Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

boot camp/ camp master czy jakos tak

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

ahoj

jak w temacie, mam pomysl na stworzenie pluginu, ktory pomoze i ulatwi gre graczom ;) a wiec, plugin ten opiera sie na naliczaniu czasu/procentow na jaki pozwala nam kampa. Pomysl do dd2 oczywiscie.. Beda pewne strefy, na ktorych mozna kampic dluzej ( np. Bs A/B - czemu ? Jak ktos jest madry, to bedzie bronil bsa, a nie latal po calej mapie. ) lub kampic krocej ( respy ) . Wiem, serwer FFA - czyli jak kazdy sie tlumaczy, samowolka. Pisze ten temat, bo mnie denerwuje takie cos, ze np przy srodkowej bramie, jak sie wchodzi do trupa to kampia po lewej i prawej stronie, co tu zrobic ? Ja uderzam, ale jak nikt nie uslyszy.. Ktos sobie bd chcial pobiec do trupi up i jep, lezy.. To samo resp TT, kampia z awp itd.. Wiekszosc moich dedow to kampa jakiegos nupa.. ;f albo kampa z paka, zalosne -.- . Aa, plugin zabieralby kase/hp . Jesli ktos gral na serwerac GAD/allplay.com/ FX to mozliwe ze widzial cos takiego, lecz tam byl za krotki czas i jak sie uciekalo z kampy zabieralo health pointy ;/.

Nie szczele focha, jesli nie ;d . To tylko majne propozycja .

Dziekuje, ide spac ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin dobry, ale na TP.

Są tego, jak wszystkiego + i -. Niektórzy wiadomo, kampią bezczelnie, ale inni znów przykampią chwile przy pace lub na bsie ( ct) i ich też wywali.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że nie potrzebne :D Czasem kampić trzeba :D

 

[ Dodano: 2011-12-27, 12:04 ]

I to nigdzie nawet na TP, kiedyś na "mojej" serwerowni było coś takiego i chyba nikt tego nie lubił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1000$ jak najbardziej styka...

 

Nie pomyliło Ci się coś , Male :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to plugin przydał by się na każdy serwer. To, że serwer jest BF2, czy COD MOD, to nie znaczy, że każdy ma kampić całą rundę. Jak dla mnie wgranie pluginu bardzo ucieszyło by graczy i zmobilizowało do gry, w której chodzi o wykonywanie celów mapy, a właśnie najczęściej boty, które kampią nie wykonują celów mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×