Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
*__*.Walcz Do Konca.*__*

Proszę o UN

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

[DM+BF2]

 

Twój nick z gry: *__*.Walcz Do Konca.*__*
Serwer:cs-kopytko.pl [DM+BF2] @pukawka.pl   193.33.177.21:27091
Twój SteamID:SteamID nie znane
Twoje IP:91.230.164.45
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):23-02-2013 - 21:30
Powód bana:Czitujesz
Nick Admina który zbanował:Why So Serious ? ()
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com (http://www.zippyshare.com/) i wklejamy tu do nich link. : Nie zostały zrobione 

 

Why So Serious ? () zbanował mnie lecz podczas gry nie używałem czitów i niegdy ich nie używam. Oraz nie zrobił " ss"

Edytowane przez *__*.Walcz Do Konca.*__*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zrobiłeś błąd w nazwie tematu.

Po 2, może przedstawisz jakiś dowód który by dowodził twojej niewinności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper, bez przesady ;) Obowiązek wstawiania demka HLTV należy do admina który zbanował, jeżeli nie zrobił ss ani demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Kiedy admin wstawi demko i zostanie ono ocenione, to chyba proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pojawia sie problem z hltv, za kazdym razem gdy chce wlaczyc demo, cs gasnie...  http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1302232113-de_rats_1337-1361650380-1361651580.zip  jesli ktos z tym problemu nie ma.

Z mojej strony wyglądało to tak - wyżej wymieniony biegał z shotgun'em, celownik dosc szybko przeskakiwał z glowy innego gracza na druga, co od razu mnie zaciekawilo. Po dluzszej obserwacji doszedlem do wniosku, ze gracz posiada aim, tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Nie problem z HLTV, tylko z silnikiem HLDS po aktualizacji.
Odpalaj demo przez "playdemo"

Niestety pojawia sie problem z hltv, za kazdym razem gdy chce wlaczyc demo, cs gasnie...  http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1302232113-de_rats_1337-1361650380-1361651580.zip  jesli ktos z tym problemu nie ma.

Z mojej strony wyglądało to tak - wyżej wymieniony biegał z shotgun'em, celownik dosc szybko przeskakiwał z glowy innego gracza na druga, co od razu mnie zaciekawilo. Po dluzszej obserwacji doszedlem do wniosku, ze gracz posiada aim, tyle z mojej strony.

 

X-Spectate na nowym cs'ie nie działa. Proponuję zainstalować starą wersję CS'a jako NS i tam sprawdzać demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy proszę was abyście byli wyrozumiali grałem na waszym serverze około połtora tygodnia i z tego co zaopserwowałem , że na tym serverze gra dużo chiterów . Proszę was po  raz 2 abyście mnie odbanowali zostawmy to demko w spokoju . Zaopserwójecie czy gram na jakiś chakach . Zróbmy to jako czas próbny .  :ziom:  :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Przestań spamować i czekaj na decyzję.

 

zostawmy to demko w spokoju

Trzeba je sprawdzic. Nie można go tak sobie zostawic i Cb odbanowac :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Przestań spamować. Sprawa jest jasna. Powtarzanie tego samego, co ktoś już napisał nic nie da!

Oglądałem demko , wydaję mi się że ma Aim'a , może się mylę , nie widać klatek na hltv dlatego cięzko to stwierdzieć , praktycznie same hs'y z pompy (może to nie argument , ale na hltv to dziwnie wygląda) , a po za tym:

 

Akcja z 12:00 co najmniej dziwna ...

Następnie 13:36 widać jak mu szarpie celownik przy strzelaniu (pompa ma rozrzut ale nie na pół ekranu ;d)

 

Pozostawiam tą sprawe do oceny adminom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×