Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
C47

Admin widzi wszystkie wiadomości

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

 

 

Przydałby się plugin dzięki któremu admin widzi wszystkie wiadomości... Ostatnio pojawiają się zgłoszenia, że ten tego wyzywa a ja nic nie widzę bo piszą na tsay a nie ogólnym.

Propozycja tylko dla serwera DM ponieważ na pozostałych serwerach byłoby to nie fer wobec przeciwnego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto ma vipa i może kupić sobie 250hp to też jest spore ułatwienie na DM. Jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiony. Tym bardziej, że ważniejsi do wyeliminowania od wyzywających się graczy są cziterzy, którym i tak nie można w niektórych sytuacjach nic zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

 

Ostatnio pojawiają się zgłoszenia, że ten tego wyzywa a ja nic nie widzę bo piszą na tsay a nie ogólnym

A jak gracze są już na maksa nakręceni i wyzywają się już na ogólnym to ciężko ich opanować.  Czasem z tego rodzą się pretensje do adminów, że szybciej nie zareagowali w stosowny sposób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to pomysł doskonały żeby dodać owy plugin. Miałem kilka przypadków w których gracze się już tak napinali i piszą później co ty nic nie widzisz na say co gracze piszą  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm są plusy jak i minusy.

Minusy:

Czytanie co piszą do siebie gracze np. którą stroną na mapie iść :D

Plusy:

Wyeliminowanie agresywnych i wulgarnych graczy.

 

Ale w związku z tym jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Minusy: Czytanie co piszą do siebie gracze np. którą stroną na mapie iść

 - dlatego propozycja jest na DM, a nie na TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 - dlatego propozycja jest na DM, a nie na TP.

Wyobraź sobie sytuację, w której (nieskromnie):

Nightmare^ jest adminem

Nightmare^ ma vipa

Nightmare^ dzięki vipowi ma 250hp

Nightmare^ z 250hp kampi się na mapie w jednym krótkim odcinku, gdzie ma najlepszy podgląd na rywali

Nightmare^ ma 95% dodawanych hp za machnięcie komuś knifem po plecach

Do Nightmare^ są tylko 2 drogi dostępu, które mogą być sprawdzane co 0,5 sekundy

Gracz, który jest eliminowany popada w depresję i kombinuje jakby go zabić i przykładowo próbuje zrobić to z kimś pisząc na czacie z innymi i Nightmare^ to widzi. Pomijając to, że Nightmare^ ma wh i aima wbudowanego w swoje ciało dostaje jeszcze legalne info o tym jak i z której strony rywal próbuje go zgładzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nightmare^ to jest DM, a nie gra o puchary. Nie uda się raz zabić to idziesz drugi raz, najlepiej grać samemu bo szczerze mówiąc to mnie trochę rozbawiłeś grą zespołową na DM :P a o ile sie nie myle to jest jeszcze komunikacja głosowa Teamu (plugin nie ma na to wpływu z tego co sie orientuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zespołowa na DM...szczerze mówiąc to ty mnie teraz rozbawiłeś. Nie użyłem zwrotu "gra zespołowa" na DM. A to, że ktoś jednorazowo próbuje z drugą osobą rozwalić gościa, który kampi się mając 250hp komunikując się na czacie to trudno nazwać grą zespołową...chyba, że chcieliby robić to non-stop. A z tego co się orientuję to nie wszyscy korzystają z mikro. Nawet niektórzy admini - jeśli wiesz co mam na myśli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tego co się orientuję to nie wszyscy korzystają z mikro. Nawet niektórzy admini - jeśli wiesz co mam na myśli :D

Ja nie płacze tak jak Ty tutaj, że mnie zabiją, więc nie potrzebuje sie ugadywać z drugą osobą do jednej akcji :P 

Wystarczy trochę pomyśleć i zabijesz kampiącego admina. Skany, granaty itp. wystarczy pokombinować ;)

Jeszcze napisz temat o usunięcie adminom ESP bo pomiędzy śmiercią, a odrodzeniem widzą kto jest za ścianą -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem na nie .

Z protych powodów , a jednym z nich jest post kolegi Nightmare^ .

Ja rozumiem że to DM ale i tak nie będzie to fair-play dla reszty graczy .

 

A co tu jest nie fer? Nie fair byłoby na serwerze DD2 albo TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×