Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
lou.

Podanie by Szefuncio

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Szefuncio, Boyka, lou. i parę innych których nie pamiętam

2. Steam ID: STEAM_0:1:13892159

3. Wiek: 17l. (rocznikowo 18)

4. Czas spędzony na Serwerze: Będzie jakieś 15h+ (wiem że wymagane jest 30h lecz sądzę że przydadzą się admini tacy jak ja ze sporym doświadczeniem)

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: 6lat. miałem wiele razy admina jak i miałem swój serwer więc znam się na rzeczy. Jeżeli obserwuje się gracza przez parę rund a ma się doświadczenie można rozpoznać cheata np. jak namierza po ścianach.

6. Znajomość AMXX (x/10): 6

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz kilka zdań o sobie: Z początku nie miałem najmniejszego powodu, aby składać podanie, ponieważ wasza załoga była na miejscu i o czasie, gdy była potrzebna na serwie. Bardzo przyjemnie mi się gra u was na DD2 chciałbym pomóc wam w prowadzeniu porządku na serwerze. Biorąc pod uwagę mój staż gry w CS'a, wyłapanie oszusta nie stanowi dla mnie problemu. Także często jak gram zdarzają się sytuacje że admina nie ma a ktoś łamie zasady panujące na serwerze.

8. Mikro: Tak

9. Akceptacja Regulaminu: Tak

10. Reklamy:

1. http://cs-magnetic.com/viewtopic.php?p=72599#72599

2. http://www.usmerfa.pl/zareklamuj-swoj-serwer-f680/www-kopytko-zapraszamy-t41660.html

3. http://cs-harnas.pl/topic/43713-wwwcs-kopytkopl/

4. http://cs-nolife.pl/viewtopic.php?p=28072#28072

5. http://cs-soplica.com/topic/79387-wwwcs-kopytkopl/

 

 

 

 

 

Wiem że nie spełniam wymagań co do godzin, lecz chciałbym prosić o pozytywne rozpatrzenie.

 

Pozdrawiam Szefuncio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Only one się czepiales,ze ns i regulamin zabrania,więc zagrasz 30h to zloz podanie!!!

 

Neutral ,ale tak jeśli bd 30h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma niby tych 30h ale no jak składa podanie to znaczy że grać będzie. Jestem na tak, ale no nie takie pisane dużymi literami, musisz się postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka razy jeden z tych nicków ; ) Nie bardzo kojarzę grę i zachowanie ale jęzeli faktycznie taki staż w adminowaniu to jestem na Tak : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15h i już chce być adminem to tak jakbym sobie wszedł na server inny grał 3dni.z rzędu i już składał podanie!!! Już za dużo wyjątków Petrus zrobił np. dał puskarowi a był krócej na forum o cale27dni ,więc na nie byłeś. spelnisz wymagania co do godzin to napewno bd adminem?

 

I coś mi nie gra skoro tak dużo adminowales to jakim cudem znasz amx tylko 6/10???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przerwę 2 miesiące przed wakacjami i zapomniałem parę rzeczy, lecz to zawsze można sobie przypomnieć. A po prostu nie chciałem kłamać was że umiem więcej bo to bezsensu.

 

 

Przepraszam za wypowiedź chociaż nie powinienem się wypowiadać w swoim temacie ale musiałem koledze odpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK ! Gracz kulturalny i ogarnięty . Da się z nim pogadać i pograć , jak z normalnym człowiekiem (o to ostatnio trudno na naszych serwerach) . Bardzo często prosi poprzez platformę steam o wejście i zbanowanie czita . Gdy spotykamy się na serwerze bardzo często trafnie informuje na u@ o cziterach . Tyle ode mnie . Jeszcze raz na TAK :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grales czasen ma botowni?:>

 

reklama = warn.

 

raz Cie widzialem na serwerze, nic poza tym. Godziny mowia same za siebie, wg mnie nabijales je pod pretekstem 'obserwowania czitera' , wiesz o czym mowie, niemalze jestem tego pewny.

 

jestem grubo na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reklama = warn.

epic :D

 

Co do podania to nie jestem przekonany... Nie natknąłem się na serwie, bądź nie zwróciłem uwagi na Ciebie. Podanie solidne, staż w adminowaniu masz niezły ale niestety trochę za słabo się znamy i za mało godzin na naszych serwerach spędziłeś + podejrzenie someone że nabijałeś na spect... Nie do końca mnie przekonałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem , że na spect się nie da nabić godzin :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Nick z Serwera: Szefuncio, Boyka, lou. i parę innych których nie pamiętam

 

Jeżeli chcesz zostać adminem to chyba logiczne, że najkorzystniej jest grać na 1 nicku. W tym punkcie należy podać nick, na którym się gra na serwie (aktualnie) i to na nim powinna być wymagana ilość godzin.

Podanie specjalnie trzymałem otwarte długo, lecz po 4 dniach na nicku Szefuncio jest raptem 5h.

 

Admin musi być dostępny i grać na serwerze, bo co z admina, który nie gra?

 

Napisz podanie jak będziesz spełniał wymogi.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×