Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`10

Propozycja - konkurs :)

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM ! :)

 

Piszę z propozycją wprowadzenia konkursu , który organizowałem ze swoim kumplem w sieci bielawscygracze.pl , który znakomicie się sprawdził !

Chodzi o to , żeby w okresie 1-2 tygodni (czas określa administracja) uczestnik konkursu zaprosił ludzi na forum .

 

Na czym to polegało ?

Każdy miał swój link i wysyłał go znajomym , żeby punkt został zaliczony osoba musi się zarejestrować ! :) .

Punkty były naliczane do tabeli wyników i pierwsze 3 miejsca były nagradzane :) .

 

Nagrody* (my takie mieliśmy) :

1miejsce - admin na wszystkich serwerach (1miesiąc) / konto steam

2miejsce - admin na jednym dowolnym serwerze (1miesiąc)

3miejsce - admin na jednym dowolnym serwerze (2tygodnie) / VIP na forum .

*- mogą być inne , bo to są przykładowe , które były u nas w sieci :) .

 

Jest to dobry sposób na rozreklamowanie forum i zmotywowania graczy do zapraszania znajomych :) .

JEŚLI PODOBA CI SIĘ TEN POMYSŁ POSTAW PIWKO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale mogę robić swoje fikcyjne konta.. Oczywiście, można sprawdzić IP pod jakim są zrobione te konta, ale...

Ja mam takie samo IP jak połowa osiedla, więc zapraszając znajomych (z osiedla) wszyscy będą mieli to samo IP i będę podejrzany o oszustwo ;).

A tak ogólnie to pomysł fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nawet dobry, ale nagrodą za pierwsze miejsce KONTO STEAM !?

Na pewno nie, chyba że Ty zafundujesz wygranemu to konto, bo nasza sieć nie jest od tego, my możemy zaoferować coś na naszej sieci, czyli VIP/ADMIN/REZERWACJA NICKU.

KmL, co do tego IP może i masz trochę racji, ale jak będziemy widzieć, że osoby zaproszone przez kogoś tam rejestrują się jedna po drugiej to już wiadomo, że ktoś sam sobie nabija punkty. No chyba, że ktoś trochę bardziej pomyśli i nie wpadnie tak łatwo.

 

 

Ja bym zrobił coś takiego :

 

1 MIEJSCE : Administrator na wybranym serwerze ( 2 miesiące ) + dożywotnia rezerwacja nicku

2 MIEJSCE : VIP na wybranym serwerze, oraz forum ( 2 miesiące ) + dożywotnia rezerwacja nicku

3 MIEJSCE : Dożywotnia rezerwacja nicku

 

Według mnie takie nagrody były by bardziej optymalne, może i nie aż tak zachęcające, ale wydaje mi się, że Petrus się na więcej nie zgodzi.

 

P.S

 

Nie jestem za bardzo poinformowany bo mnie ostatnio nie było, ale chyba jest VIP na serwerze, oraz na forum w postaci RANGI/GRUPY. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej fajny, natomiast forma jaką zaproponowałeś odpada. Powód? Możliwe, że pod IPB lub vBulletin jest coś takiego w standardzie, pod przemo również widziałem podobną modyfikację lecz niestety już na takim etapie forum jej nie mogę zainstalować bo będzie kolidowała z innymi modami.

 

Wymyślcie inna formę konkursową. Ja oczywiście byłbym za standardowym reklamowaniem, natomiast nie widzę u Was zbytniego zaangażowania.

 

Piszcie co o tym myślicie, ja oczywiście jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić na zwykle reklamy konkurs jakiś. Ale tu są dwa problemy. Pierwszy to nie miał by potem kto tego sprawdzać a drugi to taki, że tych for cs wcale nie jest ta dużo jak sie wydaje. Wiem to gdy sam robiłem reklamy. Więc ja nie wiem co można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100-150 jest, z 50 takich większych.

 

Wystarczy, że na nich będziecie reklamować. Z czasem wyjdzie, które fora tolerują poprawne reklamy, które nie i je usuwają.

 

Dodam tylko, że większe sieci to sieją strasznie reklamami i nie przejmują się, że jest mało for. Statystycznie bywają dni, kiedy usuwam po 10 reklam jednej sieci dziennie od różnych userow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem zrobić 100 tych reklam to powiem, że to ledwie co mi wyszło bo dużo for też nie działa albo nie akceptuje reklam. Dla mnie ten pomysl ze zwykłymi nie pójdzie. Ten 10 jest dobry, ale jak nie można to nie można, trudno sie mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem 10 reklam na średnich aktywnych forach i po jednym dniu sprawdziłem czy działają już ... Tylko jedna z tych dziesięciu była aktywna :/ . Po tym straciłem chęci na robienie reklam ... Jestem pewien , że wszystko zrobiłem dobrze ! (uprzedzając wasze wypowiedzi)

 

No szkoda , że nie da się zrealizować mojego pomysłu :( . Jeżeli będę miał jakieś inne pomysły do umilenia życia na forum to będę pisał ;) .

 

z!elony, te nagrody były tylko propozycją , chyba nie przeczytałeś tego "*- mogą być inne , bo to są przykładowe , które były u nas w sieci :) ." :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, przeczytałem ; ) Po prostu napisałem, że " Twój przykład " na nagrody nie jest za bardzo optymalny i podałem swój przykład...

 

Hmmm, a nie da się zrobić tego w taki sposób, że :

 

Na niektórych forach przy formularzu rejestracyjnym jest podpunkt : " Osoba, która poleciła Ci forum " - mniej więcej coś takiego. Działa to na takiej samej zasadzie, jest prostsze w obsłudze i z tego co wiem jest to już inny mod niż zapy w linku. W naszych profilach również piszę ile osób zwerbował dany użytkownik.

Nie wiem czy ten mod będzie działał na niekorzyść forum, bo za bardzo się na tym nie znam, ale Petrus tam na pewno wie.

Jeśli będzie taka potrzeba mogę jutro wieczorkiem coś pogrzebać w internecie i znaleźć taki mod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×