Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja propozycja jest bardzo prosta :P Nie do końca wiem czy to plugin ale proponuje zmienić możliwość podkładania paki. Mówiąc jaśniej : Teraz pakę plantuje się w miejscu gdzie jest celownik takze na scianach skrzynkach itp ;P Moim skromnym zdaniem lepsza byla by mozliwośc plantowania paki na ziemi^^ Jest to bardzo irytujące gdy gra się sytuacje np 1vs4 . Zabija się przeciwników i jest dosc czasu na rozbrojenie a jest to niemozliwe. Chetnie wyslucham opinii ^^

 

 

Pozdrawiam CreO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest zakaz bugowania paki a ja już to widze jak co drugi pake np. na B w dziurze za skrzynką podkłada. Według mnie "wszystko ma swoje wady i zalety". ;D

NEATURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ta zmiana to dobry pomysł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

według mnie NEUTRALNY

Normalny gracz znajdzie pakę , nawet bez monitora , wystarczy użyć słuchawek ...

jeśli grają boty to po prostu jej nie rozbroją ... troszkę jest wtedy śmiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

dla mnie może zostać tak jak jest bo jest oke:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
według mnie NEUTRALNY

Normalny gracz znajdzie pakę , nawet bez monitora , wystarczy użyć słuchawek ...

jeśli grają boty to po prostu jej nie rozbroją ... troszkę jest wtedy śmiechu :)

 

 

Chodzi mi o to, że zostajesz sam z deffem widzisz pake i nei możesz jej sięgnąć ponieważ była położona z podestu np :P często widuje sytuacje w której tt wygrywa nie przez zgranie i skill graczy a przez położenie paki w taki sposób ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugawanie paki w sposób:

- plantowanie w dziurze za skrzynką

- plantowanie z pomocą innego gracza, tak, że rozbrojenie wymaga innego gracza do podsadzenia

jest zakazane i podlega banowi 5 min.

 

To jest dodatek, a nie standard, który trzeba zmienić. Jest to klejąca paka tzn. możesz ją przykleić do ścian. Niczemu to nie przeszkadza, gdyż gracz ma ograniczoną możliwość wysokości przyklejenia paki, taką, że ct również ją dosięgnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz ct najczęściej sięgnie lecz zdarzają się sytuacje na b gdy pakę można rozbroić tylko z podestu. No ale cóż, to w końcu tylko propozycja ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze inaczej bo sie zle okreslilam, bylabym za tym aby ograniczyc (jezeli to mozliwe) pole podkladania paczki i najlepiej bez mozliwosci chodzenia po calym BS podczas uzbrajania bomby. Nie mam natomiast nic do przyklejania paki np na skrzynkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pewnością polepszyło by to komfort gry :) ponoć bugowanei paki jest zabronione przez regulamin lecz prawda jest taka że " przechodnie" ktorzy wpadają pograc na dd2 nie zwracają na niego uwagi i widzą tylko mozliwosc zdobycia 3 fragow :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[glow=red][glow=red]Jak kolega wyżej wspomniał prawda jest taka, że nikt na to nie zwraca uwagi. Byle by były 3 fragi ; p. Mi to wszystko jedno ale jestem za tym aby pake można było kłaść tylko na ziemi[/glow].[/glow]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można by to zmienić , na TP tak powinno być,i jest. ale tu , no nie wiem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest teraz jest dobrze. Lubię czasem popatrzeć jak się ludzie męczą jak paka wisi na drzwiach, ale widziałem też "ogarów", którzy w 3 skokach potrafią ją dosięgnąć bez biegania na podest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×