysle ze bylo by to uczciwe - wkoncu trzeba sobie pomagac. Mozesz tez zawsze wykonac reklamy aby uniknac skladki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TAK,aczkolwiek przydałoby się abyś zrobił coś dla serwera np. reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta, albo składka, albo reklamy. Bogu wykonywał 50 linków mniej więcej do 2h, także zapraszam do robienia reklam - 50 linków.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×