Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Pomocy problem ze steam!!!

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przepraszam że ostatnimi czasy niema mnie na servie ale nie mogę wejść nie wiem czemu ale wyskakuje mi to jak próbuję się połączyć z serverem: To konto steam zostało zablokowane z powodu próby oszustwa i że to jest jakieś VAC a na stronce tylko to: Jeśli użytkownik łączy się z VAC-zabezpieczonym serwerze z komputera z określonymi kody zainstalowany, system VAC zakaz użytkownika z gry na serwerach zabezpieczonych VAC-w przyszłości.

Podczas gdy administratorzy serwera może zdecydować się na zakaz konkretnych graczy, adminów serwera nie może VAC graczy zakazu.VAC System jest zautomatyzowany - Kontakt z pomocą Steam raport oszustów nie jest konieczne, ani nie będzie parowa Obsługa działać na każdej informacji.

VAC systemu niezawodnie wykrywa oszustwa przy ich podpisów oszukiwać. Osób trzecich modyfikacji do gry zaprojektowany, aby dać jednego gracza przewagę nad innym jest klasyfikowany jako oszustwo lub włamania i spowoduje VAC zakazu. Obejmuje to zmiany w pliki wykonywalne gry podstawowej i bibliotek dynamicznych.

Następujące nie spowoduje VAC zakaz:

Korzystanie z czatów, takich jak X-Fire

Konfiguracji sprzętowej systemu

Aktualizacja sterowników systemowych, takich jak sterowniki karty graficznej

Należy używać tylko zaufanych komputerów do gry na serwerach zabezpieczonych VAC-- jeśli nie jesteś pewien czy urządzenie, którego używasz do łączenia się z pary mogą mieć kody zainstalowany, nie grać na serwerach zabezpieczonych VAC-.

Zachowaj ostrożność podczas instalowania modyfikacji gry, takie jak skrypty lub skórek zwyczaj. Tylko pobieranie własnych treści z zaufanych źródeł. Hakerzy czasem złośliwie ukrycia ich oszukuje powodować innych do zbanowany.

Aby uzyskać więcej informacji w jaki sposób można się zabezpieczyć, zapoznaj się z tym FAQ:

Zalecenia związane z bezpieczeństwem konta

Aby uzyskać więcej informacji na temat polityki Valve, zapoznaj się z umowy Abonenta Steam i regulaminu parowa Online postępowania.

Umowa abonencka parowa

Umowa abonencka parowa

Zasady postępowania parowa Online

Zasady postępowania parowa Online i nie ogarniam tego ;/ Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam z tego nie dużo rozumiem, ale chyba najlepsze rozwiązanie napisać do nich mail z prośbą o wyjaśnienie bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz napisać do Velve odwołanie, inaczej masz już po steam. Ktoś zgłosił Twoje ID wraz z dowodem najprawdopodobniej, że robisz jakieś przekręty;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej uzywales Nielegalnego oprogramowania, albo jakis hacker Ci to zrobil moj kumpel tez tka mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu czitowałeś ; D i bez ściemy kolega to samo miał pozdr. na żaden serwer nie wbijesz który jest chroniony przez VAC. pozostaje non steam ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czitował, łatwo znaleźć czity na steama, mój kumpel ma za darmo ( wh,no flash, no smoke ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kompa tydzień temu Windows 7 i bardzo dobry anty wirus nawet jak bym chciał mieć czity to by mi nie pobrało wysłałem im maila może dla kogoś innego mieli dać ale pomylili 1 cyfrę i to był mój steam ;/ nie czituje od roku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie czituje od roku xD
Masz się czym chwalić ;/

WIN 7 i dobry antywirus to nic, haxy można ściągnąć zawsze i wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, wystarczy że kiedyś ktoś ci demko nagrał i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha. Smieszny jesteś.. Dostałeś bana na Steam i nie wiesz co się dzieje? Trzeba było nie czitować.. Już na steam'ie nie pograsz, kolego ;)

 

Mam nadzieję, że bedzie to nauczka na przyszłość, że nie warto używać wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem że nie gram na haxach od roku xD ale grałem tylko przez 2 dni jak zaczynałem gre i wątpie żeby 5 lat temu nakręcili mi demko i teraz dali mi bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×