Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KinecT

Takie tam ;)

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nwm czy to dobry pomysł, ale moim zdaniem redaktorzy powinni moderować dział "Redakcja CSK" Co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiady itp. A to zamknąć itd. Moim zdaniem powinni moderować ten dział, bo to ich praca :) Tak samo jak grafik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficy również nie moderują działu z grafiką.

 

Jest to 1 dział, w którym jest taki ruch jak u mnie na wsi. Nie ma tam czego zamykać po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

No niby dla Cb Petrus to nic specjalnego, zwykła strata czasu ale dla niedoświadczonych użytkowników, którzy mają ambicję ale brak im stażu, jest to całkiem dobry początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kurakiem, to jest zawsze coś nowego.

Ci którzy nie mają starzu w moderowaniu działu, chcieli by go zdobyć. Uważam, że to dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy moderacja Petrusa. Nie ma sensu tam nic robić, jak ktoś napiszę jakiś temat to i tak najczęściej się go nie zamyka żeby inni mogli wyrażać swoje zdanie ;) Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest to 1 dział, w którym jest taki ruch jak u mnie na wsi.

 

 

Racja.. mysle, ze nie bd wam to potrzebne :P Wkoncu od tego jest moderator aby zamykac np. stare tematy tak ? ale nie koniecznie musi je zamykac, mozna dac wypowiedziec sie nowym uzytkownikom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietrus i PuLL. dobrze gadają :) Fajna metafora Petrus :D po co tam cokolwiek zamykać ? Jeżeli jest jakaś obraźliwa treść to modki się dowiedzą i zamkną temat ;) Tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<Gdyby redaktorzy moderowali dział to KinecT miał by co robić, bo widzę, że tylko KuRaK i `Nervella. się angarzują . A ty chyba ze dwa wywiady miales chyba gdy podanie zakładałeś i tyle...

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wywiady, to nie mam tak zbytnio czasu, aby mieć wolną chwile. Teraz mam do poprawienia szkołę i takie tam. Więc nie mam zbytnio czasu bd miał czas to zrobię. Teraz zajęty jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wywiady, to nie mam tak zbytnio czasu, aby mieć wolną chwile. Teraz mam do poprawienia szkołę i takie tam. Więc nie mam zbytnio czasu bd miał czas to zrobię. Teraz zajęty jestem.

Tu nie chodzi tylko o wywiady, wgl się nie udzielasz w dziale "redakcja", i przypominam że rangę redaktora nie masz od wczoraj -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×