Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
C47

Usunięcie mapy de_train

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

 

Proponuję usunięcie mapy de_train ponieważ nie jest wybierania a jeśli wybór padnie na tą właśnie mapę to serwer zaczyna pustoszeć do kilku osób które najczęściej wpisują rtv lub po głosowaniu "Zmiana mapy" jednogłośnie głosują za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba żart :D. To jedna z najlepszych mapek.

 

"serwer zaczyna pustoszeć do kilku osób które najczęściej wpisują rtv lub po głosowaniu "Zmiana mapy" jednogłośnie głosują za." - czasami jest tak, że jak jest wiocha i gra masa osób to też dużo płacze, żeby ją zmienić, a tak się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega powyżej .

To jakiś żart ?

Mapki powinny być dodawane a nie usuwane. Train to bardzo interesująca mapka.

Najczęściej są wybierane mapy typu jak Westwood, wiocha, factory i dust 2, a to już się robi bardzo nudne.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę jaka fajna mapa ;) Tak fajna, że zawsze gdy jestem na serwerze a mapa jest za którymś razem wybrana to pół serwera wychodzi...

 

 

 

@Nightmare

 

Tylko, że cs_wiocha jest grywalna i serwer nie pustoszeje na niej, to że płaczą to wina tego, że nie potrafią na niej grać. Na trainie nie ma z kim grać... Chyba, ze z botami ;)

 

 

 

@ForeverMore

 

Taka interesująca, że prawie nigdy nie jest wybierana... Chyba, że jakimś cudem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cbble też nie jest wybierana i jak się ją wybiera to wszyscy wychodzą i nikt nie narzeka :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się mapka nawet podoba. Vote jest demokratyczne, więc głos większości się liczy przy wyborze mapy.

 

Jak dla mnie mapka mogłaby zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziemy spełniać ,każdych waszych zachcianek , mapa moim zdaniem powinna zostać . AMEN 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziemy spełniać ,każdych waszych zachcianek , mapa moim zdaniem powinna zostać . AMEN 

 

ohoho, Ty je spełniasz? Poproszę frytki, cole light i ciastko jabłkowe. boss  :prosze:

 

 

Temat jest napisany dlatego, że moich obserwacji wynikły takie wnioski, nie dlatego, że mam takie widzimisię i nie mam co robić.

 

3 posty osób które nie grają nie DM hahaha , kolejne osób których nie widziałem jeszcze na tej mapie  o/  o/  o/

 

Okej, mnie w sumie mapa nie przeszkadza a piszę to w dobrej wierze serwera.

 

 

 

 

 

Propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Niedługo będzie demko z dzisiejszego ratsa, którego graliśmy 2/3 mapy temu i śmiem twierdzić, że osób nie było mało i zabawa była przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie demko z dzisiejszego ratsa, którego graliśmy 2/3 mapy temu i śmiem twierdzić, że osób nie było mało i zabawa była przednia.

co rats ma do tego? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogieło kogoś ? 

 

De_Train to jedna z lepszych map... Już wolę żeby było 8 osób na Train'ie niż full na wiocha, max, duelmap czy factory..

 

Usunięcie będzie błędem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

co rats ma do tego? :P

Chodziło o traina :D. Napisałem przez przypadek rats dlatego, że grałem go z rana i dobrze mi na nim poszło :D.

 

Oczywiście to na tym trainie było sporo osób i gra była świetna.

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×