Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KmL

Propozycje od KmL'a

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 2 nowe propozycje które można by było wprowadzić na forum :

1. Przenieść shotbox'a na górną część forum. Wydaję mi się ,że wtedy więcej ludzi będzie tam zaglądać. Sam zapominam sprawdzić sb który znajduje się na dole, a na górze musiałbym spojrzeć.

2. Stworzyć ranking adminów- mianowicie, można to umieścić w dowolnym miejscu na forum, i zrobić ranking najaktywniejszych adminów (top10). Widziałem to już na innym forum więc wydaje mi się, że jest do zrobienia.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym shoutboxem to dobry pomysł, ale z tym rankingiem adminów to nie do końca wiem o co chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakiś ranking adminów by się przydał:) Zawsze prowadzi do podnoszenia "jakości" adminowania - OCZYWIŚCIE nie mówię, że jest źle!!!

 

SB... wiem ocb, pomysł dobry, ale wkurza mnie gdy niektórzy tak spamują, że przestałem przeglądać te sb :P Bo ile można przewijać i czytać o czyszczeniu kulek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne :)

TAK

można zrobić jakieś nagrody co miesiąć za najaktywniejszego admina, np VIP 5 dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę że SB na górze to dobry pomysł. A za stworzeniem rankingów jeszcze się nie spotkałem? Ale myślę że to dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne :)

TAK

można zrobić jakieś nagrody co miesiąć za najaktywniejszego admina, np VIP 5 dni :D

.

Dokładnie, tylko to mogło by nie wypalić, ze względu na bany. Ranking jest kompatybilny z amx bans, gdzie widnieje już dużo banów innych adminów, i ranking resetowałby się dopiero wtedy kiedy byłoby czyszczenie AMX'a. Chyba, że Nasz Master Petrus coś wymyśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysły rewelacyje ale nagrody mogły by być za adminów np. jest top 10 adminów i 3 miejsca są nagradzane vipem na parę dni (5-10) i te nagrody były by przyznawane co miesiąc i jakaś nagroda główna hmmm... nic nie wymyślę :) ale jakaś ciekawa za admina roku wtedy admini częściej wchodzili by na servy pisali posty (oby nie spam xD) i hackowanie spadło by do paru procent. Myślę że dobrze mówie ;) ale to nie ode mnie zależy czy coś takiego będzie ale polecam to co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KML jestem za !! i byloby dobrze z tym rankginiem moze bardziej by zalezalo adminom :)

 

i z SB tez :D

 

KML lap piwko xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakaś nagroda główna hmmm... nic nie wymyślę :)

 

Koszulka z napisem "cs-kopytko.pl ADMIN" i własnym nickiem (kolor biały, nadruk czarny). Koszt takiej koszulki to 29,90 zł + przesyłka. Projekt posiadam autorski, został zrobiony specjalnie dla mnie przez kolegę grafika, jak moja koszulka dojdzie (zamówiona :D), to na pewno zaprezentuję, jak to będzie wyglądało w "realu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł $!ndbad ale jak ktoś nie ma admina :) To może koszulkę z napisem Cs-kopytko i nick gracza???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kacperlolxd2 - projekt posiadam w pliku wykonywalnym programu PS, więc wszystko mogę dowolnie zedytować. Nadruk na koszulce jest dosyć uniwersalny, więc "Admin CS-Kopytko" można byłoby zmienić na "USER CS-Kopytko" albo "TOP USER CS-Kopytko".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny taki ranking powinien jeszcze bardziej zmotywować adminów do pracy,co do shoutbox-a to myślę że wstawienie go na samej górze forum spowoduje na pewno większe zainteresowanie bo będzie się od razu rzucał w oczy.jednym słowem jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KmL, obydwa pomysły mi się podobają. Najlepiej, gdyby ranking adminów działał na takiej zasadzie, że pierwszy admin, który zdobędzie 100 h resetuje ranking i tym samym zostaje zwycięzcą i jest nagradzany jakąś tam nagrodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KmL, obydwa pomysły mi się podobają. Najlepiej, gdyby ranking adminów działał na takiej zasadzie, że pierwszy admin, który zdobędzie 100 h resetuje ranking i tym samym zostaje zwycięzcą i jest nagradzany jakąś tam nagrodą.

 

Nie chodziło by o godziny gry ale o bany które admin rozdał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o godziny gry ,

jeśli będzie nagroda za wiele zbanowanych graczy to każdy będzie na chama nabijał , polecą niesłuszne bany co się = niechęć do serwerowni przez adminów "no ogar'-ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesłuszne bany? Wtedy po prostu złoży się na tego admina skargę na forum i on napewno poniesie konsekwencję swojego czynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KmL, ale można tego szybka uniknąć i zrobić ranking ilości godzin, tak będzie o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×